Masz już kalendarz z zaklejonym burmistrzem?

21

Nie wiemy dokładnie ile kosztowało budżet Wołomina wyprodukowanie tego cudeńka, ale jednego jesteśmy pewni: z zaklejonym zdjęciem przystojnego burmistrza ten produkt nigdy nie odzyska już swojej świetności… Chodzi o kalendarz na rok 2015, zamówiony przez włodarza poprzedniej kadencji, na którym on sam i jego rodzina zarezerwowali sobie najwięcej miejsca. Tak więc były burmistrz miał znaleźć się obok innych perełek gminy jak: rzeczka, basen, fontanny czy przedszkole. Wszystko dokładnie rozplanowane i ułożone według rangi: najmniejsze zdjęcie w kółku przypadło muzeum i pasażowi handlowemu, rzeczce i pomnikowi Marszałka – największe kółko dostało się zaś burmistrzowi i jego rodzinie.

Co jednak zrobić z wydrukowanym już kalendarzem, kiedy wiadomo, że burmistrz wybory przegrał? (…)

Więcej na łamach Wieści.

21 KOMENTARZE

 1. Zostawić na pamiątkę, w końcu wiele osób na niego głosowało pomimo że ponad miarę ubarwiał swe zasługi… co nas czeka jeszcze nie wiemy… to pokaże czas. Na razie w tv „straszą” m.in. podniesieniem zdrowotnej składki… Przynajmniej ja się z tego nie cieszę… ucieszyliby się głównie ci co z niej żyją

   • Nie przesadzałabym z tym dobrym zaczynaniem. Vide – nieodśnieżone ulice. Wystarczyło trochę zimy i odśnieżanie kuleje. A co by było, gdyby tego śniegu spadło więcej?

   • Do emka – według mojej wiedzy to MZO, które odśnieża ulice jest zarządzane ciągle przez tę samą osobę. Więc co? Przestał się bać burmistrza? Czy nie boi się bo i tak przez 100 dni od wyborów nie będzie zwolniony?

 2. Na kalendarzowym zdjęciu… można by dopisać kto zaczynał poszczególne inwestycje… nawet każdy mógłby to sobie dopisać sam… tylko wydrukujcie taka erratę. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

 3. niech je odkupi i powkleja sobie „słit-focie”. A później niech powiesi w swojej chałupie- w sypialni, salonie kuchni, spiżarni, garażu, kotłowni, na strychu, w piwnicy , na swoim płocie, w wychodku, lobby, saunie – niech se w skrzynke pocztową z 5 sztuk wsadzi , wyśle 10 do Kirgistanu…. a pieniądz – niech zwróci. – no proste!

 4. emka, mój komentarz nie jest peanem na cześć nieudolnej pani burmistrz, co się dobrze zapowiadała, a jest, jak jest, czyli obietnice wyborcze poszły w las, a jest, co jest, czyli nic lepiej. „Dobry początek” to brak reakcji na kontynuację budowy RIPOK, czy nieważne czego, ale śmieciowej natury, brak konsultacji społecznych w sprawie zagospodarowania terenu wysypiska, realizacja prowizerunkowych tematów zastępczych typu paczka dla dzieci z ubogich rodzin. Chyba nie tego oczekiwali przekonani w ostatniej chwili wyborcy?

   • Poczekajmy aż przestanie obowiązywać umowa – ty nie zwalniasz naszych, my w radzie nie będziemy ci przeszkadzać. Według tego co słyszałem – 3 miesiące. Zostały jeszcze 2

 5. Niech Pani burmistrz pamięta, że to nie Ona wygrała te wybory, tylko RM je przegrał. Z całym szacunkiem dla pani Radwan, ale jak na jej miejscu by był kaczor donald, to też by wygrał.
  Ludzie pokazali Rysiowi wała właśnie za to, co powyżej sporo osób opisuje w komentarzach pod wieloma artykłami: bufonadę, nieliczenie się z mieszkańcami i ciąganie ich po sądach, szemrane inwestycje na bazie naginanych przepisów, kolesiostwo, rozrzutność i tak dalej, i tak dalej – można by pisać jeszcze kilka stron. Ryszard M po prostu „odleciał”, niestety dla niego, a na szczęście dla miasta i mieszkańców lądowanie okazało się twarde, a koledzy z PiSu zamiast podłożyć poduszkę, postawili na podłodze kaktusa w doniczce. No i dvpa piecze.
  Pani Burmistrz jak nie chce podzielić losu poprzednika, to niech się weźmie za prostowanie tego co ten bufon i krętacz nawywijał.
  Aha, paczki mam nadzieję ze swojej kasy Pani sfinansowała? Czy już znalazła Pani słoik z konfiturami?

 6. Nie wiem do czego prowadzą te komentarze. Czy chodzi o to, że niektórzy doszli do wniosku, że źle głosowali ? Nie bardzo rozumiem ten napastliwy ton. Nie znam kobiety, nie wiem jak tam było ale jeśli komuś sie wydaje , że sprzątanie po PiSie to kilka dni to może lepiej niech si e nie wypowiada.
  Jak za rok będzie z grubsza posprzątane to będzie dobrze.
  Tak rach ciach to w piaskownicy.

 7. Po komentarzach widać, że nie chodzi o nic innego tylko o to by było na kogo narzekać.
  Żeby tu święty Franciszek został burmistrzem to i tak go tu ocenią jako bezbożnika,
  bo o to chodzi by tak oceniać. Tu się nie liczy czy coś jest złe czy dobre tylko żeby
  narzekać i obrażać.

 8. It aids in exfoliation and promotes new cell growth to reveal radiant,
  fresh, even and healthy skin. Effect savings by investing in available technologies to
  streamline operations. Brush them lightly with the olive oil and sprinkle evenly
  on both sides with the pepper, Old Bay, and salt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj