Schody wreszcie odsłonięte?

Schody wreszcie odsłonięte?

Na spotkaniu przedstawicieli gminy Wołomin i PKP PLK w połowie września, podjęto nareszcie decyzję o odsłonięciu zakopanych wcześniej schodów, które prowadzą na peron w stronę Warszawy. To oznacza szybsze dojście do pociągu od ulicy Laskowej, bez konieczności obchodzenia całej rampy.

W czasie spotkania obie strony uznały, że mieszkańcy i tak skracają sobie drogę przechodząc pod barierkami, co niszczy skarpę peronu. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(9) Comments

  1. Paranojec

   Torpol zasypał, bo w planach budowy nie było schodków. W trakcie ich zasypywania, na moje pytanie o powód tej absurdalnej akcji, inżynier nadzorujący akcję odpowiedział, że schodki zbudowali, bo w głowie im się nie mieści, żeby miało ich tam nie być. I że kazano im je zdemontować, ale "jak minie rękojmia, to sobie odkopiecie". Inżynier dodał, że pierwszy raz w życiu realizują "projekt tak strasznie nie dla ludzi", jak określił całość rozwiązań z przejściami pod torami w Wołominie

 1. Robiony w konia

  Pewnie teraz jak Plandla nie wygrała będziemy. Mogli się pożegnać ze schodami....Pewnie znowu zasypią.Powiedzą, że żartowali z tymi schodami.

 2. a r t u r r o s

  Przyznam, że schodki same w sobie są ciasne ale ich zasypanie to akurat absurd. Z poziomu tunelu brak wyjścia na peron w stronę Warszawy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *