Mieszkaniec przeciwko burmistrzowi

3

Na budynku komunalnym, który znajduje się w Ząbkach przy ul Kołłątaja, już od jakiegoś czasu można zauważyć niepokojące napisy. „Daj żyć oprawco”, „Perkowski bandyta i kat”, „Pomocy” „Burmistrz Perkowski daj żyć” – to tylko niektóre z kontrowersyjnych haseł, jakie zostały napisane na budynku. Teraz podobne napisy ozdobiły zniszczony samochód, który stoi na parkingu dawnej siedziby SK Banku. Autorem tych haseł jest jeden z mieszkańców kamienicy z ul. Kołłątaja. Pan Tomasz chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę. (…)

Więcej na łamach Wieści.

3 KOMENTARZE

  1. Przy tym budynku chcąc przejść od ul. ks. Skorupki jezdnią ul. Kołłątaja zawsze kolidujemy z ruchem pojazdów, bo jest taka wąska. Było to moje ogromne utrapienie .
    Ciasna zabudowa- wąskie ulice projektowane dla wozów konnych zaopatrujących Miasto-Ogród Ząbki może wystarczały kiedyś ale teraz świadczą nie tyle o szczupłości miejsca co o braku rozwagi przez korzystających.
    Nadal ciasno tam i trzeba na samochody uważać bo jak wiadomo kierowcy tego nie zrobią.
    Budynek wczoraj jak widziałem – nadal stoi.

  2. Człowiek, który wypisuje na tym aucie (i na budynku vis a vis – cały budynek i rusztowanie są opisane) musi być chory psychicznie. Te napisy nie mają kompletnie sensu. Pełno namazanych krzyży, burmistrz wyzywany od morderców, znaki Polski Walczącej, zdania powyrywane z jakichś urojeń. Nie macie większych zmartwień niż robienie sensacji z chorego człowieka? Chyba, że w pełnej wersji artykułu to się wyjaśnia, ale ja nie kupuję papierowego wydania…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj