Wołomin: Slalomem po Piłsudskiego

0

Spore emocje wśród kierowców wzbudza ostatnio podróż ulicą Piłsudskiego w Wołominie. Jak relacjonuje nam Czytelnik – przejazd tamtędy przypomina slalom gigant. A wszystko to za sprawą prowadzonych tam prac kanalizacyjnych.

„Witam. Chciałbym zwrócić uwagę na prace drogowe, wykonywane w ul. Piłsudskiego i Radzymińskiej w Wołominie. Obecnie jest tam budowana prawdopodobnie kanalizacja. Bardzo potrzebna inwestycja, jednakże chciałem zwrócić uwagę na sposób wykonywania robót. Tak się składa, że jeżdżę tą trasą

codziennie rano ok. godz. 6.30 i po południu, ok. godz. 17.15. W tych godzinach nic się tam nie dzieje. Droga jest tak rozkopana, że przejazd to istny slalom gigant. Płotki pozostawione są na zakrętach, nie widać nic z przeciwka. Nie wiem kto jest wykonawcą i kto ustalał harmonogram robót, ale nie mogę pojąć kto się zgodził, żeby roboty na tak ruchliwej drodze nie były prowadzone dłużej np. od godz. 6 do 18.00, kiedy jest widno. Granda, obciach żeby w ten sposób utrudniać ruch drogowy i powodować realne zagrożenie dla kierowców. Jeśli redakcja Wieści zainteresuje się tematem, to mam nadzieję ze wykonywane prace zostaną wykonane szybciej i w sposób bezpieczny dla uczestników ruchu” – ma nadzieję Czytelnik.

Na stronie Urzędu Miejskiego w Wołominie pojawiła się co prawda informacja, że w związku z rozpoczętą budową kanalizacji na ul. Piłsudskiego i Radzymińskiej w Wołominie na odcinku od ul. Lwowskiej do ronda w Czarnej mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym, jednak po naszym pytaniu Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wołominie zadeklarowało: (…)

Więcej na łamach Wieści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj