Mieszkaniec przeciwko burmistrzowi

Mieszkaniec przeciwko burmistrzowi

Na budynku komunalnym, który znajduje się w Ząbkach przy ul Kołłątaja, już od jakiegoś czasu można zauważyć niepokojące napisy. „Daj żyć oprawco”, „Perkowski bandyta i kat”, „Pomocy” „Burmistrz Perkowski daj żyć” – to tylko niektóre z kontrowersyjnych haseł, jakie zostały napisane na budynku. Teraz podobne napisy ozdobiły zniszczony samochód, który stoi na parkingu dawnej siedziby SK Banku. Autorem tych haseł jest jeden z mieszkańców kamienicy z ul. Kołłątaja. Pan Tomasz chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(3) Comments

  1. a r t u r r o s

    Przy tym budynku chcąc przejść od ul. ks. Skorupki jezdnią ul. Kołłątaja zawsze kolidujemy z ruchem pojazdów, bo jest taka wąska. Było to moje ogromne utrapienie . Ciasna zabudowa- wąskie ulice projektowane dla wozów konnych zaopatrujących Miasto-Ogród Ząbki może wystarczały kiedyś ale teraz świadczą nie tyle o szczupłości miejsca co o braku rozwagi przez korzystających. Nadal ciasno tam i trzeba na samochody uważać bo jak wiadomo kierowcy tego nie zrobią. Budynek wczoraj jak widziałem - nadal stoi.

  2. zw

    Człowiek, który wypisuje na tym aucie (i na budynku vis a vis - cały budynek i rusztowanie są opisane) musi być chory psychicznie. Te napisy nie mają kompletnie sensu. Pełno namazanych krzyży, burmistrz wyzywany od morderców, znaki Polski Walczącej, zdania powyrywane z jakichś urojeń. Nie macie większych zmartwień niż robienie sensacji z chorego człowieka? Chyba, że w pełnej wersji artykułu to się wyjaśnia, ale ja nie kupuję papierowego wydania...

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *