Otwieranie zamkniętego

16

(…) Na dziewięć dni przed datą wyborów samorządowych głośno było o uroczystym otwarciu odbudowanej biblioteki. Jej modernizacja i terminowe uruchomienie było jednym ze sztandarowych punktów programu wyborczego nie tylko przewodniczącego pewnej komisji, ale i samego starosty, który chwalił się tym na wszystkie strony.

(…) Dziś wiemy, że oddając obiekt do użytku zapomniano o budowie przyłącza internetowego, a co gorsza na stronie biblioteki od chwili jej „otwarcia” zamieszczono wyjątkową swej treści notkę. – Jesteśmy w trakcie przeprowadzki do wyremontowanego budynku przy ul. Ogrodowej 1A. Otwarcie biblioteki planujemy w listopadzie 2018. Za utrudnienia przepraszamy. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

16 KOMENTARZE

 1. Witamy na forum urzędników i ich hejt. A może napiszesz urzędasku coś konstruktywnego, na przykład dlaczego biblioteka jest nieczynna choć chwaliliście się we wrześniu że ją otworzyliście?

 2. Już dosyć! Starczy tego oczerniania obecnej Pani burmistrz. Zrozumcie w końcu to, że większość mieszkańców zadecydowała o kontynuowaniu Jej kadencji. Jeśli dalej będziecie Ją ośmieszać, ta wieksza część mieszkańców nie będzie już Was czytać. Na dzień dzisiejszy ja również rezygnuje z Waszej stronniczej gazety… Rzygac sie chce czytając kolejny pojazdowy artykuł w stronę Pani burmistrz

 3. Festiwal przecinania wstęg, otwierania róznego typu przybytków i inwestycji sie zakończył. Uf troche spokoju, moze w koncu kostka brukowa bedzie na składach, wiecej wykonawców bedzie do wykorzystania na prywatnych inwestycjach, ceny wykonawstwa i terminy beda przystepniejsze. MASAKRA te 2017 a zwłaszcza 2018 rok taki wysyp inwestycji i ich kończenia, ze w niektórych gminach nie zdąrzyli w terminach. Teraz rok dwa a moze trzy to bedzie chudoba, ale w 2021 i 2022 znów sie bedzie dziać. Pamięć wyborcy jest krótka zwłaszcza na to co dobre, to wiedzą ci co rządzą i chcą dalej rzadzić.

 4. Budynek był zabytkowy – nośność stropów za słaba na księgozbiór.
  W zasadzie to chyba wiele tam od nowa zbudowano.
  Przeprowadzka też przecież nie od razu z dnia na dzień może się odbyć.
  Notka od redakcji jest paskudna i żenująca.
  Szumu narobić wokół to wielu osobom się udaje ale nie na tym polega rzetelność.

 5. Komentarz odnosi się do wszystkich Waszych artykułów… Co wydanie musicie spełnić swój obowiązek nabazgrać ile sie da na burmistrz. Nie chce mi się juz Was czytać, zresztą pewnie jak większość mieszkańców która Panią burmistrz wybrała. Kiedyś byliście bezstronni i o to chodziło…

  • . Anna popieram !!! Miasto ma nową przestrzeń, do tego wybrano odpowiedniego patrona dla Biblioteki Powiatowej. Otwieranie czegoś co będzie udostepnione za trzy tygodnie niefortunne, ale czasy też nie za bardzo sprzyjające.

 6. Droga Redakcjo, czy wy naprawdę zawsze musicie pisać tak, żeby urzędników denerwować? Nie możecie puszczać jakiś płatnych wywiadzików z włodarzami i mielibyście spokój, a i włodarze mieliby spokojną środę? Dlaczego piszecie że bibliotekę otwierają by ją zamknąć, że nieczynna. Przecież to mieszkańców nie interesuje, oni wręcz nie chcą o tym wiedzieć. Nie macie już dość tych urzędniczych połąjanek i tych oskarżeń które mają na celu was zdyskredytować? Proszę, bądźcie jak cała reszta lokalnych gazetek to i dropsa dostaniecie od burmistrza w nagrodę

 7. Powtórzę to pewnie. Dno dna. Więcej tu nie wejdę. Nie pogodzicie się z porażką i z tym że jednak coś się dzieje. Nie kupię wersji papierowej. Nie polecę gazety, która miele w kółko to samo czyli nic. Zero

 8. Znowu public relation dla prasy – otwarcie czegoś czego nie ma , do kibla trzeba się przeciskać – tak wąsko.. Zajmijcie się sprawnym funkcjonowaniem urzędów . Pracownicy UM co chwile są na papierosku, ciekawe kiedy pracują i za co biorą pieniądze. Może pani Radwan się wreszcie za nich weźmie , ma tyle kamer w urzędzie aby zweryfikowąć ich czas pracy. jedni pracują a drudzy się opierdalają co godzinę na papierosku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj