OSiR Wołomin otwarty na współpracę

41

W marcu, rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Huragan. Wygrała Angelika Miś, do tej pory pełniąca obowiązki na tym stanowisku. Z nową dyrektor rozmawia Julita Mazur.

W czasie konkursu każdy z kandydatów musiał zapewne przedstawić swoją wizję funkcjonowania ośrodka. Pani pomysły przekonały komisję konkursową. Chciałabym, by podzieliła się nimi Pani także z Czytelnikami…

– Na pewno będę dążyć do tego, by ośrodek stał się takim miejscem, gdzie mieszkańcy będą chętnie przychodzić, by miło spędzać wolny czas, poćwiczyć. Chciałabym, by OSiR Huragan nie był wyłącznie miejscem organizacji oficjalnych imprez sportowych (których oczywiście planujemy bardzo dużo). Mamy piękny teren i myślę, że warto w niego zainwestować, udoskonalać, a przede wszystkim odwiedzać.

Wcześniej OSiR Huragan nie był najbezpieczniejszym miejscem na ziemi…

– Dziś obiekt jest już w pełni monitorowany. W grudniu zainstalowaliśmy kolejną kamerę – obrotową, z bardzo dużym zoomem, która pozwolą nam na kontrolowanie całego terenu Ośrodka i punktów, które wcześniej nie były objęte monitoringiem. Obraz jest na bieżąco monitorowany przez pracowników Ośrodka i w chwili, gdy obserwujemy jakieś niepokojące zjawiska, prosimy o pomoc straż miejską oraz policję.

Szykują się duże zmiany na obiekcie?

– Mamy w planach pewne inwestycje, ale pozwoli Pani, że na razie nie powiem o nich konkretnie, ponieważ uzależnione są od środków finansowych, jakie uzyskamy z budżetu gminy oraz środków zewnętrznych. Na pewno zarezerwowane są już środki na skatepark. Czekamy tylko na oficjalne informacje, czy stanie on na terenie OSiR czy też w innej części miasta.

Komentowana jest przede wszystkim konieczność wymiany bieżni. Jest szansa na tartan? (…)

Więcej na łamach Wieści.

41 KOMENTARZE

  • KROWIE OCZY BOŻENA Z ALEKSANDROWA W POTRZASKU. ZAJMUJĄCA SIĘ PIJAREM I KARIERĄ TYLKO WŁASNEJ OSOBY WSPOMNIANA BOŻENA MIAŁA WYKONYWAĆ OBOWIĄZKI SŁUŻBOWE NA WOŁOMIŃSKIM LODOWISKU PO DŁUGIM ZWOLNIENIU LEKARSKIM. ALE NIE PEŁNIŁA BO PO ZNOWU PRZYNIOSŁA ZWOLNIENIE? NAGLE DYREKTOR WALDEMAR JEST NA URLOPIE I KROWIE OCZY JEST ZDROWA I WSTAWIA SIĘ DO PRACY. ZACZYNA OD ZWALNIA PRACOWNIKÓW ZMIENIANIA REGULAMIINÓW? ZNOWU PODOBA SIĘ KOMUŚ. TYM RAZEM PODRYWA PANIĄ ZASTĘPCZYNIE BURMISTRZA I ZNOWU JEST DYREKTOREM BEZ KONKURSU, BEZ POJĘCIA…,. KROWIE OCZY JEST 17 LAT PRZYSPAWANA DO WOŁOMIŃSKIEGO OSIRU I NIE MOŻNA JEJ ODSPAWAĆ. TYLKO TO BOŻENY PIERWSZA PRACA (PROGRAM PIERWSZA PRACA PO NEPOTYZMIE) POŁOWA JEJ STAŻU PRACY TO ZWOLNIENIA, KTÓRYCH NIKT NIE SPRAWDZI, A JAK SPRAWDZI TO JEJ MAMA PRACUJE PRZEZ PRZYPADEK W WOŁOMIŃSKIEJ PLACÓWCE ZUS . R

 1. a co ona sportowcem jest że palić jej nie wypada ? wpadką było prowadzenie działalności gospodarczej przez byłego dyr osir a nie palenie papierosów !

 2. Życzę Pani szcześcia bo będzie ono Pani potrzebne biorąc pod uwage Pani małe kwalifikację do kierowania OSiR. Życzę również dużo farta burmistrz Radwan bo wybór na szefa OSiR był wyborem politycznym i to burmistrz w przypadku obsówy będzie miał kłopoty. OSiR to nie warzywniak a Pani Miś raczej nie moze się pochwalić żadnymi osiagnięciami w zarządzaniu. To nie pakiet pierwsza praca zaraz po stażu. W tej oczernianej przez PiSowców W-wie nie do pomyślenia by kierownikiem dużego obiektu sportowego został ktoś kto nie dość, że nie ma kierunkowego wykształcenia to jego CV świeci pustką. Czyżby inni kandydaci byli tak słabi, że wybrano najlepszą z najsłabszych? Program nowej dyrektor równa się zero, jedna kamera , worek sloganów i skatepark kiedyś tam.

  • Mógł Pan startować w konkursie,pewnie pańskie CV liczy kilka stron,kompetencje i osiągnięcia zapewne olbrzymie,co stało więc na przeszkodzie ?

 3. Do ogrodnika:
  Nie pisz głupot pani Miś ma bardzo duze doswiadczenie bo jak wiadomo pracowała z panem Popikiem i Przedpełskim w siatkówce i zobacz jak ładnie dyscyplina się rozwinęła. Dobrze słucham co dzieje się na OSiR (liczę na wspólpracę z pania dyr. Pozdraiam pani Angeliko) i nie prawdą że załoga nasz kolektyw wystawił taczkę dyrektor. To spisek i knowania wrogich sił reakcyjnych. Pani Angeliko głowa do góry my zawsze byli i bedziem z pania.

 4. Pani Miś pani mi nie zabiera chleba. Jak inne gazety piszą zrobiła pani „włam” po godzinach do biura OSiR. Czyżby szukała pani kwitów na praconikow i pracodawce? A Madziar mówił, ze będzie pani jego człowiekiem, a tutaj to pani kolaboruje już z Radwanowa. A moze jest nadal jest pni uchem i okiem Madziara? Żeby nie był tak jak było w PZPS jak pani pracowała, że za podobne sprawki spakowali pania w 2 dni. Mam kilka pytań żebyśmy sobie w droge nie wchodzili: gdzie bedzie „robota”? Na kogo szuka pani kwitów? Bo mi też jakieś bruliony mam.
  Jakby był wolny etat na OSiR to zglaszam się na robotę razem zdziałamy więcej.

 5. Piotruś Pan , daj już spokój. Kwitów nie trzeba szukać na tą twoją kreatywną księgowość, bo wszystko widać gołym okiem . Taktyka Ataku ze strachu 🙂

 6. Witam, zaczyna robić się ciekawie. Tego w wywiadzie „sponsorowanym” nie da się wyczytać. Włamy, pyskówki, czujni pracownicy istne siedlisko żmij. PoPiS i Alek widzę, że dużo wiecie zapewne jako pracownicy OSiR. Dziwię się, że znów coś zamiata się pod dywan. Słabo zaczyna dyrektor Miś. Skoro były jakieś „nieprawidłowości” to pani Miś jako urzędnik ma obowiązek zgłosić sprawę prokuraturze, jeśli tego nie zrobi sama popełnia przestępstwo. Dwa nie obchodzą mnie rozgrywki personalne ale jako użytkownik i podatnik wkurza mnie, że od 3 miesiecy na basenie w sztani męskiej panuje syf!!!! Butelki leżą pod ławkami, a w odpływ wody niemal zatkany. Czy ktoś to sprząta? Pani Miś zamiast kamer to szczota i miotła by się przydała. Popędzi pani też tych leni co podobno sprzątają obiekt, kilka razy w tygodniu odbieram dzieciaka z piłki nożnej to widze co się dzieje. Łazi tam taki mały grubszy, blondyn z brodą bez przerwy się kręci a miotły czy łopaty w ręku nie widziałem. Tylko pogaduchy jakieś uprawia z kolegami, śmichy i chichy. Papieroska zapalić o to pierwszy. Butelka obok niego to nie podniesie tylko kopa w krzaki. Pani dyrektor niech coś z tym zrobi bo z takim podejściem to do lata drugi RIPOK będzie na OSiR.

  • Panie @użytkownik widać,że z kulturą osobistą to się pan dawno nie widział, jest Pan ostry jak polsilver.Obraża Pan i p.dyrektor i pracowników Osiru – proponuję więcej empatii bo to się przydaje w życiu.
   Dziwię się,że takie panisko tak się poniża i korzysta z tak marnego obiektu użyteczności publicznej.

 7. @Pierre
  Dopiero widać jakie to rozpasanie panuje na OSiR. To jak z tymi przekrętami? Widzę, że ból tyłka się zaczął u wspomnianego nieroba. Mentalnośc Kalego górą jak mam płacić za zajęcia to jak najwięcej, a jak domagam się minimalnych standardów to niby „obrażam”.Kulturą jest na OSiR jak widac wysoka, bo siedzi na pierwszym piętrze i ma komputer. Siedzą bzdziągwy na etatach i tylko w necie buszują. Pani Miś to pozwala pani na to w pracy? Na co jeszcze? Jak podatek do gminy to zapłać jak najszybciej, a jak się coś człowiek domaga to bez kija nie podchodź. Pan Kali Pierre zna taki zwrot „Płacę to wymagam” ? Czy w PRL nie nauczyli bo całę życie przebujał się pan państwowym etacie zbijajac bąki? Domagam sie tylko czystosci na obiekcie ale pan pewnie woli siedzieć na kupie najlepiej ciepłej. Życzę panu i pana kolegom i koleżankom z OSiR o podnbej metalności szybkiej zmiany pracy. Jak popracujecie u prywaciarza to szybko się wam w d… pukłada. Jak klient przyjdzie na skargę to dopiero zobaczycie Wersal. Siedzieć w ciepełku i symulowac robotę za parę tys. miesiecznie to każden jeden potrafi. A jak wam się zwraca uwagę to niby „chamstwo”. Pani dyrektor Miś gratuluję pracowników. Niech pani coś zrobi z tymi pjakami co siedzą na koronie stadionu i ucztują bo dzieci boją się same ze stadionu wychodzić. Życzę pani żeby to całe dziwne towarzystwo wykazywało taki sam zapał do pracy jak do pisania w internecie.

  • Po pierwsze nie jestem pracownikiem OSiR , nie jestem też mieszkańcem Wołomina.Drogie panisko te wypociny i epitety świadczą tylko o pańskiej kulturze osobistej i skołatanych nerwach,proponuję nervosol, a jak to nie pomoże to pozostaje lekarz specjalista

 8. Pierre to zabawne, że o problemach z OSiR opowiada rzekomo osoba w ogóle niezwiązana z Wołominem. Jakaś schizofrenia? Jestem skłonny przyznać ci rację w tym, że nie pracujesz w OSiR tam raczej nie zatrudnili by analfabety który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Choć może jest tak źle, że nawet takich tam zatrudniają? Zwykle nie polemizuje z trollami lub ewidentnymi idiotami którzy nie odróżniają skutku od przyczyny, a kultura to dla nich taki wyraz obcy w ramach którego można powiedzieć każdą głupote. Specjalnie dla pana objaśnię jak najprosciej byś zrozumiał o co mi chodzi: skoro płacę podtaki lokalne które m.in. idą na utrzymanie OSiR to wymagam pewnego minimum. Poza tym płace za karnety na basen i zajęcia dla dzieciaków. Są to niemałe pieniądze wieć pewien minimalny standard OSiR powinien trzymać. Bardzo cie prosze byś się teraz skupił tak na 110% bo dotychczas jest słabo. Podaje to minimum które jest „niekulturalne”. 1. Czysta szatnia na basenie. 2. Posprzątany po zimie obiekt bez petów i butelek, psich kup w które można wejść. 3. Usunięcie pijaków oblegajacych trybunę. Gdybyś nie rozumiał to: policz do 10, weź 2-3 głębokie oddechy i przeczytaj jeszcze raz. Gdy ta próba się nie powiedzie poproś kogoś bystrzejszego żeby ci przeczytał na głos. Tylko skromne 3 punkty nic więcej.
  Tak mało a wywołuje tak wiele emocji. Ale to zrozumiałe bo „elyta” OSiR-owa zamiast skupić się na robocie to pisze w internecie i pewnie plotkuje. Może jednak niektórzy jak Pierre chodza po specjalistach tylko moim skromnym zdaniem na specjalistę od głowy jest już za późno i pozostaje tylko proktolog na ból d…py. Może jednak jest to ten obruszony gruby, mały nierób? Szkoda, że nie można wstawic fotek w posćie to bym pokzał czytelnikom tego orginalnego pracusia w różnych pozach wakacyjno-pracowniczych.
  P.S. Pierre polemikę z toba uważam za niecelową bo nie masz kompletnie nic do powiedzenia poza wygadywaniem bzdur majacych wybielić dyrekcję OSiR i tamtejszych nierobów. Mam nadzieję, że opłaci ci się i dostaniesz od szefowej te dodatkowe 20 gr za każdy post. Jak ich jeszcze trochę popiszesz to wystarczy ci na browara, możesz go spokojnie walnać na OSiR razem z kumplami z trybun. Szefowa wybaczy!

 9. Wieśniaku jeden zamknij swoja paszcze! Idź sobie sam posprzątaj te butle i gówna! Wara od dyrektor. Mieszkam buraku w Warszawie w d..pie mam ten wasz zapyziały Wołomin. Weź się od… od Waldka bo on to złoty człowiek jest! Leczyć się powinieneś na głowę i to mocno albo zwiałeś z zakładu!

 10. Pierre, użytkownik ma sporo racji oczekując minimum porządku na terenie obiektu. Jeśli pani dyrektor nie potrafi wyegzekwować wykonania obowiązków od personelu, który zatrudnia i za jakość pracy którego odpowiada, to sama niech wyjdzie z gabinetu i posprząta. Za to się jej płaci, po części z podatków, po części z opłat za korzystanie z basenu. Jeśli pani dyrektor sobie nie radzi – niech odejdzie, znajdą się inni na jej miejsce.

  • Wpis z godz.17.23 nie jest mój.
   Nie mam nic przeciwko krytyce,natomiast nie podoba mi się ton Pana @użytkownik.Ja nie odnosiłem się do problemów Osir bo ich nie znam ,odniosłem się tylko do stylu i tonu postu tego Pana.
   Epitety pod adresem p.dyrektor,pracowników – ” Siedzą bzdziągwy na etatach i tylko w necie buszują. Pani Miś to pozwala pani na to w pracy? ” ,” Ale to zrozumiałe bo „elyta” OSiR-owa zamiast skupić się na robocie to pisze w internecie i pewnie plotkuje”; ” Pani Miś zamiast kamer to szczota i miotła by się przydała” ,”Witam, zaczyna robić się ciekawie. Tego w wywiadzie „sponsorowanym” nie da się wyczytać” itd.
   Ja uważam,że jeżeli Pan @użytkownik ma zastrzeżenia do funkcjonowania instytucji to zgłasza je do dyrektora,
   a nie wylewa żale okraszone niewybrednymi słowami.Uważam,że więcej życzliwości i kultury by nam się przydało.
   Czyżby Panu @użytkownik brakowało odwagi do rozmowy w cztery oczy z p.dyrektor.

   • Miałby się poskarżyć pani dyrektor na nią samą? Bo jeśli na personel, to jeszcze rozumiem, ale uważam, że skarga na personel do bezpośredniego przełożonego to skarga na tego przełożonego właśnie. Bo to jemu płacą za nadzorowanie pracy zatrudnianych za jego wiedzą i przyzwoleniem pracowników. Jeśli sobie nie radzi z egzekwowaniem dyscypliny pracy lub zezwala na wykorzystywanie czasu pracy niezgodnie z jego przeznaczeniem, to powinien, tu powinna, odejść czym prędzej ze stanowiska. Korzystanie z dość nowego, ale już zarastającego brudem basenu to wątpliwa przyjemność. Zdenerwował się człowiek – jego prawo. Jego ocena jest surowa, ale chyba sprawiedliwa. Płaci za korzystanie z basenu, ma prawo wymagać określonego poziomu usługi. Poza tym basen to miejska inwestycja, składnik miejscowego majątku – każdy podatnik ma prawo oczekiwać, że o ten majątek dobrze wynagradzana kadra zarządzająca będzie dbać. Takie jest moje zdanie.

 11. Pani burmistrz ostatnio to tylko koleżanki zatrudnia , zastępca burmistrza baba , skarbnik baba i dyrektor OSiR tez baba. Nie ważne kompetencje ważne ,że zaufana baba .A baba kamer nawiesza , fajkę wypali i dla spokoju POlicje użyje i klawo jak cholera 🙂

 12. A ja – nie korzystam z tego basenu. Bo skoro dzieciaki w wakacje nie mogą – to ja też tam nie łaże. Choć na Broniewskiego – bardzo chadzać lubiłem. Jest basen w Wesołej i Ząbkach – i chyba nie ma tam takiej atmosfery – jak w gnieździe ż….A co do czystości – to wizytówka – warto o to zadbać – zawsze może być lepiej.

 13. WALDEK M.!!!! WALDEK M. się odnalazł!!! Wszyscy pracownicy huty szczególnie z ostatnich 2 lat istnienia znają tego osobnika. LEŃ związkowy, elektryk i Solidaruch który bardziej dbał o siebie niż załogę, członek AWS Zycha która zdobyła wtedy władzę w mieście. Nie zdziwko że na Huraganie taki syf jak on tam jest szefem. TEN PRACUŚ załatwił zieloną trawkę załodze huty. WALDEK WIELU LUDZI PAMIĘTA, ŻE TO TY NEGOCJOWAŁEŚ Z RAMIENIA WŁADZ WOLOMINA W CZASIE RZADÓW AWS RATOWANIE HUTY U DWÓCH MOCNYCH FIRM Z BRANŻY. TAK WYNEGOCJOWALEŚ, ŻE DZIŚ JEST TAM KAUFLAND!!!!! Wielu ludzi teraz klepie biedę przez tego związkowego pasożyta. WALDEK normalnym kraju to byś pierdział byś w pasiaki za to co zrobiłeś a tak w tym burdelu zbijasz bąki za nasza kasę w Huraganie. WIELU PAMIĘTA!!!

 14. Do Pierre pana „kólturalnego” przez duże „ó” może pan wyjaśni co robi na pływalni ten chamski, arogancki ratownik o śniadej karnacji pan J.? Był okres że go nie było, a od kilku miesiecy pojawił się ponownie, przecież to chamstwo w czystej postaci. Dziwię się, że dyrektor Miś o tym nie wiem ja oraz kilka matek których dzieci korzystają z pływalni już kilka razy zwracalismy uwagę pani dyrektor na chamskie odzywki tego osbnika. Swego czasu opisał go już netkonkret ale był nie do ruszenia bo był radnym. Potem go wywalili ale niedawno wrócił i to za czsów dyrektor Miś. Czy to znaczy, że promuje ona prymitywizm i chamstwo? Nie bedziemy pisać skarg do dyrektor drogi Pierre bo to jak rzucać grochem o ścianę, napiszemy do burmistrz Radwan.
  Jako użytkownik basenu potwierdzam, że od 3 miesiecy jest tam zdecydowanie gorzej pod wzgledem czystosći niż był oto jeszcze jesienią 2014. Dyrektor Miś chyba liczyła, że zima ukryje jesienne libację na ośrodku stąd butelki i pety. Nikt ich faktycznie nie sprząta.

 15. Pierr jesteś zabawny tak samo jak pani dyrektor. Tylko problem polega na tym, że Mariusz ma za długi język i za słabą głowę. DRODZY CZYTELNICY PoPIS, Alek i Pierre to nie kto inny jak DYREKTOR OSiR Andżelika MIŚ!!!
  Nikt tego nie wie lepiej niż nadworny informatyk i uchol.
  Pani Andżelik ogratuluję PR oraz „zaufanych” pracowników. :-)))))))
  Ps. Mariusz jest bardzo „lojalny” o czm wie pół KPP Wołomin skąd go pożegnano w szybkim tempie.

 16. Gdyby okazało się, że naprawdę Pierre to pani Andżelika Miś to mielibyśmy doczynienia z nielada katastrofą. Znaczyło by to, że Burmistrz Radwan wybrała na dyrektora arogancką mitomankę (patologicznego kłamczucha). Wierzę, że tak nie jest i tylko jakiś nieodpowiedzialny pracownik OSiR w imię źle pojętej solidarności zawodowej wypisuje te bzdury pełne buty.
  Pierre jeśli nie chcesz szkodzić pani Miś to prosze zamknij już swoją buzię i nic więcej nie pisz.

 17. W Wołomińskiej Republice Babskiej kolejny strzał w kolano. Burmistrz Radwan ma teraz swojego Misia i nie jest to jej ostatnie słowo. Tym Misiem pokazuje ona wszystkim niedowiarom na co ją stać.

 18. Pani Andżeliko pozostaje napisać jedno . Grubej skóry , niech pani robi swoje, łatwo nie będzie . A błoto którym w panią rzucają – jak to błoto, wyschnie i opadnie . Po kilku latach pierwszy raz miałem szansę na spotkanie z dyrektorem OSiR. Jeśli inne osoby spotkały się z takim rzeczowym omówieniem spraw jak ja to idzie ku lepszemu. Trzymam kciuki zycze wszystkiego najlepszego

 19. Cenzura aż hula w medium jedynie prawdziwym. Pracownik OSiR napisał co się dzieje na ośrodku po tych rewelacjach komentarzowych to skasowali pod pozorem wulgaryzmów, jakiś kolega z wczesniejszej pracy pani Miś też coś napisał o niej to skasowali. Tam tez wulgaryzmów nie było. Każdy kto wchodził na stronę to widział jak było. Mimo wszystko może pani Miś będzie dobrym dyrektorem życze sobie tego jak każdy użytkownik OSiR. Oby były to złe dobrego początki.

 20. Teraz napiszcie o byłym sekretarzu , który jest dyrektorem tego przybytku OSiRU.Emerycie bez pojęcia,dla którego liczy się tylko nepotyzm.To farsa,że ta osoba jest w tym miejscu bo się nie zna na niczym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj