Para z Wołomina wygrała dom za 2,5 mln zł

10

Klaudia i Maciek to mieszkańcy Wołomina, którzy wzięli udział w drugim sezonie popularnego programu telewizyjnego „Dom marzeń”. Od kilku tygodni są najpopularniejszą, wołomińską parą, a wszystko za sprawą wygranej w programie, w którym główną nagrodą była willa o wartości 2,5 mln. zł

Jakie to uczucie stać się  milionerem?

– Ciężko to stwierdzić, gdyż nie jesteśmy w stanie przenieść wygranej na liczby. Wygraliśmy dom, który będzie podstawą i startem w zakładaniu rodziny, a nie zastrzykiem gotówki.

Ciężko będzie wam utrzymać taki duży dom?

– To pytanie nurtuje chyba wszystkich i często je słyszymy. Dom został wzbogacony o wiele udogodnień w postaci urządzeń energooszczędnych i zasilanych odnawialnymi źródłami energii. Tak więc, wbrew pozorom, utrzymanie naszego domu nie będzie trudniejsze w porównaniu do innych domów jednorodzinnych.

Jak to się stało, że trafiliście do programu? (…)

Więcej na łamach Wieści.

10 KOMENTARZE

  1. Gratulacje! Pewnie zamieszkają! Przecież nie opendzlują chaty w takim miejscu i nie wyprowadzą sie tam gdzie nie ma połączeń ze światem i widoków do życia – czyli do Wołmina…. to by se zrobili – strzał w kolano. A chałupe utrzymają – choć na początku – będą pewnie zgrzyty – nie poddawać sie – ale to pokazali – że potrafią. I Brawo !

  2. O dzięki! Piszą że będą mieszkać. Ci co wygrali pierwsza edycję tego programu nie mieszkaja w tamtym domu tylko go wynajmuja podobno za straszne pieniąchy i ogólnie też w programie wydawali się mili a potem sie wypieli na ludzi i słuch o nich zaginął. Nasi na razie wydają się spoko ludzie, zobaczymy dalej jak się będą zachowywac nasi lokalni celebryci.

    • Oni są spoko ludzie, nie zadzierają nosa, tacy są i nie sądzę by im nagle sodówka odbiła. Ja pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów naszym lokalnym celebrytom 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj