Poszedł Adam do Kazika…

12

Kilkunastodniowa przerwa w obradach Rady Powiatu wołomińskiego odniosła zamierzony skutek. To, co po wyborach wydawało się pewne – monolit jednopartyjnej powiatowej władzy – przestał obowiązywać. Czas grał na korzyść „egzotycznej koalicji”, która przejęła władzę. Od dziś powiatem wołomińskim rządzą wszyscy oprócz przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Pytanie na jak długo?

Wydaje się, że działania radnego seniora Adama Łossana podczas zwołanej tuż po wyborach sesji Rady Powiatu nie były bezcelowe. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie samorządowe (były burmistrz Zielonki, ale i kilku ościennych gmin województwa mazowieckiego, a także warszawskiego Bemowa) dokładnie wiedział, co robi zwołując posiedzenie na 22 grudnia.

Czyżby wieloletni członek Platformy Obywatelskiej w pojedynkę ograł sztab ludzi z Prawa i Sprawiedliwości, który zbyt wcześnie cieszył się w wygranych wyborów? O tym mieliśmy przekonać się w poniedziałek na dwa dni przed wigilią. I przekonaliśmy, nie bardzo wierząc do końca, że to co zakładał Łossan, uda się zrealizować. (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

12 KOMENTARZE

  • Osobnik o pseud. „rolnik” to stary oszust i szubrawiec, a tylko dzięki działaniom osób, ktore obrzuca błotem, nie udało mu się ukraść wszystkiego do końca. Ludziska, nie wierzcie w te brednie i lamenty starego ubeckiego cwaniaka, który został wynajęty, w celu działania na szkodę zwykłych ludzi. Ten szczekajacy z zawiści burek z podwiniętym ogonem, tylko dlatego tak ujada, że wyrwano mu z pyska skradzioną kość i dlatego ten obłudnik z bemowskiego kibuca nie może darować. Na prawde nie warto takiemu byle komu poświęcać chwili uwagi, po prostu kłamca i łajdak.

   • Bardzo dziękuję edziowi za szlachetne wystąpienie w mojej obronie. Co z tego że złamałem 174 razy prawo i że pogonili mnie z gminy. W powiecie będzie mi lepiej. Otwierają się przecież nowe”możliwości”. Ja i moi koledzy mamy jeszcze wiele „spraw” do załatwienia. Korzystając z okazji życzę sobie jak zwykle Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności.

 1. rolnik- widzisz chłopie został Ci tylko pług. Do pługa chłopie, do pługa, nie do pisania.
  Pisząc nie orzesz. Strata to dla Skarbu Państwa .A wpływy z podatków od dochodów potrzebne są dla Naszego Państwa. rolnik proszę do pługa, proszę.

 2. rolnik- jeśli zaprosisz do pługa kobyłę pociągową w postaci SN, to zaoszczędzicie nam czytanie głupot i wpłyniecie pozytywnie na dochody Naszego Państwa. Może i jakiś medal dostaniecie za wyniki w uprawie np. buraków na ziemi powiatu wołomińskiego.

 3. Oni wszyscy koryta nie opuszczą. Przemieszczają się tylko z posady na posadę . Nie ważne z jakiej opcji jest, ważne utrzymać koryto. .

 4. For example, the latitude and longitude of London, England is 51.
  There was a time where I read over 100 books in a six week period.
  s not the kind of thing you should ingest
  before operating heavy machinery or driving, but valerian root proved
  to be an awesome, gentle solution for my nighttime anxiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj