Huraganowe deja vu

65

Już kiedyś pisaliśmy o tych właśnie dwóch dyrektorach OSiR Huragan w Wołominie, z którymi miasto postanowiło się pożegnać w nagły i nie do końca jasny sposób. Kilka lat temu zwalnianym dyrektorom B. Matusiak i P. Szulcowi burmistrzowie zarzucali różne rzekome nieprawidłowości, by potem znów przyjąć ich na dyrektorskie stanowiska. Dziś ponownie oboje żegnają się z OSiRem w równie niewyjaśnionych i dziwnych okolicznościach. (…)

Jak usłyszeliśmy we wtorek, na wołomińskiej pływalni kasjerki przeszły na L4, a ich obowiązki musiały przejąć pracownice biurowe OSiR. Czyżby to początek protestu?

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

65 KOMENTARZE

   • Podobno nowym dyrkiem OSIR ma być jegomość ze zdjęcia. Mowa o mistrzu drugiego planu łysym jak kolano kandydacie japlus szwagry :-))

 1. Ciepielewski zapuszczą wąsa aby wyglądać jak Szulc. Jak zrobi to dobrze, nikt się nie zorientuje, że na osir zmienił się dyrektor! Cwany plan.

 2. Biedne ludziska na Osirze. Urzędowy gawędziarz dostał konkretną robotę i z całych sił będzie się starał wykazać przed burmistrz

 3. Pan zastępca poszedł pewnie na zwolnienie bo kasjerki były na L4 i uciekł z tonącego statku, bo biedne dziewczyny nie chciały z nim współpracować, a to mi numer hehehe. Ten wąs niczym Pablo Escobar 🙂

  • Karolku vel Ola weź się do roboty leniu jeden, sam usiądź na kasie bo kolejka aż na schodach!!! Tylko pampersa załóź jak na kasie w biedrze i siedź 12 godzin jak biedne dziewczyny.

 4. Ten człowiek nie nadaje się do pełnienia takiej funkcji – jedyne co potrafi to pisać bzdury na facebooku… taki zniego „fachowiec” – niestety

 5. Pan Karol to prawnik który nie dostał się na aplikację a to oznacza, że zgodnie z polskim prawem nie może wykonywać tego zawodu. Co mu pozostało? Łapanie się samorządowych fuch albo staż w jakiejś kancelarii za 2000 brutto. Wiadomo ze wybierze to pierwsze. Radwanowa nie patrzy na wykształcenie tych swoich ekspertów? Po dyrektorze mdku z maturą mamy kolejny klops.

 6. Widać oplacalo sie panu Karolkowi jezdzenie po zarzadzajacych w Wołominie?????!bo szybko zaraz dostal posadke w urzędzie a teraz jego kariera sie rozwija dalej. Żona pana kierowcy tez dostala posade w ZECu??

 7. A kto teraz zostanie kierownikiem nadzoru właścicielskiego? Czy po prostu zlikwidują te stworzone specjalnie po kandydata stanowisko.

  • Nie wiem czy po Panu Ciepielewskim pozostanie jeszcze coś do nadzorowania. Sprawdza się tylko w personalnych rozgrywkach. Pamiętam, że swoją rozpoczął od posadzenia Pani skarbnik na sławnej już sztycy.

 8. Czas rozdawania stołków po wyborach się rozpoczął – Karol dostał Basen a Brodaty poszedł do promocji do Kobyłki . Takie czary mary

 9. Te przenosiny różnych osób ze stołka na inny stołek przypominają mi o podkarpackiej zasadzie, że może nikt się nie nasiedzi zbyt długo na lukratywnej posadce, ale za to każdy sobie posiedzi. A co z odprawami i innymi świadczeniami dla pracowników? Ktoś liczy koszty?

 10. Mam nadzieję, że w Wołominie zmienią te podkarpackie przysłowie na rosyjskie- „Żeby wyjść trzeba troszkę posiedzieć”
  Pani Burmistrz: będzie basen otwarty w ferie?
  Czy promocja zorganizowana na kasach bedzie trwać bo nie wiem czy kupić karnet jak wpuszczają za free?
  Każdy może teraz być dyrektorem osir? Będzie jakiś konkurs na facebooku? Np. dyrektorem zostaje ten kto ma większe wąsy od Ciepielwskiego?

  • Słyszałem że ma być konkurs, podobno ogólnopolski, wow.
   Niestety kryteria mają być porażające.
   Łysi odpadają, podobno kulawi poniżej 150 cm w wiejskiej czapie też bez szans.

  • Z nic nie robienia przeniósł się w jeszcze większe nic nie robienie. No już tam to chyba nic nie spie…y.Ten Pan ma tyle ze sportem wspólnego co…..Po tych wszystkich obrażaniach innych na fb kariera tego Pan nabrała tempa niczym z Kariery Nikodema Dyzmy.Poszedł na przyjęcie nawyzywał rządzących i jeszcze został prezesem banku zbożowego.

 11. Kabaret w mieście cyrk na OSiR nowe hasło burmistrz Elżbiety Radwan, stare przed wyborami „Kocham Was miłujcie się, razem działamy dla mieszkańców” trafiło na zwałkę,
  A po wyborach cyk podwyżka na pływalni, cyk swojaka na stołek choć z niego matołek. Byle by nowego wypadku nie spowodował bo przecież Elka jeździ wibrujacym samochodem.
  Panie Karoli proszę chodzić po basenie obowiązkwoo w kapoku i butach na gumowej podeszwie.
  Pani Elu oby tak dalej to za rok referendum.

 12. Kogo naprawdę obawia się gieroj Krarolek? Bo na OSiR kazał powimieniać zamki i meldować ochronie w trybie alarmowym, wojennym o „potajemnym” pokazaniu się na obiekcie Dyrektor Matusiak lub jej zastępcy. Ponoć mają przenikać jak cienie w godzinach późno nocnych na OSiR. W planie sprowadzenie z lasu ambonyi z taką małą wieżyczką i ustawieni jej na środku boiska głównego do piłki nożnej. Skąd wyposażeni w nowo zakupione lornetki i krótkofalówki będą lustrować okolice.

 13. Gdybym Pani Dyrektor zwolniła swojego pożal się Boże zastępcę może jeszcze by współpracowała a z kasjerkami to się nie dziwię pan zastępcę wystraszył prawie cały personel osiru nic tylko szukał i podawał albo do prokuratury albo na policję. Taka partia zaszczuc i sponiewierac

 14. Tego politykiera, nieroba i przeambicjonowanego Karola vel Martela to bym pogonił do łopaty i odsnieżania OSiRU. Nawet Zbieciowa nie chciała go do Kobyłki bo wiedziała że spieprzy jej organizacje pracy urzędu prowadząc swoje wojny i strategie polityczne niczym Napoleon pod Moskwą.

 15. Panie Karolu po dzisiejszej lekturze „Wieści” mam dla Pana propozycję którą proszę wziąć pod rozwagę.
  Oględnie mówiać zna się Pan na zarządzaniu jak świnka na robieniu kiełbas. Na OSiR to sobie Pan nie poradzi i będzie tylko śmiesznie a dla mnie jako korzystajacego z basenu również i strasznie.
  Moja propozycja jest następująca: proszę zrezygnować i zaproponować pani burmistrz, że zajmie się Pan realizacją najbardziej newralgicznych elementów jej progrmu wyborczego. Zacznie Pan od pilotażowego programu „Taxi dla seniora”. Pani Burmistrz nie ma pieniędzy na jego realizację ale …. Ma za to słynny wibrujący samochód. Pan z zachowaniem pensji z UM będzie nim jeździł podwożąc seniorów, a pani Burmistrz kupi sobie nową limuzynę. Wszyscy będą zadowoleni. Fachowcy zajmą się basenem, pan będzie rozwoził seniorów (też zadowoleni), pani Burmistrz będzie miała nowe auto a stare się nie zmarnuje.
  Posiada Pan prawojazdy i ta odpowiedzialna funkcja wożącego seniorów nie jest poza pana kompetencjami.

 16. Niech ten pan Ćiep…. przepraszam Ciepielewski wody nie dotyka bo zanieczyści jeszcze a ja z niej korzystam na basenie…jednym słowem za trollowanie i hejtowanie w czasie wyborów się opłaciło i stołek
  w nagrodę jest ale proponowała bym dać mu taką funkcję na sortowni tam by się sprawdził w 100%.

 17. Kudłaty kumpel Urbanowski jako wybitny fachowiec pracuje w Kobyłce, drugi wybitny Wołomiński fachowiec kierowca, P. Radwan Mirowski, znalazł zatrudnienie jako główny specjalista w Kobyłkowskim wydziale infrastruktury niestety ale takich fachowców zatrudnia P. Zbieć, sprawa nadaje się do telewizji

  • do telewizji nadaje sie sprawa wspolpracy urzednika oplacanego z naszych podatków z firmami „marketingowymi” Czy obecny pracodawca niedogolonego wie o szkoleniach które ten buc prowadzi?

 18. Tytuł artykułu powinien brzmieć „Znany wołomiński hejter dyrektorem OSiR”.
  Pani burmistrz czy nagradzanie za hejt to teraz bedzie norma?

 19. Słyszałam osobiście jak na jednym ze spotkań w kuluarach publicznie pani burmistrz w niewybrednych słowach atakowała pewne osoby. To były bardzo niemiłe słowa, wypowiadane z nienawiścią w oczach. Zatrudnianie osób które słyną z pogardliwych wpisów absolutnie mnie nie dziwi w tym mieście.

  • Lechu w Kobyłce i na prywatnych szkoleniach, Ciep się pławi w jacoozii – żyć nie umierać. Człowiek całe życie sie uczy a niektórym wystarcza dostęp do facebooka żeby się ustawić.

 20. Pani burmistrz stawia znicze niby protestując przeciwko mowie nienawiści a sama nie raz wypowiadała sie o ludziach w tak obraźliwy sposób że nie sposób tego słuchać

 21. Warto wspomnieć także o pełnomocniku p. Radwan czyli Bartku Rajchercie o rodowym nazwisku DZIĄBA. Komisja rewizyjna powinna popatrzeć na to co ten pan robi w urzędzie.

   • Ciepielewski przede wszystkim szuka haków na P. Matusiak. Utrata zaufania jest cieniutkim powodem do przeprowadzonego rozwiązania umowy o pracę wraz ze zwolnieniem ze świadczenia usług. Gmina oraz OSiR są bogate i stać je na powielanie kierowniczych/dyrektorskich wynagrodzeń.

 22. Co za niegospodarność ze strony urzędujących, przecież odchodząca Pani dyrektor spokojnie mogłaby zarządzać OSiRem do końca okresu wypowiedzenia(czyli 4 miesiące).A tak nie dość, że będziemy musieli płacić dyrektorowi , który jest na zwolnieniu, zastępczyni.która została zwolniona bez świadczenia pracy, to jeszcze w kolejce po wypłatę będzie stał słynny wołomiński „pływak”.

  • Dyr Matusiak opisała w oświadczeniu przebieg wydarzeń. Zaraz po rozpoczęciu kontroli rozwiązano z nią umowę i zwolniono z wykonywania pracy. Powodem ma być enigmatyczna utrata zaufania. A ja nie mam zaufania do Radwan oraz Ciepielewskiego chcę ich odwołania. Proszę tego żądania nie wiązać z nadużywną teraz nienawiścią. Źli zarządcy powinni zwaniać miejsca dobrym.

 23. Ten czlowiek wzbudza wiele kontrowersji. Lecz mnie bardziej.zastanawia i nurtuje pytanie, gdzie pochowali sie szwagry, kowalczyki, biesiady, krzyzaki, ryski i inne towarzystwo biorace udzial w.ostatnich wyborach?

  • Odpowiedź prosta siedzą tu na wieściach i piszą kometarze. Prawda że proste ? Twardziele z nich 🙂 a sorki jeden z tego grona ma depresję i się zaszył gdzieś w dziczy. Mowa nienawiści dziś jest wszędzie nawet niestety w mediach.

 24. Potrzebna była posada, więc padło na dyrekcję OSiR. Zapewne to nie pierwsza i nie ostatnia rotacja. Jak myślicie kto następny? Ten co nie będzie. tej pani do niczego potrzebny…

 25. przecież rysiek był niedawno na spotkaniu z ludźmi w sprawie krymskiej w Leśniakowiźnje. Ale że nie wiedział o co chodzi a na dodatek nikt mu zdjęć nie robił- to wyszedł bez słowa po pięciu minutach nie modelowym krokiem. Wiem – bo byłem i widziałem.
  Taki ma parcie na działanie w gminie.

 26. „Człowiek posługujący się językiem nienawiści, człowiek budujący swoją karierę na kłamstwie nie może pełnić wysokich funkcji w naszym kraju. I będziemy odtąd tego przestrzegać!”
  O. Ludwik Wiśniewski

 27. Jeżeli chodzi o dwóch mężczyzn to piszę si e” obaj ” a nie ” oboje „. Chyba, że redakcji wiadomo, że jeden pan to pani. Trochę wstyd. Ludzie czytając uczą się.

 28. To co się dzieje na basenie jest przerażające….. w basenie chlor, że oczy wypala, wczoraj Pani Kasjerka zemdlała z przemęczenia widać, że wszyscy tam zestrosowani ale pewnie jest super, jest super ale o co Ci chodzi

 29. Jak to jest możliwe, że dzieci chodzące na zajęcia z pływania nie mogą mieć usprawiedliwionej nieobecności w czasie ferii zimowych. Przecież to niesprawiedliwe, wiele dzieci wyjeżdża w tym czasie z Wołomina.

 30. a nowy dyrektor zajął sie higieną w tych łazienkach?? Ostatnimi czasy były wręcz niebezpieczne: obdarte płytki, podłoga w męskim- pełna moczu z 3 dni , sztynks i poprzyklejany zapluty papier do sufitu. O braku płynu do kąpieli w prysznicach – nie napisze bo zawsze biore swój i zawsze ktoś na sępa sie podłącza- ale użyczam – bo w czym sie ma umyć jak zapłacił w kasie- a nie ma???
  Czystość. a poziomie wsiowej obory- a szkoda – bo to NIBY powiatowe miasto.

 31. Brawo dla Edyty Zbiedź, że nie przyciągnęła tego pana do Kobyłki. W Wołominie niech sobie on będzie prawnikiem bez aplikacji , dyrektorem z przeszłością i przyszłością, ale łapy precz od Kobyłki jako jak sam oceniając innych nie jest stąd, nie urodził się tu i po prostu nie pasuje do tegoż miasta fizjonomią i pochodzeniem

  • taaaa, może jeszcze nie wszystko stracone, przecież kudłatemu i kierowcy burmistrzowej, jakoś udało się załapać do Urzędu w Kobyłce. Czekamy z niecierpliwością na kolejnych wołomińskich specjalistów

   • Kierowca już jest, auto dla niego też załatwione. Teraz Kobyłce pozostaje budowa basenu, żeby było gdzie zatrudnić fachowców. Tylko to nie może być byle jaki basen, wystarczy, że już kierowca został zdegradowany z wożenia burmistrz do wożenia emerytów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj