Co słychać w powiatowych tunelach?

7

Weekendowe dni wolne zachęcały do spacerów, Wieści odwiedziły więc place budowy wszystkich trzech tuneli pod torami kolejowymi: w Wołominie i w Zielonce. Dwa z nich: w ul. Geodetów i w ul. Kolejowej w Zielonce są już właściwie gotowe. Przejazd w Zielonce właśnie przechodzi niezbędne odbiory. (…)

Więcej na łamach Wieści.

7 KOMENTARZE

  1. Nie tak dawno został otwarty tunel pod torami w Międzylesiu. Jest tylko pewna różnica w stosunku do tych „naszych”.
    Tam po dwa pasy jezdni są w każdym kierunku. W pierwotnej osi jezdni mogła powstać jedynie taka wąska „kicha” jak u nas, ale miasto wyłożyło kasę na wykup prywatnych działek. Tam radni wykazali się myśleniem perspektywicznym.

  2. Co słychać w tunelach? Przy stacji Wołomin jest prawie ukończony, ale u wejścia do tunelu od strony Nafty stoi tak wielka kałuża, że na pewno nie da się przejść, a woda w dodatku spokojnie sobie leci do tunelu. Co prawda jak o tym mówię, to wszyscy zwracają mi uwagę, że prace remontowe formalnie jeszcze trwają, ale znając życie wszyscy się później obudzą z ręką w nocniku. No ale skoro „prace trwają”, to ja też się już tym nie interesuję 🙂

  3. Kiedy, powtarzam kiedy to otworzą , tak bedą czekać im blizej wyborów? Jak to mozliwe tylko w tym miescie aby grubo ponad rok była ta masakra z przejazdem przez tory.

  4. Na Sasina – nieprędko.
    Sąd musi się zebrać i wypowiedzieć w sprawie posiadacza wstrzymującego przejazd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj