Dom Seniora w Wołominie!

Dom Seniora w Wołominie!

5 sierpnia w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów uroczyście wręczono promesy dotyczące utworzenia dziennych domów Senior-WIGOR. Podczas inauguracji I Edycji Wieloletniego Programu Senior-WIGOR na lata 2015-2020 wraz ze 119 samorządami z całego kraju dofinansowanie na utworzenie domu opieki dla osób starszych otrzymał także Wołomin.

Zgodnie z założeniami programu Senior-WIGOR, w ramach którego samorządy otrzymają ponad 25,3 mln zł, osoby niepracujące w wieku 60+ będą mogły korzystać ze specjalnych pomieszczeń. W Wołominie będą one znajdować się w lokalu po sklepach, na parterze komendy Powiatowej Policji, przy ul. Legionów. Znajdą tam towarzystwo, dostęp do internetu, rozrywkę a nawet rehabilitantów. Na utworzenie dziennego domu opieki dla seniorów gmina Wołomin otrzymała 226 tys. zł. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(8) Comments

 1. los

  Mam pytanie a czy będą tam miejsca pracy , a jak będą to w drodze jawnego zatrudnienia czy dla swoich jak ostatnio

  1. Łukasz

   a jak myślisz ... ? wiele wiele same dyrektorskie i pełnopomocinków pewnie ;) niektórzy może będą mieli kolejną kaskę dla siebie, przecież można "pracować" na wielu "etatatach" a to sama swoja naj brygada? specialite de la maison tej jednej jedynej cudownej :) jak udzielne księstwo ? ;) to żąrt wszystko :) oczywiście.

 2. Kołowy

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,elka-do-kampinosu-i-kobylki-ztm-uruchamia-nowe-linie,176010.html Można??? Można!!! A jak tam Pani Burmistrz zapowiadana walka o Wspólny Bilet hmmmm??? Stanowiska rozdane i teraz już po robocie??? Skończyło się rumakowanie zanim się zaczęło?

 3. Marek

  taaaaa prze pana, to pewno kolejna zasługa pani Burmistrz Radwan ;) i będzie metro Białołękę - część mieszkańców skorzysta ;) i ziemia się kręci ...i

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *