Będzie śledztwo ws. zwożenia odpadów

13

Prokuratura Rejonowa w Wołominie wszczęła postępowanie ws. zwożenia odpadów na wysypisko w Lipinach St. po godzinach pracy tej instalacji. Wniosek o zajęcie się sprawą złożyli wołomińscy radni komisji bezpieczeństwa.

13 KOMENTARZE

  1. Panie Redaktorze Marku Chrzanowski, czy prawdą jest, że Wieści Podwarszawskie od pewnego czasu otrzymują na tzw. działania reklamowe środki pochodzące pośrednio od firmy Byś, prowadzącej działalność konkurencyjną wobec MZO Wołomin…?

    • Redakcję satysfakcjonują następstwa kosztów burmistrz Radwan ponoszonych w następstwie rozsiewania pomówień. Wzrósł też wpływ z reklam od lokalnych firm zawiedzionych włodarką tej kadencji. A i ona sama nie rezygnuje ze szpalt Wieści Podwarszawskich.

  2. Bez jaj wyborco. Opozycja o której myślisz na kampanię otrzymuje pieniądze z budżetu państwa. Po jaką cholerę jej taki przypał?

  3. Panie Redaktorze Marku Chrzanowski, skąd taki zwrot o 180 stopni i nieoczekiwana przyjaźń z Ryszardem Mądrym…?

  4. Przerwane wcześniej postępowanie bez udziału wszystkich świadków i dowodów będzie kontynuowane. Nawet z małej chmury może polać jak z cebra. Najważniejsze aby oczyścić atmosferę dosłownie i w przenośni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj