Chuligani z parku nareszcie ujęci!

6

Dzięki kamerom zamontowanym w Parku Wodiczki w Wołominie udało się ustalić personalia pięciu chuliganów, którzy zdewastowali zupełnie nową, wartą ok. 100 tys. zł toaletę samoczyszczącą, zainstalowaną w parku na wniosek mieszkańców, głosujących na ten projekt w Budżecie Obywatelskim.

Przypomnijmy, że dwa dni przed otwarciem nowoczesnego WC uszkodzono drzwi i niektóre mechanizmy nowego nabytku miasta. Cztery dni po naprawie, toaletę zdemolowano ponownie – zniszczono drzwi, których koszt naprawy oszacowano na 2 tys. zł. Sprawcy cieszyli się z zabawy niecały jedynie tydzień. Wołomińska policja zatrzymała ich dzięki obrazowi z pobliskich kamer monitoringu. (…)

Więcej na łamach Wieści.

6 KOMENTARZE

  1. Brawo dla strozow prawa i porzadku !
    Nauka i technika w sluzbie narodu sie przydaje bardzo, zwlaszcza kiedy szybko trzeba zatrzymac sprawcow
    Nie moze byc tak, zeby to wandale straszyli zwyklych mieszkancow

  2. Strach wchodzić do tego przybytku za 200 000 zł, bo można coś uszkodzić a następnie być oskarżonym o dewastację …… i znaleźć się w kronikach policyjnych. Lepiej wybrać pobliski Toi Toi

    • No brawo i znowu udało się znaleźć minus gratuluje pozytywnego nastawienia i współczuje doznanych krzywd za propozycje normalnego otoczenia.

  3. warto sie upewnić,bo srodki techniki użyte do ustalenia sprawców były duze i był to priorytet dla ratusza i Policji.Swoja droga wandali trzeba gonić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj