Jesteśmy nogą w drzwiach systemu

3

W miniony poniedziałek w Wołominie gościł wicemarszałek Sejmu, poseł Kukiz 15 Stanisław Tyszka. – Jesteśmy nogą w drzwiach systemu, który może spowodować późniejszą lawinę i to, że zaczniemy dążyć w kierunku normalności – przekonywał mieszkańców, zgromadzonych w sali miejskiej biblioteki.

W czasie półtoragodzinnej rozmowy wicemarszałek poruszył kilka ważnych kwestii. Mówił o ostatnich wydarzeniach w czasie obrad Rady Europejskiej zauważając, że obecny rząd nie potrafi prowadzić polityki zagranicznej. Ubiegłotygodniowy opór władz Polski w czasie RE nazwał kompromitacją zauważając, że krajowych sporów wewnętrznych nigdy nie należy wynosić na zewnątrz. Jednocześnie poseł Ruchu Kukiz 15 wyjaśnił, że Donald Tusk jest niewłaściwą osobą na tym stanowisku, oraz że Polska z jego przewodniczenia REniczego nie uzyska. Jak mówił, jest to stanowisko mało istotne i liderzy państw członkowskich zawsze chcą widzieć na nim przede wszystkim osobę uległą. (…)

Więcej na łamach Wieści.

3 KOMENTARZE

  1. Jak na razie ta noga to odnuże komara.System trzyma sie dobrze, na pewno wiele jest nieprawidłowosci i duzo do poprawy, chociaż w wielu kwestiach ostatnio jest lepiej i można mieć nadzieje że będzie normalniej.

    • Upór pisu w sprawie Tuska to ,,kompromitacja”- ciekawe czy zgodzi się z tym ujęty na zdjęciu radny pisu Eugeniusz D.?

  2. To zalezy z której strony na to spojrzeć. Jestem ciekaw dlaczego nie wystapił oficjalnie o poparcie rządu swojego kraju i po co sie wtraca w wewnetrzne sprawy.Ten urzad jak sam mówi powinna cechowac neutralność w stosunku do wszystkich panstw UE i ich rządów. Ale to nie temat na nasze podwórko.Mamy demokracje wiec i pluralizm tez musi być. Ugrupowanie Kukiz 15 w wielu sprawach ma rację i jest dość racjonalne w swoim działaniu. Systemu nie mozna zniszczyć mozna ustawicznie go zmieniać na lepsze, no chyba rewolucji to bysmy nie chcieli, wystarczy tych co były.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj