Ksiądz z Radzymina karnie usunięty z parafii

29

Wczoraj z posługi w parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie odwołany został wikariusz- ks. Ireneusz K. Ksiądz miał molestować parafiankę, wysyłając jej nagie zdjęcia i wulgarne określenia nawołujące do odbycia stosunku seksualnego. Więcej o sprawie w środowych Wieściach.

29 KOMENTARZE

 1. Rok temu proboszcz z Kobyłkowskiej parafii też odszedł nagle,różne były sensacyjne artykuły w prasie ogólnopolskiej na ten temat ale sprawa nie została wyjaśniona do dziś

 2. Ksiądz ze stefanowki z tego co mi wiadomo został niesłusznie oskarżony i wszystko co było w tych artykułach to kłamstwo. Niestety nikt nie przeprosił i nie pisał sprostowania ale to tylko ksiądz przecież

 3. Ksiądz księdzem a w wołomińskim um zgodnie z tym co piszą na fb kolejne zatrudnienia? Kim jest Charles? A dodatkowo, czy to prawda że syn redaktorki z życia powiatu Teresy Urbanowskiej tez został zatrudniony w miejskim urzędzie?

  • Samobója to sobie vicek strzelił. Czytając ten wpis mam wrażenie, że ten ból ma tylko pewna wołomińska rodzina, która straciła stanowiska. Szwagrostwo znowu żale leje. Nie wiecie panowie kim jest Charles? Przecież to taka groźna wołomińska persona, że musieliście śledzić od miesięcy każdą wypowiedź tego pana, inwigilować cały jego prywatny profil internetowy. Cóż za metody – jak za komuny – czy to demokracja oczami zielonych kończyn?. Czy pod łazienką też staliście i sprawdzaliście co robi?

 4. I o to chodzi aby zbierac siły na najbliższe wybory. I to jest to sprzatanie ale chyba oczyszczanie z poprzednich stronników władzy a umieszczanie swoich zaufanych.Miejscowa prasa jest potrzebna, to wystarczy spojrzec jakie artykuły sa tam publikowane i wszystko jasne. Nowa jakość, perfekcyjna Pani domu.

  • Jak sobie kupowaliście artykuły tu i tam to była dobra jakość? Jedyna słuszna i prawidłowa? A jak prawda się polała to boli? Mieszkańcy nie są głupi – jest nagranie z sesji i każdy może obejrzeć. A artykuł to praktycznie przytoczenie słów, które padły. A że ten wasz pierwszoplanowy kiepsko wypadł i merytorycznie jest słaby to nie jest wina pani redaktor.

 5. Tam nikt z przypadku nie jest zatrudniany tylko po znajomości z tego co mówią na mieście Charles to najlepszy kolega vice burmistrz, ostatnio też zatrudnili najsłynniejszego ministranta z kościoła na Kurkowej….. A i żona/partnerka wice burmistrza pracuje w UM. Bezrobocia kolesie nie zaznają…. Wszyscy kandydaci na burmistrzów dostali stołki, jak dziewczynom nogi się podwiną po wyborach to jakiś stołek prezesowi się znajdzie. Wszystko już pewnie ustalone przed kolejnymi wyborami

 6. Dla szarego to moze i tak, jednak dla towarzystwa to normalka. Ale wszystko przejdzie lud zostanie jak zwykle zmanipulowany i kupiony.

 7. Co to szwagry znowu atakują? tym razem panią redaktor życia powiatu. Bo zapewne zwykli obywatele psów na pani Teresie nie wieszają bo nie mają podstaw. A towarzystwo wzajemnej adoracji płacze bo ktoś w życiu powiatu napisał parę słów prawdy na ich temat. Oj żal żal niesamowity!

 8. Widzę że obudzili się pieniacze. Nie widzę tu ataku na redaktorkę życia powiatu a konkret pytanie.Widzę też bluźnierczą nagonkę na tzw. szwagrów. I wcale to mi się nie podoba. Widzę też brak reakcji na to wszystko pani burmistrz.

 9. O widzę, że grupa rodzinno-towarzyska się obudziła i bardzo mi się to nie podoba. Czy uważacie, że ktoś taki głupi jest i nie wie że te wszystkie posty szkalujące burmistrz, pracowników urzędu to wasza sprawka? Strata stanowisk boli więc sobie nagonkę urządziliście panowie? A jak sobie tu bezkarnie opluwaliście każdego za koleją to odpowiadało? Kolega chciał medialnego szumu, występów to ma. Kogo tam jeszcze śledzicie, inwigilujecie panowie?

 10. Patrząc na to wszystko odnoszę wrażenie że w obecnej chwili nagonka na byłego vce stała sie jedyną najważniejszą rzeczą. Komu na tym zależy i dlaczego? Już sie mówi kto lub co tak naprawdę rządzi w urzędzie? Z pewnością za powyższy wpis dostanie się jak zwykle „szwagrom” ale powiem tylko tyle że ludzie zaczynają już to widzieć!!!

  • Widzom to ludziem i stojom murem za nimi. Wszystkiem my popierali i popierali bedom. Tosz ten ripok, ten smród na caluśki wołomin, ten szwarny internet dla sołectwów co ni pyrka to nasz ci on jedyny przyklepywał!
   Hossanna-Alleluja-Muczas gracjas-Dziękujem-Zdrastwujtie!

 11. A ja zachęcam do obejrzenia ostatniej sesji i samemu wyciągnąć wnioski a nie na podstawie artykułu. A swoją drogą mam pytanie czy za tekst w życiu powiatu wolomiński urząd zapłacił? Czy ktoś może z radnych wystąpić ile w ostatnim półroczu urząd wydatkował pieniedzy na teklamy w prasie?W calej lokalnej prasie? Życie powiatu, fakty wwl, gazeta regionalna, wiesci.Oooo i jeszcze ze starostwa tyle reklam.ho ho bogaty wołomiński samorząd. I jeszcze jedno, nie jestem szwagrem ani jego rodziną a zwykłym mieszkańcem ktory za dużo zaczyna widzieć.

  • @ Waldi samo sedno, poruszasz bardzo ważny aspekt działań władz Wołomina i Powiatu.Ja równiez nie jestem z rodziny, chociaz mnie niektórzy o to posądzaja na tym forum.

  • No teraz jak poleciałeś z posadki za 20 tysi to jesteś zwykły mieszkaniec. Jak to się wzrok poprawia jak stołek spod tyłka umknie. Musisz to opisać to szansa dla tysięcy Polaków dotkniętych zaćmą!

 12. Z tych wszystkich wymienionych przez @ Waldi gazetek, to raczej tylko WP jeszcze niekiedy sa niezalezne i zdarza sie im publikowac istotne artykuły i poruszac wazne sprawy. Pozostali to reklama i pijar władz zreszta nie tylko z naszego powiatu.

 13. Więc apel do radnych zarówno z Wolomina jak i do radnych powiatu zareagujcie!!!! Zobaczymy czy mamy prasę niezależną!!! Czy może tylko teksty i reklamy dawane z samorządów zamiast obiektywnych treści.

  • @ Waldi , jak wiesz koalicje ranych to to przejcie na władze wykonawcze wiec kto ma tu reagować.Kolejna rzecz ilu radnych to tzw.niepokorni i naprawdę działajacy bez róznych uwarunkowań?

 14. Niezależna prasa była jak S.J. zlecał pisanie artykułów sponsorowanych do WP…wprowadzanie opini publicznej w błąd powinno być karane…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj