Strach się bać

15

To inwestycje drogowa prowadzona przez powiat z pewnością na długo wpisze się pamięć mieszkańców nie tylko Kobyłki, ale całego powiatu wołomińskiego. Remont krótkiego odcinka ulicy Załuskiego już stał się symbolem „papractwa”, nieudolności organizacyjnej powiatu, a przede wszystkim braku należytego nadzoru właścicielskiego. Już przeciągnięty o półtora miesiąca od zaplanowanego termin zakończenia prac poraża, bowiem mieszkańcy nie mają pojęcia co mogłoby spowodować aż tak duże opóźnienie. (…)

Kolejne informacje, jakie płyną od powiatowych władz, każą wspomnieć, że nadchodzi kolejny etap komunikacyjnego paraliżu Kobyłki. Słowem, strach się bać, bowiem ta sama firma, które remontuje ulicę Załuskiego przystąpi do budowy ronda u zbiegu ulic Szerokiej, Zagańczyka i Dworkowa. (…)

Więcej na łamach Wieści.

15 KOMENTARZE

 1. Ludzie, co ta Radwan wyrabia. To się w głowie nie mieści. Tunel w Sasina już czeka od 5 miesięcy na otwarcie. Nie będzie dojazdu do S8 w Wołominie, a droga do wwa nie zostanie poprawiona. Takiego mamy nieudolnego burmistrza.

  • Oj janciu wszystko ci się w główce pomieszalo. Pod tekstem o Kobylce wytykasz błędy i nieróbstwo PKP i powiatu. Chyba zaczynasz kampanię wyborczą hihi.
   Idź lepiej do lasu, przewietrz rozum a może jeszcze jagód nazbieraz na krzyż z kozakami i bedzie biesiada jak sie patrzy.

   • rzeczywiście te tunel w Wołominie ma gigantyczne opóźnienienie, a Pani Radwan z nikim się nie może dogadać.

 2. Kto za co odpowiada mało interesuje mieszkańców. Najważniejsze że za co się władza naszego miasta czy powiatu weźmie to niewypał. I nie wiecie PKP bo według mojej wiedzy to miasto wybieralo lokalizacje nowych przejazdow. A chcą je zrobić przez lasy aby j powoli wycinać i sprzedawać działki. Wybuduje się tam nowe osiedla, naplyna mówi ludzie kasy będzie więcej z podatków. A nikt nie myśli o tym jak z tego miasta da sie wyjechac.

  • Kto rzadzi w powiecie , wiadomo glownie Mazowiecka Wspolnota Samorzadowa na czele ze Starosta Rakowskim i Przewodniczacym Rady Werczynskim.Do nich wiec nalezy kierowac wszelkie pytania dotyczace skandalicznie prowadzonych inwestycji drogowych / ul.Zaluskiego w Kobylce.

 3. Pytam gdzie jest radny powiatowy z Kobyłki Andrzej Zbyszyński. Wszędzie jest tylko na tę inwestycję nie ma czasu. Boi się nawet zapytać. To cała wspólnota.

 4. Poza Zbyszyńskim radnych powiatowych z Kobyłki jest jeszcze dwoje- Izabela Dziewiątkowska i Tomasz Szturo . Dlaczego tylko Andrzej Zbyszyński wzywany jest do „tablicy”. Wiadomo, jest najbardziej aktywnym z tej trójki. Jest mi wiadomo, ze interweniował kilkakrotnie w tej sprawie . Na forum można było zapoznać się z jego wnioskiem i interpelacją. ” Lech” musisz b. lubić Pana Andrzeja, he,he. Wyluzuj…

 5. Rakowskiego trzeba podrzucić do Warszawy niech tam pieprzy inwestycje,a Poświętne się smieje ,że podrzucili go do Wołomina. i mają spokój. ha h a ha

 6. „Słowem, strach się bać, bowiem ta sama firma, które remontuje ulicę Załuskiego przystąpi do budowy ronda u zbiegu ulic Szerokiej, Zagańczyka i Dworkowa”… strach się bać… bo takiego ronda to na całym świecie nie ma… rondo na całej długości ulicy Mareckie…. Wystarczy przed napisaniem artykułu spojrzeć na mapę Kobyłki…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj