To koniec wołomińskiej siatkówki?

To koniec wołomińskiej siatkówki?

MUKS Huragan Wołomin otrzymał w poniedziałek informację, która wstrząsnęła klubem. Zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronie urzędu miasta, władze Wołomina postanowiły przyznać klubowi kwotę dotacji o 7 tysięcy niższą niż rok temu. Dodatkowo, co ważniejsze, nie ma żadnej informacji, jakoby miejska spółka, która dotąd dotowała MUKS, miałaby nadal przeznaczać pieniądze na rozwój siatkarskiej drużyny. (…)

Nie dziwi więc emocjonalne wystąpienie członka zarządu klubu Szymona Krzyżanowskiego, który na portalu społecznościowym tak podsumował to wydarzenie: „Bardzo trudna sytuacja wołomińskiej siatkówki. W dniu dzisiejszym, sekcje sportowe poznały wysokość środków przyznanych przez miasto. MUKS Huragan Wołomin otrzymał najniższe od kilku lat, niespełna 83 tys. zł. Smutnego obrazu wołomińskiego sportu dopełnia fakt, że Zakład Energetyki Cieplnej wciąż nie podpisał umowy sponsorskiej ze stowarzyszeniem. Jeden z najważniejszych sponsorów, który w ostatnich latach znacznie wspierał dyscyplinę, wraz z nadejściem prezesa Mikulskiego od stycznia nie chce sfinalizować umowy. Warto zaznaczyć, że jeszcze dwa sezony temu, MUKS Huragan Wołomin (wraz ze wsparciem miasta i ZECu) walczył o awans do pierwszej ligi i był o krok od tego sukcesu. (…)”

Więcej na łamach Wieści.

(103) Comments

 1. Tomasz

  Jak się Ryśka nie chciało to sie teraz ma!!!!!!!! Było wiadomo ze tej Radwan to na sporcie nie zalezy tylko robi dobrą minę do złej gry. Wybory już niedługo, wiecie co macie robić.

  1. Kuba

   RYŚKU WRÓĆ DAJ NAM POCZUĆ WONI Z WIATY! DASZ 7 TYSI WIĘCEJ I ULECZYSZ WSZYSTKIE BOLĄCZKI EX DYRKA SZYMKA!!!

   1. mieszkaniec

    Buahaha 7 tysięcy mniej i już wszystko leży? A jakie starania MUKS poczynił w kierunku pozyskania sponsorów? Czy tylko czeka na drapane? Osobiście wolę żeby moje podatki poszły na szkołę albo na szpital skoro środki są ograniczone. A skąd pan Krzyzianowski wziął się w zarządzie? Niech się do roboty weźmie a nie tylko skowycze po forach.

 2. Koss

  Mikula teraz rozwala nawet to czego przez lata swojego nierządu nie zdążył!!! To miasto upadło i nigdy się już chyba nie podniesie!

  1. obywatel

   po takich kulturalnych wypowiedziach to aż serce się rwie do sponsorowania nie ma co jak taki przykład dajesz pan młodzieży to pieniędzy faktycznie nigdy nie starczy

 3. Wojtuś

  A może należy postawić inne pytania. Może w wołomińskiej siatkówce tak się dzieje z powodu złego prowadzenia przez zarządy klubowe. Od kiedy Szymuś zasiada w zarządzie MUKS? Może zwyczajnie się do tego nie nadaje? Wiem że w zarządzie MUKS był radny Paziewski i inne osoby które teraz nie są. Może tu jest pies pogrzebany?

 4. Mario

  No i mamy kolejne efekty rządów pani Radwan. Kobieto, postaraj sie już nic nie popsuć do jesieni 2018, kiedy to z wielką pompą mieszkańcy cię pożegnają!

 5. junior

  Prezesem MUKS jest partyjny kolega RadwanEli, Karol Małolepszy. Wg słów byłego prezesa PSL wypowiedzianych zaraz po wyborach samorządowych 2014r., Wołominem zarządza jego człowiek. Cyżby pani burmistrz zmieniła barwy partyjne i wzięła rozwód z Centrum Samorządowym? W stosunku do ubiegłego roku zmniejszyła środki dla klubów senioriorów o 1/3. Prezio Mikulski nie daje kasy bo siedzi pod pantoflem i realizuje politykę włodarki.

 6. Darek

  Ja może trochę z innej beczki. Na jakiej podstawie Mikulski jest jednocześnie radnym powiatu i prezesem miejskiej spółki? Czy nie powinien jednej funkcji zrzec się?

  1. abc

   Mikulski i pozostali prezesi spółek miejskich załapali się na stołeczki właśnie dlatego, że zasiadają w radzie powiatu. Burmistrzom potrzeba takich ludzi, a więc ich przekupują. W przypadkach firm świadczących usługi na rzecz starostwa oraz jego jednostek nie powinni nimi kierować. Nzywanie tego patologią nie jest niczym odkrywczym.

   1. Darek

    Ja wiem o co chodzi. Tylko jaka jest podstawa prawna do tego? Jeżeli to wbrew przepisom powinno się ich z rady odwołać i to natychmiast.

  2. Mark wwl

   Jest to zgodne z prawem. Spółka nie podlega powiatowi. Bardziej niepokojąca jest sprawa radnego Emila W. który pod koniec poprzedniej kadencji pewnie też dzięki szwagrowi wickowi zgarnął zleconka w spółce miejskiej MZO za coś około 40 000 zł oczywiście wszystko zgodnie z literą prawa... aczkolwiek nic w temacie konkursu ofert nie było słychać... Szymon chyba dobrze się znacie z Emilem? Jedna ekipa czyż nie?

 7. Volf

  Tak wszyscy piszą o Panu Mikule... ale kim on wogóle jest? Wykreowaną osobą, która niby coś robi dla Wołomina a tak naprawdę chodzi tylko o własny stołek bo chłopina do emerytury ma kilka lat. Teraz wszyscy lansują się na działaczy ale co oni konkretnie robią dla WWL poza tym, że pobierają gigantyczne pensje i ustawiają sojusze na kolejne lata tylko po po aby im było dobrze. Nawet w sobotę był w czerwonym sweterku w Rybie, żeby pokazać jaki jest cool. W Wołominie musi dojść do radykalnych zmian, trzeba odciąć pseudo działaczy i postawić na nową jakość a nie kolesiostwo inaczej z Wołomin to będzie nora

  1. mm

   Mukuła rocznikowo już jest emerytem. Szarpie kasę bo tego chce Radwanowa. Za dyspozycyjność w powiecie oczekuje ekwiwalentu. Tak wygląda włądza w rękach ludzi chorych na władzę.

   1. mieszkaniec

    Tak po niskim poziomie wypowiedzi widać że to musi wypisywać wywalony prezesik z kotłowni.? Mikulski chyba zajął twoje miejsce panie dziennikarzu? to z powodu utraty intratnej posady za wiele tysięcy złotych teraz obrażasz tegoż pana?

 8. Damian

  Ja sie chlopakom nie dziwię ze sa byli bo z taka kobieta jak Radwan nie dalo sie wspolpracowac. Sam jestem bylym urzednikiem i wiem co mowie. Mysle ze juz w najblizszym czasie sami zainteresowani opowiedza o wspolpracy z ta niedorzeczna burmistrzynia. Wtedy zrobi sie bardzo nie przyjemnie tej pani.

  1. obywatel

   Płacze o brak forsy były dyrek od kulturki? co to wymagań konkursowych na posadkę nie spełniał ale kumpel Jagoda wspomógł delikwenta? To ten sam najął się do zarządu?

  2. Rafał

   a ja słyszałem że koleś wyczyścił kasę poprzez zleconka dla kumpli a później dał nogę przed audytem...

   1. Tomek

    No ładnie parę osób już nawet pomawia byłych urzędników. Podobno policja ma już IP tych ujadaczy.

 9. pola

  Za czasów Burmistrza Madziara MUKS Huragan Wołomin walczył o Pierwszą Ligę......Teraz walczy o przetrwanie w Wołominie ... Nieudolna Elżbieta działa ....

  1. obywatel

   przecież to Rada Miasta ustala środki i wydatki na sport i inne takie to trzeba do nich lament kierować że 7 tysi mniej w kasie a tu taki zarząd w potrzebie.

   1. obywatel

    Co by nie mówić, jezeli kwota kilku czy nawet kilkunastu tysiecy jest istotna dla przetrwania sekcji, to naprawde obciach, aby tak duze i dumne miasto jak Wołomin nie wsparło. Sport zwłaszcza młodych ludzi jest czyms godnym popierania i promowania. Należałoby jak najwiecej młodzieży motywowac do uprawiania sportu i kibicowania. To bedzie zwsze lepsze niż siedzenie przed komputerem, uzywki i chuliganka.

  2. Maciek

   Jak ma takiego Szymka w zarządzie to nic dziwnego że walczy o przetrwanie ;)))) a koleżka Kubuś B. też domniemam że w tym samym zarządzie grzeje ławę?

 10. Marian

  Prawda jest taka, ze jak burmistrzem był Madziar, dyrektorem Szulc a prezesem Paziewski, Huragan prawie awansował do 1 ligi. Z tego co sie dowiedziałem, za Radwanowej, klub zamierza przejść do 3 lub 4 ligi, bo nawet na druga ich nie stać. Tyle w temacie.

  1. Kibic

   Hahah prawie super bo prawie robi wielką roznice po pierwsze ilu wolominuakow gralo w pierwszym skladzie?Byly wielkie pensje dla drugoligowcow to grali a kasa im w tylku poprzewracala w nast sezonie mieli dostać o wiele mniej to wszyscy wraz z trenerem sie zawineli wielcy wychowankowie muksu grali dla kasy potem zostawili klub i zostali Ci ktorzy kochali ten sport wiekszosc z wwl...po drugie runde zasadnicza przeszli bez klopotu ale co dalej?pierwszy turniej i odpadli bo inne kluby z Polski walczace o pierwsza ligę pokazaly gdzie miejsce muksu

 11. Sylwia

  Prawda jest taka, ze wtedy byly czasy Skok Wolomin i SK Banku...sponsorowali MUKS a dzis sa autorami najwiekszej afery finansowej! Amber Gold to przy tym malyy pikus Ps kasowanie komentarzy niepochlebnych dla Szymonka i Kubusia to slabe zagranie! Brawo redakcja

 12. kopniak

  Mnie bawi to urzędniczyne pisanie na tym forum. zawsze tak samo: Skopią kogoś na forum po nazwisku, nawyzywają od syfów, złodziei i przekrętów a potem podnoszą larum: "Uwaga, redakcja usunęła mój komentarz!" Do roboty nieroby!

 13. Damian

  Drodzy urzędnicy kolezanki i koledzy po fachu nie pozwólcie na to aby być w centrum rozgrywki obecnej burmistrz Wolomina.

 14. Justynka

  A co Ty Sylwia sie martwisz o ich prace? Zajmij sir swoją. Obrzydliwe.jest zachowanie urzednikow i burmistrza skoro piszę zle o bylych pracownikach. Tfu ftu

 15. Sylwia

  Obrzydliwe jest zachowanie tych panow. Jako czlonkowie zarzadu MUKSu powinni szukac zewnetrznego sponsora takiego jak kiedys Skok. A im tylkobw glowie obrazac innych. Nieudolny byly dyrektor i nieudolny byly naczelnik WSTYDU NIE MACIE!!!

  1. Józef

   a zarząd jakie ma bonusy? skoro ten MUKS liczy tylko na naszą forsę z podatków i sam pieniędzy nie umie pozyskać to niech podaje publicznie jakie ma wydatkowania. Nieudolny były dyrektor i nieudolny były naczelnik ciepłe gniazdka sobie uwiły przy klubiku?

  2. Małgorzata

   Kubuś ty na poważnie te brednie wypisujesz? a kto od rana tłucze w klawisze i atakuje burmistrz? Urzędnicy kogoś obrażają? Komu tą ciemnotę wciskasz? Nie podołałeś obowiązkom i wyfrunąłeś z posady no cóż bywa, miej trochę honoru. Przecież wszyscy wiedzą że gdyby nie kuzyn jagoda to nikt by cię naczelnikiem po 3 miesiącach nie zrobił. Podobnie było z Szymkiem. Przecież to żadna tajemnica, że na dyrektora nie spełniał wymagań. Nawet staż pracy się nie zgadzał.. Ekipa potraciła stołki i teraz od rana do wieczora nic tylko ataki i ataki. Wstyd panowie! Trochę kultury!

 16. Marian

  Podobno w przyszłym sezonie siatkarze mają grać w 4 lidze? Zobaczcie jak cos co jeszcze 2 lata temu było nie do pomyślenia dzis staje sie faktem. Chyba trzeba podziękować Pani Radwan za dotychczasową współpracę. Niestety musimy być mądrzejsi przy urnach.

   1. Robinson Krejzol

    sekcje w Huraganie to mają się dobrze chyba, bo nikt z zasłuzonych nie walczy o kasę dla Huraganu, gminnego podmiotu. MUKS to stowarzyszenie jak się domyślam i nikt stowarzyszenia nie będzie z naszych podatków utrzymywał, bo coś mi się widzi, że nie wolno mądrale. MOŻNA WSPOMÓC ALE FINANSOWAĆ CAŁĄ DZIAŁALNOŚĆ? O LUDZIE TROCHĘ WIEDZY PODSTAWOWEJ. Awans to się należy za umiejętności a nie za kasę. Sport to loteria, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Za transfer ekstra zawodników miasto ma płacić czy wspomagać rozwój sportu ja się pytam. To co jak miasto nie da to mam foha i nie gram? Litości!!!!!!!!!!!

 17. Rafał

  Jakim cudem taki Krzyżanowski znalazł się w zarządzie? To ten kolega wywalonego z wielkim hukiem Sylwestra?

 18. Mark wwl

  Jak widać dobrze się poobsadzali koledzy po zarządach i coraz mamy szwagrowską epopeję ciąg dalszy...

 19. Robert

  Ciągłe mylenie pojęć Gmina ma za zadanie wspieranie sportu, a nie utrzymywanie. Bez zewnętrznego wsparcia po działaniach poszczególnych zarządów nic to nie da. Trzeba poszukać a to wymaga zmiany przyzwyczajeń poprzedniej epoki.

  1. obywatel

   CO ty mówisz @Robert, miasto nie moze wspierac sportu? Mniej trzeba zatrudnić urzedników,obnizyc pensje Prezesom,Naczelnikom, zmniejszyc liczbe wierchuszki i juz bedzie kasa nie tylko na sport.Takich sponsorów jak SKOK to lepiej nie wymieniaj.

   1. azorek

    oj @obywatelu. Tu przypudrować, tam domalować i posypać kruszonką. Zapiec i smacznego. Co to za diagnoza i wnioski niezrozumieałe. Pracujesz człowieku obywatelu gdzieś, coś robisz? Wspierać to nie znaczy w 100% finansować działalność podmiotu prywatnego. Poprzednio był SKOK, SK i miasto wspierało. Pasa zacisnąć i znaleźć sponsora. Ale nie lament i pisanie NIEPRAWDY. Na ekonomii się trochę poznać, na samorządzie poszukać rozwiązań. Ale nie, najlepiej zwalić na urzędników, burmistrza. Upadek sportu przepowiadacie - dobre sobie.

   2. ania

    @azorku, do karłowatego mózgów nie dociera, że MUKS jest Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym. Prywatnym podmiotem może być tylko dla głupka. Za pportowe wychowanie młodzieży szkolnej odpowiadają samorządy.

  2. obywatelka

   Sport i rekreacja jest zadaniem własnym gminy. MUKS Huragan realizuje zadanie publiczne z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Jak je wspiera obecna ekipa widzimy po dziłaniach burmistrz Radwan i prezesów Mikulskiego oraz Małolepszego. @Robert nie wytłumaczysz na korzyść obecnych władz jednoczesnego ograniczenia dotacji z gminy o 30% wraz z całkowitym brakiem sponsorigu ze spółki miejskiej oraz bierność prezesa klubu. @azorek, jak to jest, że szwagry spacyfikowane, a dzieje się gorzej?

   1. mieszkaniec

    Dokładnie MUKS to nowa niepisana jednostka samorządowa a naszym obowiązkiem jest spełniać wszystkie zachcianki zarządczego Szymonka. Czort wie jakim cudem i kto takiego typa do tego zarządu wsadził i jakie wynagrodzenie pobiera ten wrzaskliwy delikwent ale skoro tylko miasto ma być sponsorem bo tak mówi pan Szymek to musi być prawda. Przecież budżet naszego miasta ma nieprzebrane środki. Wystarczy na forum rozdziawić gębofon na całą szerokość i od razu czek na konto! Szymek jak był dyrkiem w mdku nie radził sobie z pozyskiwaniem środków więc skąd ma teraz wiedzieć co robić...

   2. azorek

    @aniu, mówią, że rozmiar nie ma znaczenia. Ale co tam, skoro karłowaty mózg mam to i może nie rozumiem tego ujadania i kąsania. Zaraz a może rozumiem? Oooo mam - coś sie nie udało jak było wcześniej zamierzone - stołeczki mlekiem i miodem płynące pouciekały. Nazwa podmiotu o niczym nie świadczy. Kiedyś była taka fundacja stokrotka czy jakoś tak. Działalnością podmiotu nie było rozpowszechnianie wiedzy o tych malutkich acz acz kwiatkach. @aniu nauczycielko nierozumnych - MUKS to jednostka gminna czy stowarzyszenie? Bo jak jednostka gminna, to szczerze odszczekam błędy myślowe mego karłowatego mózgu.

   3. ania

    Mówią też, że klace dobrze i w pace. Ale co tam, każdy stołek wyciągnięty spod pośladków szwagrów służyć będzie @azorkom. Stowarzyszenie młodzieży uczącej MUKS działa w warunkach wymuszonych jako sekcja OSIR ponieważ takie rozwiązanie pozwoliło burmistrzom ograniczyć poziom finansowania własnego zadania. Dotacje na poziomie 50% kosztów funkcjonowania jednostki samorządowej to nie to samo, co kość rzucona w konkursie. Formuła konkursów organizowanych w Wołominie jest patologią. Mogą mieć miejsce tam gdzie kilka klubów (sekcji) o tym samym profilu rywalizuje ze sobą lepszą ofertą. Sekcje wyprowadzone poza OSIR i pozostawione same sobie nie są klubami choćby dlatego, że nie mają własnej bazy oraz majątku pozwalającego pozyskiwać środki. Skazane są na widzi mi się władz samorządowych, które nie dość, że zmiejszyły poziom dotacji o 1/3, to zależne od nich zarządy spółek miejskich wycofały się z dotychczasowego wsparcia. Kto ma finansować wychowywanie młodzieży krzewieniem sportu? Niepracujące dzieci oraz ich rodzice wpłacający do budżetu gminy pokaźne środki. Ile razy za to samo samorządowe @azorki chcą ich opodatkować? No i co robią prezesi klubów tacy jak K. Małolepszy (radny powiatowy) aby to zmienić? Nic!!!

 20. Kuba

  Azor gdzie maja szukac sponsora skoro Wolomin nie ma przemyslu? Nie ma dobrych drog i polaczenia z Warszawa? Cuekawe ile miasto pozyskalo prywatnych sponsorow na dzialania kulturalne czy spoleczne? Idz wasc wstydu oszczedz

  1. Stryjek

   Buahaha jak szukać środków ty się chłopku pytasz? To po kiego grzyba się pchałeś do zarządu jak nie wiesz jak sponsorów pozyskiwać? Niech zgadnę - miałeś chłopie tylko śmietankę spijać a jak nie dają forsy to wrzask i ataki podnosić? Tak czytam ten artykuł i wynika, że jak słaby wpływ na konto to i sportu nie ma. To o co tu chodzi powiedzcie: mecze opłacane czy co? Raptem bez 7 tysi koniec siatkówki i sportu i spadek do 10 ligi? Z dnia na dzień zapomnieli jak się gra i tylko gruby szmal ich uleczy?

  2. azorek

   @kubusiu no tak, brak połączenia z Warszawą i brak dróg to rzeczywiście problem wielki no bo jak szukać piniędzy jak nie ma drogi czy dogodnego połączenia. Którędy dojść, dojechać do tych piniążków? Nic chyba się nie da z tym zrobić. Oj jo joj. Wstyd to wyciągać takie wnioski!!!!!!!!!!

   1. obywatel

    Czegoś tu nie rozumiem. Koleś wypowiada się jakby wszystko mu się należało. Jak ktoś się zwraca w tonie buca to nic dziwnego, że sponsorów brak. Może tu chodzi tylko żeby hałasu narobić.

  1. Maciek

   Jak się okazuje towarzysze szwagrozy co raz to dają o sobie znać, nie zapominajmy kto wsadził biadolącego Szymonka na stołek dyrektorka. A teraz Szymuś lamentuje o forsę bo się okazuje że do zarządu się dopchał :))) Jak taki cienki zarząd to nic dziwnego że ani grosza nie potrafią pozyskać - pożal się Boże...

 21. misio-pysio

  Czy to prawda że cała ekipa szwagrów ma przed wyborami zmienić nazwiska na Jagodziński??? Jeśli tak, to będzie skandal na miarę afery koperkowej z misiem-pysiem!

 22. obywatel

  O jakie pieniądze chodzi- miliony czy nawet setki tysiecy złotych, aby miasto nie mogło wesprzeć? Oczywiscie niech kluby próbuja pozyskac srodki min. od sponsorów, ale z tym różnie bywa. Wiemy jak jest istotny sport i propagowanie go wśród zwłaszcza młodych ludzi, trzeba widzieć mimo wszystko te aspekty. Przy okazji ile kasy idzie na różne dziwne i nie zasadne wydatki.

 23. Karolek

  Z informacji uzyskanych z otoczenia Burmistrz Radwan ....Burmistrz jest przekonana iż większa cyferka przy lidze ( 3,4,5 ) to jest to lepsza liga.....a przejście z 3 do 4 ...tłumaczy jako awans z 3 do 4...... :) :):):)

 24. mieszkaniec

  Panie Szymonie co pan tu znowu bredzisz? A ile pieniędzy pan pozyskał? Panu zera na końcu kwoty nie robią różnicy? A za czyje pieniążki wraz z siatkarzami panowie Szymon i Kuba się wozili po miastach, miasteczkach? Rozumiem że za kasę MUKSu wasze pobyty były opłacane? Czy solidarnie żeście sami opłacali? Kwity na stół chłoptasiu!

  1. ciekawski

   @ mieszkańcu jakby tam profitów nie było to panowie z takim zapałem nie odnawialiby członkostw aby wyrzucić Paziewskiego i wepchać do zarządu nieudolnego Szymka i Kubusia. Cytując Korwina: ,, jakby nie było koryta to by świnie nie chrumkały '

  2. olek

   Zarządowi należy się wygodny hotelik i pełny barek!!! Choć panoczki ni grosika nie potrafią pozyskać poza darciem gębofona o miejską kasę to i tak wszystko im się należy!!! Ostatnio były wrzaski bo kluby źle wnioski powypełniały i urząd osobiście powinien wypełniać za szlachciców i od razu przelewy robić. Widzę że za nasze podatki dużo darmozjadów chciałoby sobie polepszyć dolę i nie ma lepszego sposobu aby to uzyskać od wydzierania paszczy po wszystkich forach wołomińskich. Jaki to my bogate miasto jesteśmy że setka w tą a w tamtą to różnicy nie robi szczególnie jak chodzi o dobre wojaże itp

 25. obywatel

  Może ktoś obeznany z tematem załozy jakis profil do wpłat, to jakims groszem wesprzemy klub, skoro UM tego nie moze. Te wpisy z uwagami poza merytorycznymi: o karolkach ,syfkach ,szwagrach dziabach, mikuli itd. i inne powoduja , ze robi sie człowiekowi niedobrze.

  1. wwl

   wesprzeć wsparłbym gdyby nie ten pan w zarządzie co to nikogo nie szanuje Zamiast finansować wyjazdy Szymka i Kuby po hotelikach wolę wpłacić na hospicjum w Wołominie!

   1. skuba

    @obywatel to bierz za puszkę zrób napis DLA SZYMONKA I KUBUSIA WYBITNYCH PANÓW OD ZARZĄDZANIA i lataj po mieście właśnie przez takich ludzi jak ci panowie sport w Wołominie traci najwięcej nie ma merytorycznej rozmowy tylko ujadanie po forach - jaki sponsor chciałby z kimś takim współpracować?

  2. mieszkaniec

   Chwilka obywatelu jest rozwiązanie!!!! Dobry kolega Szymusia z jednej partyjki ma firmę - niejaki radny Emil W. ostatnio głośno o jego zleconkach z poprzedniej kadentury co sobie pozałatwiał coś w okolicach 40 kafli - niech pan radny okaże wielkie serce i dobroduszność i z połowę przekaże na organizację w której głównymi emisariuszami są jego przyjaciele Szymek i Kubek

   1. mieszkanka

    Za kogo nas uważasz @mieszkańcu, za durne baby. Klubem kieruje prezes Małolepszy, a że kiepsko, to wyniki takie są jakie są. Pozostałymi członkami zarządu są Jarosław Dąbrowski, Szymon Krzyżanowski, Mirosław Stojczyk i Dariusz Szpański. Próbujesz niszczyć Krzyżanowskiego bo miał odwagę zaprotestować przeciwko polityce ograniczania dotacji. Jeśli oczekujesz dobroczynności, którą zastąpić chcesz obowiązki nieudolnej burmistrz? Zwróć się do Mikulskiego. On sam oraz jego klan zastąpił Jagodzińskiego. W dojeniu specjalizuje się od lat. Policz jego rodzinę i sitwę na gminnym oraz powiatowym wikcie. Jest tego nie mniej od „szwagrów”. Fuchy i apanaże w Wołominie nie leżą odłogiem.

   2. @tratatata

    Szymon Krzyżanowski sam se to piszesz? Dobrodzieju na skalę powiatu? Cóż za odwaga, cóż za klasa wywodzenie o kasę a roboty zero!!!

   3. obywatel

    niczym pan nie błysnął jak był dyrektorem w mdku - tylko biegał z płaczem że mu forsy brak bo zewnętrznych środków nie potrafił pozyskiwać - nieudolnego czasy w kulturce minęły za to dla miejskiego sportu nadeszły czarne dni wraz z Kubuniem i Szumim

   4. Mark wwl

    @mieszkanko a raczej Szymku posłuchaj chłopcze zanim znów zaczniesz po forach obrażać wszystkich wokół racz wspomnieć swoje początki. Czy ten Borówka o którym z rozrzewnieniem piszesz przypadkiem nie był w komisji konkursowej na dyrektora mdku? Kandydaci konkursowi nie spełniali wymogów a pan tu raptem ,,p.o ' został ? a po 3 miesiącach famfary i oto nasz Szymek dochrapał się do dyrektorstwa? Ciekawa historia doprawdy... Może pan sobie tu opowiadać historie jak to pana współpraca znużyła ale prawda chyba jest trochę inna panie Szymku. Takie bajeczki to mamusi na dobranoc a słabe kompetencje prędzej czy później dają o sobie znać. Na ofiarę się pan teraz chcesz kreować? Wystarczy spojrzeć na pana wpisy. Człowieka ogarnia wyłącznie myśl że przy takiej sztuce trudno zachować kulturę... Polityka ograniczania dotacji - a kto panu na drodze stoi żeby środki zewnętrzne pozyskiwać??? Więc komu powinno miasto zabrać? Środki wydzieliła RADA MIASTA więc może przed nią pan wystąpi o dodatkowy milion czy dwa - bo rozumiem że takie pieniądze sprawiłyby panu radość? Zamiast za jazgoty weź się pan do roboty! Nie wiem kto pana usadowił w tym zarządzie i co miał na względzie ale chyba żyjesz pan w jakiejś oderwanej rzeczywistości. Kurka znosząca złote jajka to nie w tym kraju!

 26. Koral

  Podobno klub od czasu wejścia do zarządu panów Szymiego i Kubunia ma coraz większe kłopoty nie tylko finansowe ale i prawne. Pocieszam się że za działanie wszelkich zarządów na szkodę spółek czy jak w tym przypadku klubu, spoczywa na członkach zarządu odpowiedzialność prywatnym majątkiem. Już niedługo Szymiego i Kubunia zlicytuje komornik?

  1. statut

   Aleś ty głupi i naiwny. Sam w co piszesz nie wierzysz. Krzyżanowski bez prezesa Małolepszego może tyle co żyd w pustym sklepie. Który prezes pozwoli robić mu koło pióra. § 26 Statutu MUKS - Dla ważności oświadczeń w zakresie praw, podejmowania zobowiązań majątkowych oraz udzielania pełnomocnictw wymagane są podpisy dwóch osób spośród następujących: Prezesa, Sekretarza, dwóch upoważnionych członków Zarządu. Gdyby co, pierszy majątkiem odpowie prezio Karolek M.

 27. margo

  Sekretarzem jest podobno pan Biesiadunio??? zgadza się? a Szumunio drugi do tandemu czyli dla prokury komplet?

  1. muks

   Podbno babka miała wąsy. Skład zarządu wg informacji ze strony klubu; Małolepszy, Dąbrowski, Krzyżanowski, Stojczyk i Szpański. O Biesiadze cicho sza.

   1. muksiarz

    Nie ściemniaj - sekretarzem jest. Jak ktoś już dobrze zauważył bliski przyjaciel z ugrupowania a jednocześnie radny Emil W. ma firmę - brał zlecenia z miejskiej spółki MZO na sporo kasy to niech teraz wesprze przyjaciół w potrzebie. Poza tym ich guru Borówka też na biznesmena się lansował, niezłą kasę na prezesurze trzepał swego czasu- może kolejny grosz dorzucić, skoro interesy na swoim tak dobrze idą. Jednakże lepiej drzeć gębę o miejską kasę, po co sponsorów szukać czy bawić się w dofinansowania. Wszak chłopczętom wszystko się należy. Głównie chodzi ażeby szpikulca wsadzić znienawidzonym urzędasom, którzy swoją drogą przysłużyli się do sromotnej klęski Syłvestriny i popleczników. Krokodyle łzy mało na kim robią wrażenie z jednego podstawowego powodu - panowie, którzy za swą nieudolność potracili stołki teraz kreują się na głos ludu i znawców sportu (śmiechu warte). Ot cała problematyka melodramatu Szumiego.

   2. statut

    @muksiarz, jaki sens mają kłamstwa? Pod linkiem http://siatkowka.wolomin.pl/zarzad/ nie znajdziesz w zarządzie Biesiady , a § 19 statutu klubu mówi o tym, że sekretarza wybierają członkowie zarządu ze swojego składu.

   3. mieszkaniec

    a za czyje typek się wozi ? Buahaha wycieczki krajoznawcze Szumka i Kubka ;)))

 28. aga

  A co na to dyrektor Waldi Stepczyński? Koleżanka ? Zabija? Ulubioną dyscyplinę? Czasy PRLu się skończyły! Tak poważnie to on i burmistrz w d ma cały ten sport.

  1. Rafał

   Zarząd bez ludzi, którzy mieliby cokolwiek wspólnego z siatkówką to droga do upadku. Przebitka płaczek prezentujących wichrzycielstwo to jak widać równia pochyła prosto w przepaść. Zwykle bywa tak, że w takich zarządach umieszcza się ludzi kompetentnych np trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego. Jak niekompetentni panowie znaleźli się tu? Otóż przed samymi wyborami niejaki Jagódka zarządził wśród kolegów wykupywanie/odnawianie członkostwa i tak na rękach ślepej niby demokracji mamy lamenciarza w rurkach zamiast człowieka doświadczonego w temacie.

   1. xxx

    Kuźwa, Krzyżanowski opanował cały zarząd z równie nieudolnym prezesem co RadwanEla. A to szczwany facet, ma u mnie plus.

 29. zenek

  Widać, że klan szwagrów jednak jest mocny. W rządzącej koalicji nieustannie wywołuje panicznie reakcje. Do pacyfikowania nieudolna Elka goni całe SKW, MWS, PO, Rajcherta vel Dziębę, drugą połowę bliźniaka oraz media Urbanowskich. I nic! Chłopaki od Jagody całkiem dobrze sobie radzą i odpłacają pięknym za nadobne, bo mają w sobie zacięcie i potencjał. Niechybnie z PiS-em oraz pierwszą połową bliźniaka ograją ten mało nowoczesny układ.

  1. Maciek

   W tych ciasnych rurkach z pewnością jest olbrzymi potencjał.. W roli internetowych płaczek panowie się sprawdzają. Baaa powiem więcej panom wspólnie udało się wypełnić wniosek o kuronia w PUPie. Zacięcie to się chłopcom zdarzyło ostatnio w TOI TOIU. Nie wiedzieli że wchodzi się pojedynczo. Syfek w pędzie do koryta zahaczył o nielubianego w wyższych sferach prawych bliźniaka - no brawo!!! Prawi znowu ze zdrajcą! Jakie to piękne!!! We wciskaniu bajek syfek jest niezły, najwidoczniej prawi są bardziej naiwni niż można by sądzić ;))))

   1. hahaha

    Rurek na przystojnym czepiać się może jedynie zapasiony i zawistny zazdrośnik. Nie wiesz, że ujawniasz skrywaną ułomności włodarki? Jest jednak coś, co na zdrowy rozum trudno pojąć. Klaka RadwanEli zainstalowała kamery i podgląda szwagrów nawet w TOI TOI. Zawziętość godna Putina. Poproście zboczeńcy to wyślą próbki do wąchania i analizy.

   2. tak tak

    Kamer najbardziej boją się dewastatorzy!!! Czyżby ujawniła się klika niszcząca mienie miejskie???

   3. 321

    Klika niszcząca mienie miejskie i przynosząca straty zasiada w urzędzie przy ul. Ogrodowej 4. Policz ile milionów już zmarnowała i marnuje nadal!

 30. mieszkaniec

  Wątpię aby władzę miasta interesowało co tam panowie we dwóch sobie robicie w ciasnym kącie. Tolerancyjnym trzeba być. Tylko to chyba posłanka Kryśka mówiła aby wpisywać na listę dewiantów i oddelegowywać do siedleckiej Biedroneczki.

 31. obywatel

  Nieudolny Szumi pozyskał już środki ? Jak tam radny Emil wpłacił na szczytne cele z połowę tego co ze zleceń w spółce miejskiej wyciągnął?

 32. Petunia

  Tyle co Mikulski zrobił dla tego miasta niestety nie powtórzył żaden jego następca Macie wodociągi, ulice i kanalizację i oświetlenie byle jakie ale nikt bo nie ulepszyć, ani nie zmienił. Kurczę pamięć ludzką jest zawodna lub. Ludzie zbyt młodzi

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *