13 zł za osobę – nowa stawka za śmieci

Jak dowiedziały się Wieści, na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Wołominie pojawi się propozycja nowych, wyższych stawek za wywóz odpadów. Każdy mieszkaniec gminy Wołomin miałby zapłacić już nie 7 zł ale 13 zł miesięcznie. W przypadku niesegregowania śmieci mieszkaniec zapłaci 26 zł/miesięcznie. Podwyżka miałaby wejść w życie 1 marca br.

(20) Comments

  1. Mieszkanka

   Jakie jeszcze niespodzianki nas czekaja ze strony pani burmistrz? Najpierw chciała podwyższyć podatki( na szczęście radni przeglosowali ten pomysł) a teraz śmieci?! Oszczędności pani szuka? Może trzeba zacząć od siebie?

  2. Xoxo

   Te wszystkie podwyżki które beda powinni pokrywać ci co wybrali Radwanowa. Nazatrudniala nierobów ktorzy biorą ładne pensyjki i teraz kasy szuka????

  3. GrzEgorz

   Na 100% głosowanie będzie wyglądało tak samo jak glosowali przy podniesieniu jej pensji-jej radni pójdą za nią standar i będziemy mieli pozamiatane. Wybrali sobie gospodarza nie ma co.

 1. Karol

  Pani burmistrz ma guzik z pętelką do tego tak jak przedstawiło to MZO tak będzie. Przecież obecny dyrektor to człowiek z zewnątrz sprowadzony przez mądralę i głównego stratega Karola.To co teraz wyrabia się w MZO to czysta partyzantka .

  1. Eryk

   Radwan na wszystko ma wpływ bo jest burmistrzem tylko trzeba chciec sie zaimteresowac co sie dzieje w mieście a nie tylko przed wyborami pokazowki urządzać

  2. Tadzik

   A MZO to swieta krowa? O wszystkim w gminie decyduje burmistrz miasta i na wszystko ma wplyw. I jakie decyzje tu zapadna tez zależy od burmistrza bo ma większość w radzie po co te brednie.

 2. janek

  Podatek śmieciowy uchwalą radni gdy ulegną naciskom burmistrz Radwan. MZO może mieć tylko oczekiwania, że nw kolejnym przetargu nie pojawi się inny wykonawca.

  1. Mikalu

   Tylko zauważ że burmistrz ma większość w radzie wiec robi co chce wystarczy spojrzeć co uchwaliła na pierwszej sesji....podniosla sobie pensje bo to bylo najważniejsze...masakra...

 3. Monika

  Zobaczymy jak zagłosują radni pani Radwan. Opozycja obecnej rady chroni nas na szczęście przed jej pomysłami tylko szkoda ,ze na krótko bo to ona ma większość i robi co chce szkoda ze nie myśli o skutkach dla zwykłego mieszkańca,bo ja to akurat stac przy pensji chyba ponad 10 tys??!??!

  1. Leśnik

   A podobno w gminie jest tyle pieniedzy i teraz chca z nas ściągać?!? Za jakie grzechy?Jeszcze niedawno pani Burmistrz chwalila sie takimi milionami w budżecie oglaszala w Internecie w gazetach gdzie sa te pieniądze?

 4. Tadeusz

  Zamiast jezdzic do Gdanska Pani Burmistrz powinna zajac sie za rzadzaniem miastem. Co na to wyborcy Pani Burmistrz? Czy sa zadowoleni z szykowanej podwyzki?

  1. Ewa

   Pani Radwan realizuje swój polityczny cel. Przyziemne problemy oraz mieszkańcy już nie mieszczą się w jej głowie. W następstwie szczęśliwego splotu okoliczności kobiecie pod sufitką poprzewracało się dokumentnie.

 5. Olga

  Skoro mieszkańcy Zielonki od roku płaca 22 zł od osoby to może jakaś obniżka skoro inne miasta podwarszawskie płaca mniej ?????? To jest niesprawiedliwe !!!!!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *