Wybraliśmy!

12

Niedzielne głosowanie już zakończone, ale w chwili zamknięcia numeru liczono jeszcze ostatnie głosy. Jedno wiadomo na pewno: mieszkańcy tłumnie poszli do urn głosować na tych, którym zaufali najbardziej, by przez pięć kolejnych lat powierzyć w ich ręce budżety gmin i ich rozwój… a co za tym idzie – swój własny los.

Największym wygranym niewątpliwie może czuć się wójt Strachówki Piotr Orzechowski z wynikiem 81.65%, jednak nie miał on żadnego kontrkandydata. Rekordzistą jest też burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński: głosowało na niego aż 73.69% mieszkańców. Niemniejszym sukcesem można nazwać także triumf burmistrza Marek Jacka Orycha, któremu ponownie zaufało 70.82% mieszkańców. Na dalszych pozycjach:

Klembów – wygrana Rafała Mathiaka – 63.98%

Tłuszcz – wygrana Pawła Bednarczyka – 54.77%

Wołomin – wygrana Elżbiety Radwan- 53.84%

Jadów- wygrana Dariusza Kokoszki – 51.97% (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

12 KOMENTARZE

 1. Pan Rakowski bedzie radnym powiatowym. Jezeli bedzie rządzic w powiecie Pis to nic, ale jezeli znów bedzie akcja jak poprzednio, to jescze wszystko mozliwe.

 2. Wieści zapomniały napisać jak kobyłkowskie komisje zapominały mówić głosującym kto zrezygnował z kariery politycznej. Tak na marginesie czy ktoś liczył ile osób karanych chciało się dostać na stołki. To dla tego wyroków nie wolno ujawniać.

 3. Brawo Radwan!
  Jak widać „gorszy sort” pokazał gdzie jest miejsce PISowskich złodziei, zaprzańców, kurdupli i karłów moralnych !!!
  Hue hue hue !!

  • A tak konkretnie to z czego się cieszysz? Jakie planowane inwestycje poprawiające jakość życia w naszym mieście tak cię urzekły, że wygraną tej Pani uważasz za powód do takiej radości?

  • Nie słychać skowytu, ale głos rozsądku. To duża różnica. Nie pomoże w takiej sytuacji laryngolog, ale psycholog, jeśli nie psychiatra w bardziej skomplikowanych przypadkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj