Kandydaci gotowi? Start!

15

Już wiemy, że 21 października br. odbędą się wybory samorządowe, w czasie których czeka nas kilka głosowań. Na kolorowych listach z nazwiskami będziemy skreślać swoich kandydatów na urząd burmistrza, radnego gminy, radnego powiatu i radnego do sejmiku województwa. Przed nami trudne decyzje, czasu jest niewiele, a kandydaci rozpoczynający wyścig z pewnością nieźle namieszają nam w głowach.

Znamy już część nazwisk kandydatów na burmistrza Wołomina. Swoją chęć bycia burmistrzem ogłosił już dyrygent miejskiej orkiestry, radni gminy, być może obecna burmistrz oraz jej poprzednik z kadencji 2010-2014, choć ci ostatni oficjalnie nie potwierdzili swoich zamiarów.

Do wyboru wójta czy burmistrza wymagana jest bezwzględna większość głosów (50 proc. plus 1 głos). Jeżeli żaden kandydat nie uzyskał przewagi, weźmie udział w drugiej turze. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

15 KOMENTARZE

    • I na pierwszym planie „bezpartyjna” i ” niezależna” Ela Radwan z panem z PO Grabcem. Jak nie Gasiuk-Pichowicz, to Grabiec, Struzik, pedalisko Biedroń ale non stop jest „bezpartynja” kogo bezczelna babo chcesz oszukać?! Nas mieszkańców?! Jak ci nie wstyd.

    • Pani Radwan teraz sie modli? może było wczesniej pomysleć co sie wyprawia z pieniędzmi mieszkańców. Tylu przewałów to chyba nigdy nie było. Powinna zwrócic kase za te wszystkie nieudane inwestycje i smieci z Warszawy. Jak może pani tak truc mieszkańców? jak pani nie wstyd?

  1. Czasami mnie zastanawia jak taka osoba jak pani Radwan ma jeszcze odwage kandydować?! Szkoda ze nie chwali sie tym jak zrujnowala gmine bo takich długów i niewypalow wśród inwestycji jeszcze nie było nigdy. A i dzieki za śmieci z Warszawy lubimy ten codzienny smród.

  2. a prócz niej- to reszty bezwstydników nie widzisz??? Tempy bmw partii Ryszard herbu : nic nie wymyśle i ludzie spod szmacianej flagi 3 kadencje gnijącej w błocie- stajni Mikulskiego. Powiedz: a czy ci wstydu nie mają??? Podpowiem ci- nie mają. Dla nich byle kasa. Człowiek to zero.

    • Nie wolno pominąć jednego społecznika, który już zapowiedział zaprowadzenie władzy wykształconych, pracujących w firmach w Warszawie i w samorządzie, ale na wyższych szczeblach, wyselekcjonowanych mądrych, elokwentnych i nieomylnych. Moim zdaniem to uczciwe podejście na samym wstępie zapowiedzieć, że się będzie stołki swoimi obsadzać, a dotychczas zatrudnionych nieudaczników usuwać z miejskich struktur. Nie zagłosować na taką armię wybawienia Wołomina z problemów – kastę najwyższą – creme de la creme /sorki za brak znaków diakrytycznych/ miejscowej ludności? Chyba nie, bo milimetra pokory i świadomości służby tam nie ma, ale wola dorwania się do stołków jest przeogromna. Takie mamy alternatywy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj