Schody wreszcie odsłonięte?

9

Na spotkaniu przedstawicieli gminy Wołomin i PKP PLK w połowie września, podjęto nareszcie decyzję o odsłonięciu zakopanych wcześniej schodów, które prowadzą na peron w stronę Warszawy. To oznacza szybsze dojście do pociągu od ulicy Laskowej, bez konieczności obchodzenia całej rampy.

W czasie spotkania obie strony uznały, że mieszkańcy i tak skracają sobie drogę przechodząc pod barierkami, co niszczy skarpę peronu. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

9 KOMENTARZE

    • Torpol zasypał, bo w planach budowy nie było schodków. W trakcie ich zasypywania, na moje pytanie o powód tej absurdalnej akcji, inżynier nadzorujący akcję odpowiedział, że schodki zbudowali, bo w głowie im się nie mieści, żeby miało ich tam nie być. I że kazano im je zdemontować, ale „jak minie rękojmia, to sobie odkopiecie”. Inżynier dodał, że pierwszy raz w życiu realizują „projekt tak strasznie nie dla ludzi”, jak określił całość rozwiązań z przejściami pod torami w Wołominie

  1. Pewnie teraz jak Plandla nie wygrała będziemy. Mogli się pożegnać ze schodami….Pewnie znowu zasypią.Powiedzą, że żartowali z tymi schodami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj