Znowu straszą masztem?

2

Czy Kobyłka stanie się niebawem miastem masztów telekomunikacyjnych? W ubiegłym roku tego typu maszt miał stanąć naprzeciwko Zespołu Szkół nr 3 w Kobyłce. Mieszkańcy we współpracy z Urzędem Miasta zablokowali jednak kontrowersyjną inwestycję. Teraz  ten temat powraca. Jednak tym razem maszt ma stanąć na Stefanówce przy ul. Sempołowskiej 5. (…)

– Cała Stefanówka jest przeciwko budowie masztu. Mieszkańcy ulic: Narutowicza, Okrzei, Długiej, Sempołowskiej, Ks. Skorupki i Bohaterów Ossowa zbierają właśnie podpisy pod protestem. Dziwi nas to, że maszt ma być zlokalizowany właśnie w tym miejscu. Jest tu dom spokojnej starości. W dodatku na Stefanówce (okolice ulicy Szpotańskiego) mamy już pięć takich masztów. Nie wiemy dlaczego zawiadomienia trafiły tylko do niektórych. Nie trafiły do osób, które mieszkają w najbliższym sąsiedztwie z ulicy Sempołowskiej – powiedziała nam jedna z oburzonych mieszkanek. (…)

Więcej na łamach Wieści.

2 KOMENTARZE

  1. Z doświadczenia wiem, że maszt GSM zamocowany na wieży kościelnej nie emituje złego promieniowania. Proponuję najpierw zbudować na przedmiotowej działce kościół, a na jego wieży zamocować nadajniki. Nie będzie protestów społecznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj