Po trupach do celu?

16

Internetowy wpis ukazał się w środę i wywołał niemałe zamieszanie. Pracownik średniego szczebla wołomińskiego urzędu na swoim profilu, z którego komentuje na co dzień sprawy miasta, zamieścił przejmujący wpis określając swój nastrój jako „bardzo smutny”. Na zdjęciu widać roztrzaskany, wbity w skałę samochód, identyczny jak ten, którym jeździ na co dzień wiceburmistrz Wołomina podpis: „Edyta, tak mi przykro. Walcz!”

Informacja ze wstrząsającym zdjęciem dotarła na forum Kobyłki, w której to gminie pani Edyta będzie ubiegać się o fotel burmistrza. Zamieściła ją niejaka Daria, podpisując: „Na razie szczegółów o jej stanie zdrowia nikt nie podaje”. Wszystkim czytającym zrobiło się żal samorządowca, dopytywali o szczegóły, pisali o współczuciu. Radni próbowali dowiedzieć się czegoś więcej, ale jak wynika z relacji, szczegóły tej historii były opisywane przez autora postu i burmistrz Radwan bardzo ogólnie i niejasno.

Współczucie trwało do dnia następnego, kiedy jeden Czytelników przesłał nam informację o tym, że zdjęcie wraka jest ukradzione z amerykańskiego portalu i obrazuje czerwcowy wypadek kobiety, która zmarła na miejscu!

Po podaniu tej informacji na stronie FB Wieści na forach zawrzało: „Ja perdykam. Ta banda od Zbieć nie przebiera w środkach. Wykorzystają każde kłamstwo, żeby tylko wygrać. Kłam kłam kłam prawda?” (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

16 KOMENTARZE

  1. Jak widać pani Radwan tylko w taki sposób liczy na poparcie mieszkańców,ktorych do tej pory nie widziala. Jej pseudo experci albo w godzinach pracy siedza na forach internetowych albo chodza po mieście zalatwiajac swoje prywatne sprawy. Osoby tzw. niewygodne sa blokowane na forach,zeby nie pisaly prawdy o tym co tak na prawdę dzieje sie w urzędzie. Przykre i żenujące postępowanie.

    • Mnie to smiesza te wszystkie imprezy na pokaz za kupe kasy. Dlaczego pani Ela nie zrobi ich za własną kase skoro taka chojna? Na brak pieniędzy nie powinna narzekać bo chyba umowa na smieci z Warszawy ……. daje do myślenia????

    • Mam znajomych (resztki których jeszcze nie wyrzuciła Radwan) w urzedzie….ludzie rozmawiaja między soba i włos sie na głowie jeży co sie tam wyprawia. Niektórzy powiedzieli,że takiego pier….ika to jeszcze nie bylo. to daje do myslenia co tam sie dzieje. Szkoda,że padło na nasze miasto.

  2. Ta kupa idiotow zatrudnionych przez pania Ele nic innego nie robi jak wymyśla durne historyjki na Facebooku dla zwiększenia popularnosci. Kupa debili

  3. Pani Grażyna ma Pan niestety rację z tą kupą idiotów której przewodzi niejaki Martel zwany Karolem pracujący na wysokim stanowisku w Wołomińskim Urzędzie

  4. Dzisiaj pan Ciepielewski wydał oświadczenie na facebooku dot. swojej glupiej zagrywki z wypadkiem Zbieciowej. Wyszedłeś chłopie na idiote i teraz sie tłumaczysz. Jestes tak samo głupi jak cala wasza banda poniżająca ludzi na fb. Jak ci nie wstyd. Tlumaczysz sie,bo nie wiedziałes że wyjdziesz na takiego kretyna?! ludzie od dawna wiedza kim jestes bo czytają gazety. Do póki nie zmieszałes z blotem Radwanowej i Maliszewskiej to byłes nikim-Elka żeby zamknąć ci buzie zatrudniła cię na stanowisku naczelnika za ogromna kasę?!? nie widzicie że wychodzicie na idiotów?!? mi by było głupio…serio ale wam współczuje

  5. Dla mnie to wszystko jest prowokacją nawet to oświadczenie . Za kilka dni wylezą z nory i jakby nigdy nic, ze nie wiedziała , że wyjechała, że wszystko to itd . Sęk wtym że w Kobyłce nasłanej , o wsiowej d, nikt nie słyszał. To wszystko to sciema . I tak jej nikt nie wybierze a jeżeli tak to jest to gra wspólna z Radan . Radwan zatrudniła Zbieć a jak Radwan przegra a ta druga wygra to ją zatrudni. Ot co!

  6. Doskonały przykład bezwględności w walce politycznej. Wszystkie chwyty dla propagandzistów są dozwolone. Najważniejsze jest, aby znaleźć się na czołówkach mediów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj