Co słychać w powiatowych tunelach?

Co słychać w powiatowych tunelach?

Weekendowe dni wolne zachęcały do spacerów, Wieści odwiedziły więc place budowy wszystkich trzech tuneli pod torami kolejowymi: w Wołominie i w Zielonce. Dwa z nich: w ul. Geodetów i w ul. Kolejowej w Zielonce są już właściwie gotowe. Przejazd w Zielonce właśnie przechodzi niezbędne odbiory. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(7) Comments

 1. Andrzej

  Nie tak dawno został otwarty tunel pod torami w Międzylesiu. Jest tylko pewna różnica w stosunku do tych "naszych". Tam po dwa pasy jezdni są w każdym kierunku. W pierwotnej osi jezdni mogła powstać jedynie taka wąska "kicha" jak u nas, ale miasto wyłożyło kasę na wykup prywatnych działek. Tam radni wykazali się myśleniem perspektywicznym.

 2. Mariusz Florkiewicz

  Co słychać w tunelach? Przy stacji Wołomin jest prawie ukończony, ale u wejścia do tunelu od strony Nafty stoi tak wielka kałuża, że na pewno nie da się przejść, a woda w dodatku spokojnie sobie leci do tunelu. Co prawda jak o tym mówię, to wszyscy zwracają mi uwagę, że prace remontowe formalnie jeszcze trwają, ale znając życie wszyscy się później obudzą z ręką w nocniku. No ale skoro "prace trwają", to ja też się już tym nie interesuję :-)

 3. obywatel

  Kiedy, powtarzam kiedy to otworzą , tak bedą czekać im blizej wyborów? Jak to mozliwe tylko w tym miescie aby grubo ponad rok była ta masakra z przejazdem przez tory.

 4. a r t u r r o s

  Na Sasina - nieprędko. Sąd musi się zebrać i wypowiedzieć w sprawie posiadacza wstrzymującego przejazd.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *