Godziny na przejeździe

Godziny na przejeździe

Prawdziwy horror przeżyli w poniedziałek mieszkańcy Kobyłki i Wołomina, którzy próbowali przedostać się na drugą stronę torów. Wszystko przez zamknięty przejazd w Kobyłce, który pozostanie nieprzejezdny aż do piątku 28 października. Na czas zamknięcia ruch samochodów został skierowany na przejazd zlokalizowany w ciągu ul. Napoleona i Poniatowskiego w Kobyłce i zastępczy przejazd w Wołominie.

W efekcie przez prawie cały dzień przy obu przejazdach ustawiały się gigantyczne korki. Czas oczekiwania na przejechanie przez tory wydłużał się i w godzinach szczytu osiągnął nawet 1,5 godziny. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(8) Comments

 1. a r t u r r o s

  Rowerem i pieszo bliżej i szybciej. Torpol podawał zapowiedź przy wjazdach na plac budowy z parodniowym wyprzedzeniem.

  1. mieszkaniec Kobyłki

   chore dziecko do przychodni na rowerze w deszcz zawiozę?Widać że pojęcia o życiu nie masz .A te staruszki to też na rower powsadzasz?

 2. a r t u r r o s

  Systematycznie kolejne przejazdy będą rozbierane, bo trzeba rozkładać izolacje, zwieźć grunt pod kolejne warstwy, itd. Żeby było równo na szlaku.

 3. a r t u r r o s

  Rower to postulowana strategia i sznyt dla tutejszych. IMHO. Wybiegam z projekcją do publiki. 20-60 kilosów to dość niewiele. Rzecz w tym, żeby to do zbiorowej podświadomości kierowców wreszcie dotarło.

 4. a r t u r r o s

  Marzy mi się np. rowerowa masa krytyczna w piątek od 15 do 19 cyklicznie co miesiąc. I np. klub "Równina Wołomina" taka gmina.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *