Co u byłego wójta Dąbrówki?

14

Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w Warszawie VI Wydział Karny Odwoławczy, utrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego w Wołominie z 23 listopada 2015 r., który uniewinnił byłego wójta Dąbrówki Tadeusza Bulika. (…)

Nadal nie znamy finału sprawy dotyczącej fałszowania gminnych planów zagospodarowania przestrzennego, która trafiła do Prokuratury po zgłoszeniu nowego wójta Dąbrówki Radosława Korzeniewskiego. Śledztwo w tej sprawie obejmuje okres kadencji Tadeusza Bulika. (…)

Więcej na łamach Wieści.

14 KOMENTARZE

  1. Towarzystwo wzajemnie adoracji w powiecie trwa , jak przychodzą wybory to robią wspólnoty samorządowe lub inne formacje i wtedy dopuszczają tylko swoich . Ten z Dąbrówki też się pchał tutaj , ale go nie wybrali ani na wójta , ani na radnego powiatu . Starym wyżeraczom cwaniakom będziemy robić wypad .

  2. Za kadencji tego pana z Dąbrówki , co to go w wybory obalili i zmietli z tronu , to się działy różne rzeczy . Teraz wychodzą na jaw . Taki gościu co kosił trawy np. odchodzi na emeryturę , a tu ZUS obliczył mu 2. 800 zł . wróble na dachu ćwierkały , że wykonywał na rzecz urzędu dodatkowo różne rzeczy , zgodnie z prawem ,ozusowywali mu i konto rosło , no ale trzeba być mężem pani. , która też wypad zrobiła .

    • I tak to działa,nasi włodarze a przynajmniej niektórzy zatrudniają zony,mężów, dzieci itp. z własnych środowisk np. radnych niektórych urzedników i w ten sposób tworzy się towarzystwo wzaje,mnej adoracji i tzw. sitwa. I tak to wyglada.

  3. Mam nadzieję,że najblizsze wybory samorzadowe, doprowadza do zmian , MWS w naszym powiecie i osoby w róznym wieku z niej startujace to swoista grupa trzymajaca władzę od ponad 20 lat.Teraz wchodzi powoli nowe pokolenie MWS i tak jest sztafeta pokoleniowa, aby przykrywac to wszystko i nic nie wychodziło na wierzch, bo to by sie działo.

  4. Totalny hejt to był jak tu sobie szwagry uprawiały wolną amerykankę. A teraz to jest jak pan jagoda powiedział czas by fakty ujrzały światło dzienne.. szczegóły będą ujawniane stopniowo w najbliższych dniach (tzw teczki jagody czas odpieczętować). Miłego wieczoru szwagry;) zimny Tadzio pozdrawia!

  5. @przekrety szwagrów, a to bardzo ciekawe co ma na mysli były wiceburmistrz. Co by to nie było powinno ujrzec swiatło dzienne, a szczególnie wtedy gdy jest oparte na faktach.Daleko mi do obrony byłego wice ale byc moze nie wiem wszystkiego i byc może niektóre opinnie sa nad wyraz nieobiektywne. Nie wiem do konca jak jest i dlatego oczekuje na prawdę, powtarzam prawdę.To tak przy okazji. A czy to czasem nie zawiaduje powiatem od ponad 20 lat MWS, a wszystko co wokół to tylko przejściowe i przystawki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj