Prokuratorzy w wołomińskim urzędzie miasta!

13

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w prawie przekroczenia w okresie 19 kwietnia – 31 sierpnia br. w Wołominie uprawnień lub niedopełnienia obowiązków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przez urzędników Gminy Wołomin. Sprawa ma związek z opisywanym na łamach wrześniowego numeru Wieści i komentowanym na sesji przez radnych przetargiem, na rozbiórkę budynku starego basenu i oczyszczalni przy ul. Legionów.

13 KOMENTARZE

 1. Prokuratura wszczyna śledztwa w wielu sprawach, a potem je kończy nie dopatrując się przestępstwa, więc już tak się nie podniecajcie.

  • @Moje – i co w związku z tym? Postanowiono komuś zarzuty? Czy ja napisałem, że sprawy kończą się po miesiącu? Prokuratura często dłubie miesiącami, a nawet latami, by na końcu stwierdzić, że nie doszło do popełnienia przestępstwa i postępowanie umorzyć. Tylko naiwni wierzą, że jak Prokuratura wszczyna śledztwo to już będzie zaraz stwierdzenie przestępstwa, zamkną kogoś i skażą na dożywocie.

 2. Wygląda na to że ktoś z najbliższego otoczenia gabinetu pani burmistrz nie wytrzymał ciśnienia i w zamian za własny spokój przekazał prokuraturze pokaźną dawkę informacji.

 3. Ale że co? Szukają info na temat śmieciowicha zmian decyzji pod śmieciowicho za 30 baniek i CH , czy może interesuje ich klatka przy UM za 5 baniek czy chcą skorzystać z internetu dla sołectw co kosztował nas 3 bańki?? Sporo tego syfu. Ale jednego Syfka- to mogliby zakuć w dyby i nim potrząsnąć…..może coś by sie wysyfał…

 4. A już myślałem, że badają czym się zajmował Sasin pełniąc fikcyjne stanowisko koordynatora d/s społecznych za kadencji Ryśka ???

 5. to też mogliby zlustrować – o ile im żebro pozwoli.

  Drogie Wieści
  A może zapytacie tego pana co kiedyś był w UM odpowiedzialny za NIE równanie dróg – co z powodzeniem robił – NIE równając ich a teraz przejął funkcje naczelnika – czy dziś na drogi wołmina wyjechała piaskarka???
  Bo mamy ZIMĘ – jak by ktoś nie wiedział

 6. Podobno na rok 2019 przewidziana jest kwota 3 000 000 na uporządkowanie terenu po starym basenie. Czy te 700 000 ,które wydaliśmy na rozbiórkę nie wystarczyło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj