Papierologia pogrąży siatkarzy?

Papierologia pogrąży siatkarzy?

Wybrany w maju tego roku nowy zarząd klubu siatkówki MUKS Huragan Wołomin wydaje się świetnie dbać o promocję i zapewnia swoim siatkarzom pełne trybuny kibiców. Każdy kto przychodzi na mecze seniorów odnosi wrażenie, że siatkówka w Wołominie staje się nowym sportem „narodowym”. Taka renoma przyciąga też sponsorów, którzy choć czasem niewielkimi sumami, obiecali wspierać rodzimą drużynę MUKS. Praca, którą podjęli się działacze klubu może zostać jednak zniweczona, a to za sprawą… nieznajomości niuansów księgowości.

W ostatnich dniach zarząd Klubu MUKS Huragan Wołomin otrzymał bowiem pismo od władz miasta, w którym nakazuje się im zwrot dotychczas otrzymanych dotacji na działalność klubu (ok. 50 tys. zł), co oznacza jego likwidację i zniweczenie pracy drużyny seniorów poprzez wypadnięcie z tak ciężko wypracowanej II ligi.

Jak tłumaczy wiceburmistrz Wołomina, zarząd nie realizuje zadań, których powierzył się podpisując umowę z miastem i nie spożytkował wszystkich pieniędzy przyznanych klubowi na stypendia, odzież czy np. obsługę medyczną. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(19) Comments

 1. John

  Czy te urzędasy całkiem straciły rozum, wszystko co jeszcze żyje i się rusza w Wołominie chcą unieruchomić... Ręce Precz Od Wołomińskiej Siatkówki. Weźcie się do ROBOTY i zajmijcie się przejazdem Kolejowym na Sasina Jutro Wszystkich Świętych i będzie gigantyczny Kocioł....Ale pieniądze na nagrody dla urzędników najwyższe w historii miasta oczywiście będą ;(

 2. Mariusz

  urząd urzędem, ale powiedzcie co za głąby siedzą w tym zarządzie klubu, bo ja jak podpisuje umowę to ją czytam i wywiązuje się z niej..

  1. Trociński Dariusz

   Niestety niektóre umowy można przyjąć w takiej formie jakiej się ja otrzymuje lub się nie podpisuje i zamyka się klub więc pytanie z mojej stronybdo wszelkich mądrych ludzi wygłaszajacych swoje mądrości - Dlaczego jak były wybory to nikt nie chciał się podjąć działania strukturach MUKS najłatwiej jest krytykować i niestety do pracyvslokecznej nie ma chętnych dlatego resztę zostawię bez komentarza

 3. obywatel

  To co te srodki przepili lub przejedli? Niech UM nie przesadza, a stara sie we wszelaki sposób pomagać klubowi, bo to jedna z niewielu pozytywnych wizytówek Tego miasta. A jest i młodziez a przynajmniej jej część wokół czegoś pozytywnego skupić.

 4. ser

  są pewne formalne procedury, których zarząd powinien się trzymac. Ale urząd swoją drogą powinien pomagać. Ot polityka się wdarła

 5. many?

  czyżby ktoś już przebierał nóżkami by wykończyć obecny zarząd i dorwać się do siatkarzy? Pani burmistrz, czy pani wie o kim mowa?

 6. Maniek

  A to zarząd siatkarzy nie wie ze z umów trzeba sie wywiązywać? Nie zabiera sie kaski za brzydkie oczka raczej. Czegos panowie nie doplinowali nie dopełnili i efekt jest jaki jest., Zamiast posypac głowy popiołem najlepiej zwalac na innych jakież to wołomińskie.

 7. ser

  popieram Maniek . Ale teraz najważniejsze żeby władze jednak pomogły i nasza siatkówka dalej szła do przodu

  1. Pewex

   Władze pomogly???? Zarząd może chodzić i pukać żeby jakoś to odwrócić w dobrym kierunku. Na razie poleźli do prasy i kręcą aferę na własnej nieudolności......

   1. Trociński Dariusz

    Dla Pana Pewex informacją podstawową nikt z zarządu nie szedł do prasy lokalnej aby kręcić wg Pana dym - wręcz sam rozmawiałem z prasą aby do chwili zakończenia negocjacji był spokój wokół MUKS ale niestety polityka lokalna jest ważniejsza i tyle w tym temacie .... I proszę o nieobrazanie osób z zarządu jeżeli nie posiada Pan całej wiedzy w tym temacie

 8. Laluś

  Trociński, Szpański i Krzyżanowski... żaden z nich nie zna się na finansach, dwoch z nich prowadzi firmy, trzeci był dyrektorem MDK... w Naszym Wołominie panowie zostali podsumowani... nieudacznicy i kropka.

  1. Trociński Dariusz

   Bardzo chętnie Panu Lalusiowi przekaże kierowanie klubem i niech się wykaże swoją mądrością jeżeli będzie taki odważny aby chociaż komentarz opublikować pod swoimi prawdziwymi danymi ....

 9. Laluś

  Czytałeś człowieku http://www.naszwolomin.pl ? Nota w sprawie pieniędzy dla klubu MUKS? To lepiej przeczytaj, to może się czegoś dowiesz. Prezesie prowadzisz firmę i kolega z zarządu Szpański także, a nie macie elementarnej wiedzy na temat finansów.? Coś tutaj nie gra.

 10. Andrzej

  Panie Trociński to może z łaski swojej Pan opowie jak to jest? Gazety o tym trabią, Pani Burmistrz komentuje sprawy. Za to Pan Panie Trociński chce Pan oddać zarządzanie siatkówkę jezeli ktoś jest mądry od was, powinien Pan to oddac i zapaść się głeboko pod ziemię skoro nie umie się Pan dogadać z władzami.

 11. zbych

  hahaha, pogrążona siatkówka? mały pikuś! dużym jest miasto i gmina!!! pracuje nad tym salonowa burmistrz i kochankowie od gier w tarrota. jak dotąd godzi wlewająca się do prywatnych kieszeni kasiora. hihihi, jeszcze kilka miesiączków, a prorok lub konkurencja posadzi całą swawolną ekipę na sztycach od siodełek.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *