Radny z zarzutami

Prokuratura Rejonowa w Wołominie postawiła zarzuty radnemu powiatu wołomińskiego. Chodzi o Andrzeja Z. Więcej na łamach środowego numeru WP.

(10) Comments

  1. Sasza

   jak to ma być, że naszych wincej a nasze nie rządzom wymodlilim wczorej u łojca dyrektora te błogosławieństwa!

 1. mark

  TTo je niemorzliwościoo ! Radny?! Z partyji w jimje łojca ji syna????!!!!! Trza w tej sprawje zawiąznonć kłomisjie. Ja nie wjeże - rze czarne je czarne a bjałe je bjałe ! Kłomendand - z łopozycji - peło a prokuratur - łoooo - łopozycja - kce wjić błolszewicki sztylet w plecy - jedynej słusznej ...!! Gdzie je Saszkin ! Gdzie Uścin !!! Co łune zrobjo !!! Komu poskarżo?? - Naczelnikoju partyji - pewnikiem ..... A paminć jego , mściwości zawiść 2x posture przewyższa. Bedzie kfassss....

 2. Zygmunt

  jeśli to ta osoba o której myślę to jest to co najmniej zaskakujące zapewne o batonika nie poszło?

 3. mark

  Pewnie w środe wieści napiszą o tym wypadku przy reja/1-go-maja. Super ! A dawno pisałem : ciemna przelotowa ulica w samym centrum miasta. Gdzie tak jest !?!? Pod Szydłowcem? Pasłękiem? Długo nie trza było czekać. I co władze zrobiły - zleewee. Czyli : to nie ostatnie takie zdarzenie. Zdarzenie - które jest skutkiem wieloletniego zaniedbania naszych władz. A co władze robią - chachment i spychologia. Teraz kondolencje niech rodzinom składają - bo nie wiedzieli - że ulice w mieście mają. Żal ludzi , żal życia. Ale nie naszym włodarzom.

 4. Rudi

  Bo u nas wszystko jest ważne tylko nie bezpieczeństwo ludzi. Że też im nie wstyd żeby taka czarna dupa jak I-go maja była w mieście w XXI wieku plus oblodzone chodniki bo przeca nie zauważyli że zima w mieście i śnieg napadał.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *