NOWY, RENOMOWANY SALON OPTYCZNY W WOŁOMINIE

0

Wszystkie oprawki 50 % taniej | Wszystkie okulary przeciwsłoneczne do 50% taniej

 

+ DARMOWE BADANIE WZROKU

 

Już 6 października wielkie otwarcie pierwszego salonu Vision Express w Wołominie. Z tej okazji salon przygotował specjalną ofertę dla pierwszych Klientów. Wyjątkowe promocje 50 % rabatu na wszystkie oprawki i do 50% zniżki na wszystkie okulary przeciwsłoneczne to doskonała okazja, aby zadbać o swój wzrok w sieci profesjonalnych salonów optycznych o ustalonej renomie i kompleksowej ofercie. Szczegóły i regulamin oferty dostępne w salonie.

Lekarze okuliści rekomendują, że kontrolne badanie wzroku powinno być wykonywane co najmniej raz w roku. A dodatkową atrakcją otwarcia będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnego wstępnego badania wzroku, do którego zachęcamy. Na bezpłatne wstępne badanie wzorku, które będziemy prowadzić na stoisku Vision Express w Galerii Wołomin, zapraszamy przez cały weekend 8-9 października.

Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług optycznych z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2 500 modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, przy założeniu dużej różnorodności cenowej. Vision Express kompletną parę okularów (oprawy +soczewki) oferuje w cenie już od 99 zł. Podstawowe wartości, jakie czekają tutaj na wszystkich Klientów to jakość obsługi, najwyższa troska o wzrok klienta oraz wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.

Przyjdź i skorzystaj z wyjątkowej promocji na otwarcie salonu!

Dobierz okulary i zobacz świat wyraźniej.

Do zobaczenia 6 października w Galerii Wołomin!