„Nasi” napiętnowani przez Kukiza

18

– W życiu nie zgodzę się, ani ja, ani prawdziwi WoJOWnicy, którzy walczą o Polskę dla Obywateli, na takie roszady i knucia. Nigdy. – grzmi na swoim facebookowym profilu Paweł Kukiz, odnosząc się do dostarczonej mu listy, na której widnieją nazwiska m.in. czołowych samorządowców powiatu wołomińskiego. Jak zauważa Paweł Kukiz, wołomiński starosta, burmistrz Tłuszcza, Zielonki czy wójt Strachówki i Jadowa powpisywali swoje kandydatury na tworzące się rzekomo jego listy wyborcze do parlamentu, przydzielając sobie nawet numery okręgów.
O tym, że Mazowiecka Wspólnota Samorządowa „kręci się” wokół struktur Kukiza z nadzieją startu z jego listy w jesiennych wyborach, szeptano już od dawna. Powiatowi „wspólnotowcy” stanowczo odżegnywali się jednak od potwierdzenia tego faktu, przyznając się jedynie do chęci pomocy w walce o JOWy (Jednomandatowe Okręgi Wyborcze). Internetowy wpis Pawła Kukiza z 16 lipca wskazuje jednak na coś więcej niż bezinteresowną pomoc. (…)
Więcej na łamach Wieści.

18 KOMENTARZE

 1. Jeden z panów na zdjęciu przed wyborami prezydenckimi obwieszał, że zagłosuje na kandydata PSL p. Jarubasa. Inny wymieniony, chociaż nie na zdjęciu, dostał się do powiatu z list PiS. Teraz czytam, że ponoć chcą być kandydatami na posłów-kukizowców.
  Koguciki blaszane na dachu obracają się tam, skąd wiatr wieje. Czyżby nasi samorządowcy kogucikami się inspirowali?

 2. Z Deklaracji Programowej Partii Razem:
  7.3. Chcemy demokratyzacji procesu wyborczego. Wprowadzimy system Pojedynczego Głosu Przechodniego (tzw. STV), w którym obywatele głosują na osoby, a jednocześnie zapewniona jest reprezentacja mniejszości.
  Razem możemy więcej!

 3. Robienie kariery też trzeba umieć robić panie Orzechowski. W koncu PSL, czy Kukiz? A może po prostu korytko? Wstyd Panowie.

 4. Panowie i Panie z formacji PSL – to nie wasza lista. Wasza jest u boku Szreka Piechocińskiego, tam czeka na was pełna polityczna kariera na poziomie 3-5 procent. Rozumiem ze wolicie Kukiza a potem przesiadka do Szreka, ale Kukiz przejrzał wasze zamiary i dupa blada.

 5. Przecież ci przedstawiciele PSLu i inne podobne świnie pchające się do koryta są dokładnie tym, z czym p. Kukiz chce walczyć… Mają tupet. Ale swoje osiągają. Zobaczcie ile posad w skali kraju opanowali niczym pasożyty.

 6. a może by oni raczej pasowali do Uzbekistanu … Karimow tam rządzi nieprzerwanie od 25 lat, są kopalnie złota., bawełna i owce…. można je golić

  Pierwsze kroki już poczynione „Ambasador Uzbekistanu w Powiecie Wołomińskim” :
  „Udział w nim wzięli również samorządowcy: Kazimierz Rakowski – Starosta Wołomiński, Elżbieta Radwan – burmistrz Wołomina, Robert Roguski – burmistrz Kobyłki, Piotr Orzechowski – wójt Strachówki oraz Dariusz Kokoszka, wójt Jadowa” http://www.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=1778

  „Zachodni obserwatorzy wskazują na naruszenia praw człowieka przez reżim Isloma Karimova. … niedopuszczanie do wyborów działaczy opozycyjnych oraz całkowitą kontrolę środków przekazu przez administrację Karimova….”
  ????

 7. I co znowu oszukuja w Wolminie jeszcze nie miniol rok a oni znowu rece wyciagaja i bawia sie na festynach .Tak sie bawi PSL za zatajenie prawdy powinni byc zdegradowani do zera

 8. ale tu nie chodzi o Pana Kukiza – jemu życzyć trzeba jak najlepiej – tylko o tych budzących totalną chyba odrazę „samorządowcach”. Powinni się podać do dymisji, Tak chętnie się zawsze powołujemy na zachód – tam zapewne by w sekundy zniknęli by z oczu ludziom raz na zawsze – zero stanowisk publicznych.

 9. Brak honoru u tych Panów. Brawo Panie Kukiz. Poznał się Pan od razu czym towarzystwo pachnie. Tylko ulubiony Premier daje się ciągać chłopakom jak kierat. Ciekawe który teraz pójdzie na kolanach i posypie głowę popiołem i da się wpisać na listy PSL w wyborach jesienią? Orzechowski? Bednarczyk? Kokoszka już był. Oj, chłopcy obrotowcy, Z wami nikt poważny nie powinien rozmawiać.

 10. To jest ustawka. PSL i tak zrobi ten prób wyborczy bo zagłosują całe klany pozatrudniane w urzędach i innych instytucjach na zabitych wioskach. Nie wierzcie sondażom. Poza tym PSL dobrze liczy głosy w terenie jak jesienią liczyli. Te Wspólnotowcy pewnie mieli iść do Kukiza a potem jakby któryś został posłem to bryk i przeskoczy do PSL. Brawo panie Kukiz że się pan poznał na tym dziadostwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj