Król jest nagi

8

Być może przypadek zrządził, że podczas ostatniej sesji Rady Powiatu wołomińskiego, w końcowej jej fazie, starosta wołomiński zajawił temat, który miał być jedynie informacją o tym, co dziać się będzie niebawem. (…)

W trakcie spotkania radnych niespodziewanie zaproponowano rozpatrzenie projektu uchwały ws. przekazania gminie Strachówka kwoty 60.000 zł na zagospodarowanie otoczenia pod planowany mający powstać pomnik samego króla. Króla Kazimierza Wielkiego!

Już w chwili zgłoszenia pomysłu w sali rozległ się pomruk, a mentor szybko zdał sobie sprawę w rodzących się kłopotów. (…)

Więcej na łamach Wieści.

8 KOMENTARZE

  1. Te ten król co zastał Polskę drewnianą , a zostawił murowaną ? ale jak legendy głoszą ,żeby wyczyścić drewniane ro podpalano , czy cóś takiego , więc łzy i lament w narodzie , budowa na zgliszczach , może się mylę , ale coś mi sświta z jakiś dawnych z TV lub czytadeł , może jakiś histeryk to sprawdzi ? efekciarstwo , efekciarstwo , a budowa musi być u podstaw , czyli cement na drogi mili samorządowcy !

  2. W Strachówce to już nie macie na co pieniędzy wydawać? Impreza goni imprezę, a drogi to pożal się Boszzze. Jak Ormianin nie ma na co pieniedzy wydawać niech ufunduje stypendium dla zdolnych dzieci , a nie pcha forsę w kamienie. Ten wasz wójt to też chce być jak Kazimierz Odnowiciel to i pomnik chciałby mieć. Sie mieszkańcy obudzą , „z ręką w …. „

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj