Wołomin: Szmaciana samowolka

0

Do krajobrazu z obskurnymi kontenerami na odzież zdążyliśmy się już przywyknąć, co wcale nie oznacza, że problemu nie ma. Przypomniano o tym na ostatniej Radzie Miejskiej w Wołominie, obligując władze miasta do jak najszybszego uporządkowania sprawy nielegalnych pojemników.

Temat jako pierwszy poruszył radny Eugeniusz Dembiński, który zwrócił uwagę na problem szpecących krajobraz miasta kontenerów z wysypującą się odzieżą. Jak zauważył radny, sprawa miała być rozwiązana już w ubiegłej kadencji, ale w tym temacie nadal nic się nie dzieje.

O odpowiedź przewodniczący Rady poprosił wiceburmistrza Sylwestra Jagodzińskiego, bo jak przypomniał, to on w minionej kadencji zobowiązał się tę sprawę uporządkować.

Wiceburmistrz zadeklarował, że problemem się zajmuje: – Te firmy się często zmieniają i po interwencjach straży miejskiej kontenery są przewożone na kolejne miejsca miasta. Wczesną wiosną ze strażą miejską przeprowadzimy akcję skontrolowania wszystkich firm, których kontenery stoją nielegalnie, w pasie dróg publicznych. (…)

Więcej na łamach Wieści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj