Ranking szkół wołomińskich – mamy wyniki egzaminów!

4

Nauczyciele której z wołomińskich szkół poradzili sobie najlepiej z przygotowaniem wychowanków do egzaminów szóstoklasisty i gimnazjalnego? Uczniowie której z placówek stanęli na wysokości zadania? Redakcja Wieści przeanalizowała szczegółowe wyniki, z których wyłoniliśmy liderów.
Sprawdzian po 6 klasie: Wyniki sprawdzianu szkół podstawowych w roku szkolnym 2014-15 kształtują się inaczej niż w roku ubiegłym. W tegorocznych tabelach pozycję lidera zdobyła Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu ze staninem 7 (wysokim) zarówno w części I (j. polski i matematyka), jak również w części II (j. obcy). Tylko trochę gorzej spisała się Szkoła Podstawowa nr 7, która uzyskała w rankingu szkół gminnych drugie miejsce z wynikiem: cz. I – 6 stanin, j. obcy – 7 stanin.
Na trzecim miejscu zakwalifikowano wołomińską „trójkę”, lidera ubiegłorocznych rankingów. (…)
Więcej na łamach Wieści.

4 KOMENTARZE

  1. Z Deklaracji Programowej Partii Razem:
    5.5. Aby wyrównywać szanse edukacyjne, zwiększymy obsadę nauczycielską w szkołach osiągających gorsze wyniki. Będziemy dążyć do wprowadzenia na szeroką skalę instytucji asystenta nauczyciela, wspomagającego prowadzenie zajęć.
    Razem możemy więcej!

  2. A moim zdaniem to czym karmi nas @ inna polityka jest możliwa to zwykły populizm. Anonimie powiedz co chcecie zrobić, ile to będzie kosztować i skąd weźmiecie na to pieniądze? A hasło razem możemy więcej jest plagiatem hasła z wyborów samorządowych jednego ze stowarzyszeń więc ten fakt może świadczyć o braku uczciwości waszej partii. I jeszcze jedno zacytuje słowa piosenki Tomka Lipińskiego ” Nie wierzę politykom nie …..”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj