Prezes milczy, prokurator działa

Prezes milczy, prokurator działa

Na początku marca informowaliśmy o problemach mareckiego klubu MTS Marcovia 2000, który po ujawnieniu finansowych nieprawidłowości zawiesił swoją działalność. Podana informacja rozpętała istną burzę w mediach, gdzie żarliwie komentowano całą sytuację. Jednak pół roku później ciężko doszukać się doniesień o dalszych losach stowarzyszenia.

(…) Początkowo sprawą zajął się Urząd Skarbowy w Wołominie, który w maju przeprowadził kontrolę nad dokumentacją finansową i – jak informował Artur Orłowski, szef wołomińskiej prokuratury – dopiero po skończeniu kontroli i ustaleniu rzeczywistych przewinień prokuratura podejmie odpowiednie kroki. Jak się okazało, w związku z negatywnym wynikiem kontroli wołomińskiego Urzędu Skarbowego, prokuratura wszczęła postępowanie w tej sprawie. Jak udało nam się ustalić, do tej pory w sprawie stowarzyszenia przesłuchanych zostało około 20 osób, w tym: działacze klubu, członkowie zarządu, a także rodzice graczy. Cień na całą sprawę rzucają kolejne wezwania do zapłaty m.in. za wynajem boiska, transport i od pracowników, którzy do tej pory nie otrzymali zaległych pensji, przez co dług MTS Marcovii wzrósł o dodatkowe 100 tysięcy. (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

(6) Comments

  1. Micaela

    Just to put a point in case, for finance subjects, there is an arrangement for chartered accountants that can impart not only theoretical but also practical knowledge. When one parent has more lax rules about homework, it's harder to enforce more firm rules in the other's home. Many people mistake the symptoms of a panic attack for a heart attack.

  2. Wilhelmina

    Great beat ! I would like to apprentice at the same time as you amend your website, how could i subscribe for a blog website? The account aided me a applicable deal. I have been a little bit acquainted of this your broadcast provided vibrant clear idea

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *