Zamieszanie na targowisku

7

Na początku listopada można było składać do tłuszczańskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wnioski o rezerwację stanowiska handlowego na nowym targowisku w Tłuszczu. W ubiegłym tygodniu, w urzędzie miejskim przeprowadzone zostało publiczne losowanie stanowisk. Niestety nie wszyscy handlarze byli zadowoleni z wyników i przebiegu losowania. Do naszej redakcji zgłosiły się osoby, które nie zostały wylosowane. Nie wszystkim również odpowiadały miejsca jakie im przydzielono. 23 listopada, podczas oficjalnego otwarcia targowiska, niezadowoleni handlujący próbowali wyjaśnić tę sytuację z dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej i sekretarzem gminy. – Wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Było zarządzenie w sprawie regulaminu rezerwacji, a od weryfikacji wniosków był Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – powiedział sekretarz gminy Tomasz Jusiński.

– To była kpina a nie losowanie. Mój wniosek zaginął i czuję się oszukana. Nikt do mnie nie dzwonił i nie informował, a dziś przyjechaliśmy tu w ciemno. Po ponad dwudziestu latach handlowania na targowisku w Tłuszczu tracę miejsce pracy, bo ktoś z urzędu nie dopilnował wniosków – powiedziała jedna z pań. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

  1. to cale losowanie to smiech na sali, handlowalem tam od 2009r i nie dostalem sie z powodu krotkiego stazu, natomiast osoba handlujaca 4m-ce dostala calkiem przyzwoite miejsce. cyrk

  2. No od dawna słyszałem że starzy handlowcy nie są zadowoleni z faktu losowania, bo przecież handlują najdłużej to im się należy pierwszeństwo i może być tak że jakiś cimnoskóry będzie miał lepsze miejsce od nich. A pytanie czy osoba która twierdzi, że zgubiono jej deklarację ma jakiś potwierdzenie złożenia jej??? sądzę że nie bo to jakaś ściemiara która dla zasady nie złożyła dokumentu bo jej i tak się należy. A tu zonk, ma być sprawiedliwie i wszyscy maja mieć równe szanse. Nowe targowisko jest naprawdę klasa, jako kupujący jestem bardzo zadowolony 🙂 olbrzymi przeskok do przodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj