Wandale się nudzą

Wandale się nudzą

Rozrywką wołomińskich wandali stało się ostatnio niszczenie znaków drogowych. W ostatnią sobotę w rejonie ul. Parkowa i Lwowska doszło do przewrócenia lub wyrwania kilku słupów oraz poodwracania znaków. (…)

Kamery miejskiego monitoringu wandali nie dosięgły, ale być może ktoś z mieszkańców słysząc hałasy nagrał chuliganów. Liczymy też na bardziej skuteczne działania straży miejskiej.

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(3) Comments

  1. Szkoda kasy

    Staż miejska jest od wypisywania mandatów za parkowanie na 1 cm zieleni ratując w ten sposób budżet Gminy. Zapomniałbym o tym, że są również od dowożenia rodziny w miejsca docelowe lub jazdy bez najmniejszego sensu po ulicach Wołominka, a i jeszcze od asystowania rowerzystom w ich rajdzie co miało ostatnio miejsce.

  2. mark

    Nie ma w mieście ni powiecie pracy - to bydło szaleje. Weźmie z mopsu 500 i monopolowy szaleje. Zamiast na pomnik psa - powiększyć monitoring. Żaden normalny człowiek sie nie sprzeciwi.

  3. paranojec

    "Liczymy też na bardziej skuteczne działania straży miejskiej." - straż miejska nie pracuje całodobowo, a większość aktów wandalizmu dzieje się "po godzinach"

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *