Skandal: Wzbudzanie litości wyborców?

35

Wołomiński urzędnik zamieścił zdjęcie z roztrzaskanym samochodem do złudzenia przypominającym auto wiceburmistrz, sugerujące, że uczestniczyła ona w wypadku. Jak się okazało, zdjęcie pochodzi z czerwca i obrazuje wypadek śmiertelny pewnej Amerykanki. Zdjęcia na stronie FB Wieści Podwarszawskich

35 KOMENTARZE

 1. Na dwóch różnych profilach na fb napisano konkretnie o kogo chodzi. A jak okazało się że zdjęcie to fejk informujący ucichli i do tej pory siedzą cicho. A dopiero teraz doszedł jeszcze post od urzędnika.

 2. Ale wstyd dla E. Radwan. Tak się boi o stołek, że po przegranych wyborach do Kobyłki chce wrócić. Ale jakimi metodami o tą Kobyłkę walczy. Prawie zastępczynię pochowali rękami współpracowników żeby tylko ludzkie uczucia do niej wzbudzić. Ale chyba coś nie wyszło. Chociaż z ich tupetate to będą wmawiać, że las vegas to całkiem blisko Wołomina jest…. wstyd pani burmistrz

 3. A ja szczerze współczułam. Żeby takie zdjęcie wrzucać. To nieładnie. Ale żeby mieć takie pomysły na wejście z kampanią!!! Ale czego się spodziewać po sztabie wyborczym Pani EZ. Mącą w Wołominie to i chcą pomącić w Kobyłce. Tylko ze to już początek końca. Żeby na starcie spalić kandydatkę to niezła sztuka.

 4. Przyjaciele przedobrzyli. Ale to trzeba przyznać było nieźle zaplanowane. Takiego zdjęcia z takim samym autem nie wyszukuje się na fb w przecìągu chwili. Co na to p. Radwan? Właśnie jej też nieźle dokopali. I oni chcą wygrać wybory???

 5. Nikt nie zapyta sie o zdrowie Pani EZ? Nie macie serca? Ja glos oddam! Po takim wypadku nalezy miec choc odrobine współczucia. Jak Pani Radwan nie zostanie burmistrzem w kolejnej kadencji to moze zostanie wice w Kobylce.
  To ze zdjęcie srebrnej Toyoty to podobno jakis wirus na fejsbuku. Urzednicy z Wolomina przez przypadek klikali by je udostepniac na forach. Nigdy nie udostepniliscie czegos przypadkiem? Nie byliscie ciekawi czemu „schudl 50kg i dietetycy go nie nawidza?”

 6. Ale o jaką Edytę chodzi? Podał nazwisko, kogo zagrzewa do walki? Chyba nie. Więc jest to już daleko idące nadinterpretacja Wieści i przeciwników politycznych. Uważajcie, bo mozna sobie zrobić kuku.

 7. Nazwisko zostało wyraźnie podane na forach internetowych, podane nazwisko to Zbieć. Od dawna czytam fora okolicznych miast. Stwierdzam że na żadnym nie ma tyle chamstwa co na wołomińskim. Prostactwo i chamstwo zostało wprowadzone przez niejakich marteli i lechów. Cała okolica wie że mają bliskie relacje właśnie z zastępczynią. Wiele osób dziwi się że pani E. Radwan pozwala na taki prymitywizm. Dzięki takim ludziom została skłócona chyba już ze wszystkimi środowiskami samorządowymi. A teraz oni chcą uciec do sąsiedniej Kobyłki bo wiedzą że Radwan już nie wygra wyborów w Wołominie. Korzystali z niej przez parę lat i teraz zostawiają ja zużytą pluszową zabawkę. Niech pani w końcu przejrzy na oczy pani Elu

  • Ten urzędnik podał nazwisko? Czy internauci sobie dośpiewali bo tak było wygodnie? Na jakich forach i kto podał to nazwisko? Bardzo to ciekawe jest.

 8. No faktycznie niezła akcja. Z tego co już poznałam działanie ekipy burmistrz to teraz myślą nad zmyślną odpowiedzią, zwala na wirus, będą hejtować dziennikarzy Wieści, podadzą gazetę do sądu a potem przegrają sprawę. Stara taktyka bo jak sie bronić? Ciekawe czy ten pan ma zgodę amerykańskiego serwisu na publikację ich zdjęcia bez podpisu.

 9. Burmistrz Wołomina teraz musi się zmierzyć z dwoma kampaniami, w Wołominie i Kobyłce. I jest wielce prawdopodobne, że tą kobyłkowską położy swoje szanse w Wołominie

 10. „Skandal: Wzbudzanie litości wyborców?” WOW! Wasze artykuły i supernewsy opierają się jedynie na systematycznym śledzeniu wpisów na facebooku. Noż kunszt dziennikarski na poziomie trudnym do sklasyfikowania.
  Jako mieszkanka bez koneksji nie miałam bladego pojęcia, jakim pojazdem porusza się Pani Wiceburmistrz. W kontaktach owego urzędnika była niejedna Edyta, co nie dawało jednoznacznej sugestii, o którą w tym nieszczęsnym wpisie chodziło. Jeśli o tę właśnie (nie mam wiedzy, czy coś EZ niedobrego się przydarzyło, jeśli tak, wyrazy współczucia), to nie kłapał jęzorem na forach publicznych, tylko na swojej tablicy.
  Wy jako lokalny periodyk powinniście dojść do źródła i ustalić, czy do jakiegokolwiek wypadku z udziałem Wiceburmistrz doszło, a tu rzucone hasło na podstawie jakiegoś marnego donosu, plocie, czy śledzeniu poczynań urzędnika.

 11. A nie lepiej nad tą dziecinadą przejść do porządku dziennego? Jeśli to pracownik urzędu stracił na chwilę kontakt z bazą, to dział kadr urzędu powinien mu pomóc ten kontakt odzyskać, a ma możliwości, skuteczne, szybkie, może trochę bolesne. Nie ma innych problemów w mieście i powiecie?

 12. Sami ten problem zrobili i nie wiem czemu ale myślę, że mają satysfakcję z ośmieszania Radwanowej. Bo przecież jak ona się zgadza na kandydowanie Zbieć gdzie indziej to musiała brać udział w zaplanowaniu tej żenady.

 13. Lokalna czarownica zaczęła kampanie od śmierci amerykanki. Dobre. Byli tacy co w kampanii krajowej wyciagali dziadka z Wermahtu A tutaj lokalnie trupa z Las Vegas .

 14. A nikt nie pomyślał, że „lokalna czarownica” razem z burmistrzynią Radwan taki pomysł na kampanię miały. Zbiedź poraniona po wypadku by się leczyła i na widok publiczny nie wystawiała. Przeciwnicy w hejcie by ją oszczędzili, No bo przecież ledwo z życiem uszła z tego wypadku. Radwan spokój by miała bo nikt o poranioną zastępczynię by jej nie pytał, no bo przecież takie nieszczęście się stało to nie wypada. Więc niewygodna również dla Radwan i trudna do sprzedania w innym mieście „lokalna czarownica „ w ukryciu przez nikogo nie atakowana by sobie przesiedziała kampanię mając nadzieję, że z tego współczucia może ją wybiorą. Taktyka wyborcza naszych „inteligentnych” pań taka….

 15. Dla mnie to sie tam mogły wszystkie rozj….ć. I jeszcze niech Ryśka wezmą i tego wcześniejszego obżarciucha – co przez 3 kadencje koryto nasze drapał do dna- a nie kwiknąl przed władzami województwa w obronie Wołomina.
  -A ciu śfintuchy!!!

 16. Ludzie piszą, że to wirus i wirus sam napisał post…. Ludzie nie róbcie z nas wariatów!!!!! A Martel to prywatnie kumpel Vice i Lecha dlatego tak wspierają się nawzajem. Teraz do nich doszedł Artysta z MDK co uskutecznia mobing w MDK

 17. Dowcip na poziomie dowcipkujacego zwłaszcza po czerwcowych wydarzeniach kiedy doszło do tragedii. Trzeba naprawdę być „innym”. Czy ta cała trójka plus jeszcze co niektórzy z magistratu używają jeszcze narządów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj