Radny z zarzutami

10

Prokuratura Rejonowa w Wołominie postawiła zarzuty radnemu powiatu wołomińskiego. Chodzi o Andrzeja Z. Więcej na łamach środowego numeru WP.

10 KOMENTARZE

 1. TTo je niemorzliwościoo ! Radny?! Z partyji w jimje łojca ji syna????!!!!! Trza w tej sprawje zawiąznonć kłomisjie. Ja nie wjeże – rze czarne je czarne a bjałe je bjałe ! Kłomendand – z łopozycji – peło a prokuratur – łoooo – łopozycja – kce wjić błolszewicki sztylet w plecy – jedynej słusznej …!!
  Gdzie je Saszkin ! Gdzie Uścin !!! Co łune zrobjo !!! Komu poskarżo?? – Naczelnikoju partyji – pewnikiem ….. A paminć jego , mściwości zawiść 2x posture przewyższa. Bedzie kfassss….

 2. Pewnie w środe wieści napiszą o tym wypadku przy reja/1-go-maja. Super !
  A dawno pisałem : ciemna przelotowa ulica w samym centrum miasta. Gdzie tak jest !?!? Pod Szydłowcem? Pasłękiem? Długo nie trza było czekać. I co władze zrobiły – zleewee. Czyli : to nie ostatnie takie zdarzenie. Zdarzenie – które jest skutkiem wieloletniego zaniedbania naszych władz. A co władze robią – chachment i spychologia.
  Teraz kondolencje niech rodzinom składają – bo nie wiedzieli – że ulice w mieście mają.
  Żal ludzi , żal życia. Ale nie naszym włodarzom.

 3. Bo u nas wszystko jest ważne tylko nie bezpieczeństwo ludzi.
  Że też im nie wstyd żeby taka czarna dupa jak I-go maja była w mieście w XXI wieku plus oblodzone chodniki bo przeca nie zauważyli że zima w mieście i śnieg napadał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj