MZDiZ do likwidacji

14

Na najbliższą sesję wołomińskiej Rady Miejskiej przygotowano uchwałę w sprawie likwidacji jednostki budżetowej – Miejski Zakład Dróg i Zieleni.

Oficjalnie likwidacja Miejskiego Zakładu Dróg i Zieleni w Wołominie proponowana jest z uwagi na ustawowy obowiązek realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji, jednak jak przypuszczają radni, powodów rozwiązania jednostki, na którą wpływa wiele skarg, może być więcej. (…)

Więcej na łamach Wieści.

14 KOMENTARZE

 1. A czy Pani Radwan jest w stanie coś zbudować wreszcie w Wołominie, a nie tylko przeszkadzać i niszczyć? Może niech się zajmie otwarciem drugiego tunelu, a nie miasto zakorkowane!

  • @Jancio hejterze, tunel jest realizowany przez PLK ale ty nie jesteś w stanie tego zrozumieć.
   A co do realizacji i budów to ja osobiście mógłbym wymienić z pamięci kilkadziesiąt inwestycji zrealizowanych w moim przekonaniu na bardzo dobrym poziomie i to przez cały czas trwania kadencji a nie rozpoczętych w roku wyborczym i zrobionych byle jak tak jak to miało miejsce za poprzednika.
   Poza tym myślę że taka negatywną kampanią to ty kapitału politycznego przed wyborami nie zbijesz.

   • Masz na myśli te uliczki o długości max 50 m. To są inwestycje ? Totalny bałagan jest w tej chwili w Wołominie . Tak nieudolnych władz miasto jeszcze nie miało !

   • @korneliusz Patrzcie, jakie emocje, jak ich to boli, że aż ubliżają. Niestety, prawda jest taka jaką ją widzą mieszkańcy, a mieszkańcy Pani Radwan mówią NIE. Bo ich nie słucha, bo miasto robi się trzecią ligą, bo mieszkańcy nie chcą w kółko złyszeć, że to jacyć oni są winnii, bo tak to można winić i 2 wojne światową i rozbiory. Minęły trzy lata rządów? Co mamy? Każdy widzi.

   • Już chyba spadł Wołomin do czwartej ligi… A czy w okolicach Domu nad Łąkami urządzany jest park dla nikogo? Bo kto z Wołomina przyjdzie do tego parku? Od siedzib ludzkich, w których mieszkają potencjalni użytkownicy parku, jest trochę daleko. Ładnie będą obie panie wyglądać na tle nowych zasadzeń w toku kampanii wyborczej, ale kandydować powinny w Kobyłce, bo to mieszkańcy nieodległych bloków przy Ręczajskiej są najbardziej prawdopodobnymi użytkownikami. Niegospodarność najwyższej próby, majstersztyk, po prostu… Ma Rysiu swój pomnik na Lipinach, będą mieć i panie E swój, na Sosnówce…

 2. Ktoś wie jakie są plany zastąpienia? Kto przejmie zadania utrzymania i konserwacji (w teorii bo coś takiego w tym zapyziałym mieście nie istnieje).

 3. Część pracowników przejdzie do urzędu do wydziału, który Radwan zrobi jak za swoich czasów, w których pracowała w urzędzie w Wołominie. Deklaracja jest, że wszyscy, a potem się okaże że niektórzy się nie załapali albo sami nie chcieli, bo jak przejść jeśłi się okaże, że zmienią ci zakres zadań, albo przesuną do niewiadomo czego. Dyrektorze Henryku Oleszczuk jak się pan czuje gdy znienacka tak pana potraktowali? Nagle się pan dowiedział, czy tylko pracownikom pan tak mówi bo che pan żeby Radwan pana gdzieś zatrudniła? Pracownicy panu ufali. Mógł pan powiedieć, żeby robić różne rzeczy jak trzeba było. Zaufanie było. Czy pan naprawdę nie planuje tego za plecami pracowników, żeby dostać jakiś etat? Radwan i tak wybierze Leszka Boruca bo potrzebuje głosów w wyborach a pan odejdzie jako winny jeśli będzie pan milczał, kiedy będą wylewali brudy na MZDiZ. To nie wina pracowników ani pana, że oczekiwania z urządu są ogromne a pieniądzy na realizacje brak. Chce pan być kozłem ofiarnym?

 4. Jest to jeden z niewielu dobrych ruchów p. Radwan. Już dawno powinna wywalić ludzi typu Oleszczuk czy Witek. Nie wiem czy będzie lepiej, ale gorzej nie bo gdyby mogło być teraz jeszcze gorzej, to już by ci nieudacznicy do tego by doprowadzili.

 5. Trzeba pilnować żeby tych orłów nie zatrudnić w nowej jednostce. Należy im się wilczy bilet. Jeśli nawet teraz wcisną się do urzędu to po wyborach powinni dostać popęd

 6. I have noticed you don’t monetize your website, don’t waste your traffic,
  you can earn extra cash every month because you’ve got high
  quality content. If you want to know how to make extra $$$, search for: Boorfe’s tips best adsense alternative

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj