Strzelanina w centrum Kobyłki

32

W nocy z soboty na niedzielę pod jednym z pubów w al. Jana Pawła II w Kobyłce grupa 30 mężczyzn zaatakowała policjantów na służbie. Policjanci podeszli do mężczyzn w celu przeprowadzenia interwencji, gdy ci nagle rzucili się na nich, popychając mundurowych i okładając pięściami. Jednemu z policjantów udało się wyjąć broń i oddać cztery strzały ostrzegawcze. (…)

Więcej na łamach Wieści.

32 KOMENTARZE

 1. Dlaczego jest informacja „pod jednym z pubów w al. Jana Pawła II w Kobyłce”? Na zdjęciu ewidentnie widać, że chodzi o Alpina Pub w Kobyłce ? I dlaczego napisano strzelanina w tytule wpisu, skoro w zajawce jest informacja, że oddana 4 strzały ostrzegawcze? Oby takie wpisy nie zaszkodziły reputacji tego miejsca.

   • Znów jagoda i wiatroki robią krzywdę, tym razem osobie prywatnej Pani Ani, która z nimi prowadziła firmę PurPyl ocieplanie pianką poliuretanową poddaszy… Widocznie jak firma zaczeła sie rozkręcać trzeba było wygryźć wspólnika z firmy.. WSTYD panowie, nie dość, że niszczycie miasto swoimi knuciami to jeszcze zaczeliście oszukiwać prywatne osoby! Oto link w którym jest opisana sytuacja, oczywiście dość pobierznie- dwa posty z dnia 20.10.2016: https://www.facebook.com/anna.sidor.796?fref=ts

  • Juz prosiłem aby osoba ostatnio podajaca sie jako @ obywatel zaprzestała uzywac tego ni-u . ja używam tego nik-u od ponad roku i jest to mylace dla innych użytkowników niniejszego forum.

 2. W Polsce powinno być prawo, bardziej chroniace interweniujacych policjantów.Kazdy kto podnosi reke na policjanta, który działa zgodnie z prawem, powinien byc stosownie potraktowany.Tu nie powinno byc żadnego zmiłuj.Ludzie powinni mieć tego świadomość i liczyc sie z „odpowiednim” potraktowaniem jezeli dopuszczą sie do ataku-napasci na policjanta. Ten bar jezeli to jest to miejsce , ma swoja wieloletnia reputacje.

 3. odbiegając od tego tematu, dziś na sesji rady miasta Wołomin miało miejsce pieniackie wystąpienie pana byłego wiceburmistrza Sylwestra J. Jak widać pan Sylwester nie może pogodzić się z utratą stanowiska. Nisko pan upadł panie Sylwester, czy to po prostu pieniądze się kończą? Bo w troskę o mieszkańców to już nikt panu nie uwierzy. Zresztą do tej pory po ZEC-u krążą legendy o pana wykrętach. Ale chyba o tym szanowny pan nie chce opowiadać?

  • Niech pracownicy ZEC-u zrzucą się łysej dyńce po piątaku. Taki zaangażowany społecznie wojownik o prawdę, miłość i pokój na świecie. A przepraszam to tylko jak poleciał ze stołka to tak mu się odmieniło. Wcześniej nie interesował go los mieszkańców. Tylko coś mu ta autopromocja nie wyszła…

 4. A ja chciałbym wiedzieć skąd pan Sylwester czerpie wiedzę o cudzych dodam PRYWATNYCH rozmowach? Czy pan Sylwester nie ma co robic w wolnym czasie i prowadzi śledztwo? Czy włamuje się na cudze profile społecznościowe? Czy prowadzi podsłuch? a to już sprawa podchodząca pod dobrze już znany panu Sylwestrowi organ jakim jest prokuratura.

 5. Zbłaźnił się po całości. Nieprzemyślany występ. Tak to bywa jak ambicje biorą górę nad rozumem. Natomiast zaskoczyło mnie bardzo rzeczowe wystąpienie pana Karola. Ma głowę na karku trzeba przyznać.

 6. Pub Alpina zawsze kojarzyl mi sie ze spokojnym miejscem. Jestem z rocznika 78 i czasami wpadalo sie tam na piwo i pogaduchy ze znajomymi. A to co sie tam teraz dzieje to jakas masakra. Strach wyjsc na ulice zeby przypadkiem w leb nie dostac. Wkurza mnie to. Kobylka byla miasteczkiem wmiare spokojnym. A teraz…a to lancuszki zrywaja, kradna na potege a to kogos pobija…i jeszcze policje poturbuja…to do kogo trzeba sie udac zeby wkoncu w tym miasteczku bylo spokojnie??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj