Wołomin: Ponad pół miliona na nowe place zabaw

4

Tylko w tym roku umowy na budowę nowych placów zabaw na terenie gminy Wołomin przekraczają wartość 550 tys. zł. Większość z nich została wykonana już do 14 września.

Największe koszty niewątpliwie pochłonął plac zabaw przy ul. Reja. Wcześniej na tym placu zainstalowany został duży zestaw zabawowy oraz zestaw tzw. zabawka sport z linami przeplotnymi. Wiele zmieniło się także na terenie OSiR Huragan. Na pozostałych placach zabaw, w mieście i sołectwach, MZDiZ wykonuje bieżące naprawy (gwarancyjne i pogwarancyjne), montuje ławki.

  1. Kopernika: miasto w tym roku przewidziało instalację małego zestawu zabawowego ze zjeżdżalnią
  2. Warszawska: zestaw zabawowy duży
  3. Wiosenna: mały zestaw zabawowy wielofunkcyjny ze zjeżdżalnią

plac przy wspólnocie mieszkaniowej Gwarek, ul. Armii Krajowej: bujak koń, bujak motocykl, huśtawka wagowa, huśtawka standard dwuosobowa z siedziskiem Maluch (…)

Więcej na łamach Wieści.

4 KOMENTARZE

  1. Dlaczego na Sławku nie można zrobić placu zabaw takiego jak na Reja.? Tylko instalacja małej zjeżdżalni? Jak zwykle to osiedle pod tym względem jest na końcu…..

  2. Super. Są płace dla dzieci, są też siłownie plenerowe dla osób starszych. Przydałyby się też instalacje do streetwork – kilka drążków, drabinki i poręcze.

  3. Pomyślcie ile mogło być wybudowanych placów zabaw z 860 000 zł ,które zostały zmarnowane przez ,,Aferę Internetową” w Wołominie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj