Para z Wołomina wygrała dom za 2,5 mln zł

Para z Wołomina wygrała dom za 2,5 mln zł

Klaudia i Maciek to mieszkańcy Wołomina, którzy wzięli udział w drugim sezonie popularnego programu telewizyjnego „Dom marzeń”. Od kilku tygodni są najpopularniejszą, wołomińską parą, a wszystko za sprawą wygranej w programie, w którym główną nagrodą była willa o wartości 2,5 mln. zł

Jakie to uczucie stać się  milionerem?

– Ciężko to stwierdzić, gdyż nie jesteśmy w stanie przenieść wygranej na liczby. Wygraliśmy dom, który będzie podstawą i startem w zakładaniu rodziny, a nie zastrzykiem gotówki.

Ciężko będzie wam utrzymać taki duży dom?

– To pytanie nurtuje chyba wszystkich i często je słyszymy. Dom został wzbogacony o wiele udogodnień w postaci urządzeń energooszczędnych i zasilanych odnawialnymi źródłami energii. Tak więc, wbrew pozorom, utrzymanie naszego domu nie będzie trudniejsze w porównaniu do innych domów jednorodzinnych.

Jak to się stało, że trafiliście do programu? (…)

Więcej na łamach Wieści.

(10) Comments

  1. Ivona

   Też się cieszę, że wreszcie Wołomin jest słynny z czegoś dobrego a i para godna reprezentowania, BRAWO! Oby więcej takich wieści w Wieściach!

 1. Anna

  Bardzo im kibicowałam a przy tym Klaudia bardzo ładna a Maciej przystojny, aż miło się oglądało! Szkoda, że program już się skończył :(

 2. mark

  Gratulacje! Pewnie zamieszkają! Przecież nie opendzlują chaty w takim miejscu i nie wyprowadzą sie tam gdzie nie ma połączeń ze światem i widoków do życia - czyli do Wołmina.... to by se zrobili - strzał w kolano. A chałupe utrzymają - choć na początku - będą pewnie zgrzyty - nie poddawać sie - ale to pokazali - że potrafią. I Brawo !

 3. Angelika Gronowska

  Chyba jednak będą tam mieszkać, jeśli można wierzyć w to co piszą to chyba tak, tu znalazłam: https://www.facebook.com/klaudiaimaciek/

 4. grofino36

  O dzięki! Piszą że będą mieszkać. Ci co wygrali pierwsza edycję tego programu nie mieszkaja w tamtym domu tylko go wynajmuja podobno za straszne pieniąchy i ogólnie też w programie wydawali się mili a potem sie wypieli na ludzi i słuch o nich zaginął. Nasi na razie wydają się spoko ludzie, zobaczymy dalej jak się będą zachowywac nasi lokalni celebryci.

  1. Iwona z Domo

   Oni są spoko ludzie, nie zadzierają nosa, tacy są i nie sądzę by im nagle sodówka odbiła. Ja pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów naszym lokalnym celebrytom :)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *