100-Lecia nadal dziurawa

11

Ulica 100-Lecia w Zagościńcu w 2017 r. nie zostanie wyremontowana. W nowym budżecie nie ma takiej pozycji i mimo obietnic danych na spotkaniach z radnymi Wołomina, Starostwo odłożyło inwestycję na potem.

Ta informacja rozzłościła mieszkańców Zagościńca, którzy mają żal do swoich radnych. – Kiedy puszczano objazd ul. Geodetów przez 100-Lecia w Zagościńcu, obiecano nam, że po oddaniu tunelu do użytku główna ulica wsi będzie natychmiast wyremontowana. Dodatkowo Starostwo wybuduje przecież wkrótce u nas bazę dla wydziału inwestycji i drogownictwa. To oznacza jeszcze więcej ciężkich samochodów przy szkole i na 100-Lecia. Napiszcie o tym, bo to skandal – poprosili nas Czytelnicy z Zagościńca. (…)

Więcej na łamach Wieści.

11 KOMENTARZE

  1. Odkąd Riczi-lovel wybudował palac w Zagulańcu – Duczki i Zagulaniec są pempem świata dla wołomińskich wydatków. A innych dziur , gdzie indziej – to już nie ma??????

  2. Nasi radni tylko udają zaspanych żeby wszystkich zmylić. Niby oczko się klei a oni nadal czujni. Są jak bulterier, jak Tommy Lee Jones w ściganym. Czuję po kościach, że jeszcze nie raz nas zaskoczą.

    • Zapewne tak bedzie, dobrze sie balansuje z poprzednia jak i obecna władzą. Ponadto rodzinie siła. Odcinek chodnika jest juz projektowany- w końcu po długich bojach nie dało sie tego bagatelizować.

  3. A zatem nie zawiodą nas i nie tylko nie zawiodą, ale i powiodą ku zwycięstwu i chwale. Albowiem we are the champions!

  4. Mark Zagościniec pępem świata? Chyba nie dla radnych z tego terenu. Truciciel (smolarnia) ma się dobrze, ludzie chorują, wdychąjac smrody i rakotwórcze substancje. Brak chodników, albo chodnik ze słupami na jego środku. Przejazd kolejowy z zerową widocznością. Dziury na 100-lecia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj