Ranking szkół wołomińskich - mamy wyniki egzaminów!

Ranking szkół wołomińskich – mamy wyniki egzaminów!

Nauczyciele której z wołomińskich szkół poradzili sobie najlepiej z przygotowaniem wychowanków do egzaminów szóstoklasisty i gimnazjalnego? Uczniowie której z placówek stanęli na wysokości zadania? Redakcja Wieści przeanalizowała szczegółowe wyniki, z których wyłoniliśmy liderów.
Sprawdzian po 6 klasie: Wyniki sprawdzianu szkół podstawowych w roku szkolnym 2014-15 kształtują się inaczej niż w roku ubiegłym. W tegorocznych tabelach pozycję lidera zdobyła Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu ze staninem 7 (wysokim) zarówno w części I (j. polski i matematyka), jak również w części II (j. obcy). Tylko trochę gorzej spisała się Szkoła Podstawowa nr 7, która uzyskała w rankingu szkół gminnych drugie miejsce z wynikiem: cz. I – 6 stanin, j. obcy – 7 stanin.
Na trzecim miejscu zakwalifikowano wołomińską „trójkę”, lidera ubiegłorocznych rankingów. (…)
Więcej na łamach Wieści.

(4) Comments

 1. Inna polityka jest mozliwa

  Z Deklaracji Programowej Partii Razem: 5.5. Aby wyrównywać szanse edukacyjne, zwiększymy obsadę nauczycielską w szkołach osiągających gorsze wyniki. Będziemy dążyć do wprowadzenia na szeroką skalę instytucji asystenta nauczyciela, wspomagającego prowadzenie zajęć. Razem możemy więcej!

 2. aborygen

  Zwiększymy obsadę nauczycielską hmm.... rozumiem że pensję tym nauczycielom da Partia Razem.

 3. Klara

  Napiszcie ranking Nie każdy może kupić gazetę, bo szybko znikają, albo z domu ni można wyjść.

 4. kasienka

  A moim zdaniem to czym karmi nas @ inna polityka jest możliwa to zwykły populizm. Anonimie powiedz co chcecie zrobić, ile to będzie kosztować i skąd weźmiecie na to pieniądze? A hasło razem możemy więcej jest plagiatem hasła z wyborów samorządowych jednego ze stowarzyszeń więc ten fakt może świadczyć o braku uczciwości waszej partii. I jeszcze jedno zacytuje słowa piosenki Tomka Lipińskiego " Nie wierzę politykom nie ....."

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *