Zagościniec: Będzie remont na 100-lecia?

4

Nie udało się niestety zarządcy głównej drogi Zagościńca, Starostwu Powiatowemu, pozytywnie rozstrzygnąć przetargu na remont ul. 100-lecia. Oferty, które wpłynęły, znacznie przewyższały zarezerwowaną kwotę. Nadzieja na remont jednak jest, i to już na początku przyszłego roku.

Jak się okazało, po otwarciu ofert na remont głównej drogi Zagościńca, kwota przewyższała tę,  zarezerwowaną na inwestycję. Mając na uwadze znaczny wzrost cen tego typu usług, radni powiatowi Ryszard Madziar i Igor Sulich zwrócili się w tej sprawie do radnych Wołomina, prosząc o wsparcie inwestycji większą kwotą. (…)

Więcej na łamach Wieści.

4 KOMENTARZE

  1. Skoro sołtysowi ani radnemu z Zagościńca stan ulicy 100-lecia nie przeszkadza dobrze że ktoś inny widzi potrzebę realizacji inwestycji.Panie Ryszardzie dziękujemy. Mieszkaniec Zagościńca 🙂

  2. Wreszcie, droga bedzie poprawiona i oczywiscie chodnik wybudowany w kierunku Helenowa,do ostatnich zabudowań na ul. 100-Lecia. Miejscami potrzebne bedzie odwodnienie. Niech tak zrobia aby nie trzeba było poprawiac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj