Prokuratorzy w wołomińskim urzędzie miasta!

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w prawie przekroczenia w okresie 19 kwietnia – 31 sierpnia br. w Wołominie uprawnień lub niedopełnienia obowiązków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przez urzędników Gminy Wołomin. Sprawa ma związek z opisywanym na łamach wrześniowego numeru Wieści i komentowanym na sesji przez radnych przetargiem, na rozbiórkę budynku starego basenu i oczyszczalni przy ul. Legionów.

(13) Comments

 1. Zorientowany

  Prokuratura wszczyna śledztwa w wielu sprawach, a potem je kończy nie dopatrując się przestępstwa, więc już tak się nie podniecajcie.

  1. Zorientowany

   @Moje - i co w związku z tym? Postanowiono komuś zarzuty? Czy ja napisałem, że sprawy kończą się po miesiącu? Prokuratura często dłubie miesiącami, a nawet latami, by na końcu stwierdzić, że nie doszło do popełnienia przestępstwa i postępowanie umorzyć. Tylko naiwni wierzą, że jak Prokuratura wszczyna śledztwo to już będzie zaraz stwierdzenie przestępstwa, zamkną kogoś i skażą na dożywocie.

 2. Wołominiak

  Wygląda na to że ktoś z najbliższego otoczenia gabinetu pani burmistrz nie wytrzymał ciśnienia i w zamian za własny spokój przekazał prokuraturze pokaźną dawkę informacji.

 3. mark

  Ale że co? Szukają info na temat śmieciowicha zmian decyzji pod śmieciowicho za 30 baniek i CH , czy może interesuje ich klatka przy UM za 5 baniek czy chcą skorzystać z internetu dla sołectw co kosztował nas 3 bańki?? Sporo tego syfu. Ale jednego Syfka- to mogliby zakuć w dyby i nim potrząsnąć.....może coś by sie wysyfał...

 4. Piotr

  A już myślałem, że badają czym się zajmował Sasin pełniąc fikcyjne stanowisko koordynatora d/s społecznych za kadencji Ryśka ???

 5. mark

  to też mogliby zlustrować - o ile im żebro pozwoli. Drogie Wieści A może zapytacie tego pana co kiedyś był w UM odpowiedzialny za NIE równanie dróg - co z powodzeniem robił - NIE równając ich a teraz przejął funkcje naczelnika - czy dziś na drogi wołmina wyjechała piaskarka??? Bo mamy ZIMĘ - jak by ktoś nie wiedział

 6. Robiony w konia

  Podobno na rok 2019 przewidziana jest kwota 3 000 000 na uporządkowanie terenu po starym basenie. Czy te 700 000 ,które wydaliśmy na rozbiórkę nie wystarczyło?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *