Zdążyć przeciąć wstęgę

16

Na to otwarcie czekał przede wszystkim Wołomin, ale także i pobliska Kobyłka, która przez ostatnie lata gościła kierowców z Wołomina, próbujących przedostać się na drugą stronę stolicy powiatu. Nic dziwnego, że kiedy tylko w mieście gruchnęła wiadomość, że PKP otwiera tunel we wtorek, przed 1 listopada, powszechna radość była ogromna. Nawet władze Powiatu i Wołomina, choć przez lata tłumaczyły mieszkańcom, że tunele nie są ich inwestycją, zdecydowały się pojechać czym prędzej, by w blasku fleszy uroczyście otwarciu towarzyszyć.

Po godzinie oczekiwania w chłodzie okazało się jednak, że nikt z PKP ceremonialnie tunelu w ul. Sasina otwierać nie zamierza. Ot, po prostu inwestycja jest ukończona, więc Kolej chce ją udostępnić kierowcom. (…)

Więcej na łamach Wieści.

16 KOMENTARZE

 1. Ta inwestycja pokazała prawdziwe oblicze Pani Radwan, która zawaliła sprawę. Najpierw brak 30 metrowego odcinka po stronie miasta, potem opóźnianie PKP z dokumentacją i organizacją ruchu, wymiana rury wodociągowej itd. Było tego wiele. Wszyscy pamiętamy. Burmistrz Radwan do dymisji!

 2. A ja proponuję w ramach protestu nie korzystanie z tunelu :). Po co on nam do szczęścia potrzebny. Zbierzmy się i zablokujmy tunel :). Najgorsze jest to że jak tunel był zamknięty to narzekania były że zamknięty teraz jak jest otwarty to narzekania że otwarty zwykła Polska mentalność.

 3. Rozumiem że podobnie jak w przypadku Galerii Handlowej Burmistrz Radwan z Braku własnych sukcesów na siłę chciała przeciąć nie swoja wstęgę….Żenada…

  • Alez to nornalka na tym terenie .Nie swoja wstege przecinal tez Dudzik jak PKP oddawalo tunel w Zielonce do uzytku, rozdawal gadzety przejezdzajacym przez oddany do uzytku przez PKP wiadukt.Zrobia wszystko Ci nasi wlodarze aby przypisac sobie tuz przed wyborami nie swoje zaslugi i przecinac nie swoje wstazeczki.

 4. Trochę nie do końca się zgadzam. Wszystkie tematy były załatwiane przez burmistrza, to ona zbierała cięgi wiec teraz chciała się przylansować . Normalne

 5. Do przecinania wsteg to gotowość jest zawsze, a szczególnie teraz kiedy zostało tylko rok do wyborów.
  Co do opisanej sprawy, to powinna byc nauczka aby nie wystawiac piersi zbyt pochopnie,wyszedł blamaż a miało byc tak pieknie. Swoja droga WP nie oszczędzaja wołominskiej władzy i podobnie powinny postepowac w kazdym innym przypadku naszych samorzadów.Wazne aby mozliwie obiektywnie i zgodnie z prawdą przedstawiac sprawy.

 6. W czasie budowy tuneli, przejazd z Piotrówka w Kobyłce na os. Niepodległości w Wołominie zajmował mi 30 min. Teraz ta trasa zajmuje mi 10 min ( jadąc tunelem w ul. Sasina ). Różnica kolosalna.

 7. Radowanowa miała czas z całą ekipą stać przed tunelem żeby zrobić szopkę przy otwarciu. Ale żeby zobaczyć jak ludzie walczą z rowerami żeby przejść pod torami to czasu nie było….

 8. Nasza burmistrz znów przegrała sprawę w sądzie, którą tym razem wytoczyła Wieściom. Czy ktoś wie aby jakąkolwiek wygrała?

 9. szkoda tylko ze oświetlenie i drogi i tunelu działa jak chce . po ciemku trochę strach schodzić schodami do tunelu istna ruletka albo okradną albo przejada rowerem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj