Kontrola OSiR Huragan – są wyniki!

5

W chwili zamknięcia numeru dotarły do nas wyniki kontroli przeprowadzonej w Ośrodku Sportu i Rekreacji Huragan w Wołominie. Na przełomie stycznia i lutego przeprowadziła ją prywatna firma z Wołomina, na zlecenie Urzędu Miasta.

Zakres kontroli obejmował: badanie celowości i prawidłowości wydatków, zgodności wydatków z zawartymi umowami, kontrolę poprawności zawieranych umów i wpływów według tytułów. Przeglądając obszerny dokument niewątpliwie zwracają uwagę zapisy uchybień, jakie miały miejsce w kasach Pływalni OSiR. „Kontrola sprzedaży z kas fiskalnych i raportów kasowych Pływalni za poszczególne miesiące 2013 i 2014 r. wskazuje na comiesięczne, powtarzające się ujemne korekty gotówkowej sprzedaży fiskalnej. Biegłemu przedstawiono notatkę skierowaną w dniu 12 stycznia 2015 r. do Dyrektora OSiR przez Głównego Księgowego, który zwraca uwagę na tendencję wzrostową korekt sprzedaży fiskalnej na obiekcie pływalni w latach 2012-2014. Według informacji Głównego Księgowego przekazywane byłemu Dyrektorowi i z-cy Dyrektora informacje o niepokojącym zjawisku permanentnego korygowania sprzedaży fiskalnej i konieczności podjęcia działań w celu ich ograniczenia pozostały bez jakichkolwiek reakcji.” – czytamy w raporcie firmy Ekspert. (…)

Więcej na łamach Wieści.

5 KOMENTARZE

  1. Jeśli jest afera (?), to warto byłoby podliczyć kwoty i napisać o jakich wielkościach jest mowa. Bo jeśli chodzi o 74,50 zł, to szkoda papieru i miejsca na dysku. I autor powinien podpisać się pod takim tekstem imieniem i nazwiskiem i wziąć na klatę odpowiedzialność za publikowanie takich rzeczy.

  2. Jaki tu dziwny spokój na na na na , wreszcie krzykacze dupska pochowali na na na na …. (Drodzy czytelnicy odpowiedzcie sobie na pytanie kto najbardziej bluzgał w przednich artykułach …)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj