Krótka radość

17

Na ostatniej komisji bezpieczeństwa wiceburmistrz Wołomina oznajmiła radnym i mieszkańcom, że wykonawca nowo wybudowanego boiska w Majdanie, zrealizowanego z funduszy budżetu obywatelskiego zgodził się poprawić nawierzchnię obiektu na własny koszt. Przypomnijmy, że mieszkańcy nie mogą skorzystać z boiska, z powodu… braku trawy, która nie wyrosła. Nawierzchnia jest piaszczysta, a wszelkie plany dotyczące rozegrania letnich turniejów piłkarskich spełzły na niczym. (…)

Na koniec wołomiński przedsiębiorca oświadcza, że owszem, deklaruje chęć położenia nowej trawy, ale na tym samym, żwirowym podłożu i tylko wówczas, gdy trawę w rolkach zakupią „osoby, które dopuściły do obecnego stanu”. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

17 KOMENTARZE

 1. Trawa nie wyrosła? Wyrosła i miała się dobrze. Żwirowe podłoże? Czy wy tam byliście? Kto pisze te głupoty? Czy w tej gazetce ktoś jeszcze sprawdza fakty?

  • Powiem tak: wstyd za sołtysów jest u nas we wsi ogromy. Jak to jest, że wszędzie da się coś wybudować bez problemów, a u nas cały czas jakieś krzyki, zwalone inwestycję? Na tym boisku miesiąc wcześniej grali radni. Nie widzieli że trawa schnie? Na zdjęciach z meczu widać że radni graja na wyschniętej trawie. Zainteresować tematem się nie mogliście? Wybory idą i pamiętajcie radni piłkarze, że my wiemy jak całą kadencję się obijaliście.

   • Wstyd dla Sołtysów czy dla radnych. Na facebooku widziałem zdjęcia jak grali mecz na wyschniętej trawie. Nie widzieli tego? Może waszy wołomińscy radni powinni swoje diety powinni wydać na okulary? Bez okularów nie mogą pełnić swojego mandatu.

   • Nie znasz wołomińskich radnych. Onie tak biegali po tej trawie, żeby zrobić dziury, a patrząc na schnącą trawę, aż się oblizywali ze szczęścia myslac że będą mogli czymś zabłysnąć przed wyborami. Obrońcy 😀

   • Jeden zwany czarnym koniem (ze względu na rozdęty brzuch i pałąkowate kończyny) pewnie nawet patrząc na uschniętą trawę sobie pomyślał: To jest siano po spożyciu którego przebiegnę jesienna wielką pardubicką jak prawdziwy rumak.

   • Tego nie słyszałem ale dobre 🙂 byłem na kilku spotkaniach, tanie podpuszczanie mieszkańców przeciwko MZO, zero merytoryki. W całym kraju składowiska płoną w wołominie spokój. Nie pozwole na prywatyzacje tego składowiska ma zostać pod kontrolą mieszkańców.

  • A czy tą trawę ktoś w ogóle podlewał?! zrobili co mieli zrobić Radwan wypłaciła kasę, zrobiła słodkie fotki i tyle. Po co dalej o to dbać 110tys. to takie tam drobne. To samo Radwan zrobiła z internetem…niby ktoś przetarg wygrał, wypłaciła prawie 1 mln, a internetu i tak nie ma….a gdzie kasa?!

 2. No właśnie czy Wieści zapytały radnych czemu grali na nieprzygotowanym boisku? Może trzeba zapytać tego otyłego radnego czy nie czuje się odpowiedzialny że swoimi kopytami niszczył trawę?

 3. Jeśli z umowy wynikał obowiązek podlewania trawy przez mieszkańców, a nikt tego nie zrobił, to wypadałoby lokalnej społeczności usta zamknąć i za konkretną robotę się zabrać. A pan radny stworzył okazję do kolejnego etapu kampanii i tworzenia pozytywnego wizerunku tego, który o lokalną społeczność dba i jak lew walczy, szkoda tylko, że dla kilku zdjęć i nędznego artykułu wygenerowane zostały konkretne straty. Jednak w kontekście tego pana wspominanie o konkretnych stratach jest nie na miejscu. Przy okazji dwie panie też punktują w mediach…

  • W majdanie o tym radnym mamy swoje zdanie. Jak przylezie to sie mu przytakuje, żeby się odwalił, jego koleżanka potrafi dzwonić po rodzinie i znajomych osoby która powie coś nie po jej myśli. Więc się im przytakuje. Wtedy jest spokój. A swoje zdanie mamy. I w wyborach na cwaniaków nie zagłosujemy. Tak dwulicowych rodzin, tak zakłamanych tak bezczelnych w majdanie na szczęście nie jest większość. Myślicie w Wołominie, że my tutaj nie wiemy w co gra radny i jego koleżanka? Wiemy doskonale.

   • Społeczność miejscową poznałam i optymistką nie jestem. Jeśli radny nie zbierze głosów, to zbierze je jego koleżanka, którą chyba mamy na myśli. A to jest wybór między dżumą a tyfusem i podobne skutki każdej z tych opcji.

 4. Czy to na tej komisji Wiceburmistrz Edyta Zbieć krzyczała na mieszkańców i radnych wymachując przy tym rękoma ??

 5. Podobno wykonawca poprawiał to boisko. Na FC była informacja burmistrza Makowskiego, żeby w związku z tym do końca czerwca nie korzystać z niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj