Wołomin: OSIR Huragan bez dyrektora

Jak dowiedziały się Wieści, z pracy w Ośrodku Sportu i Rekreacji Huragan w Wołominie odeszła dotychczasowa dyrektor Bożena Matusiak. Na razie obowiązki dyrektora przejął  Piotr Szulc. Więcej w najbliższych Wieściach.

(12) Comments

 1. to jest początek

  Szulc był potrzebny do gry na okres wyborów, i on długo stanowiska nie zachowa. Radwan rozpoczęła czystki i szykuje miejsca dla nowych ludzi. Niebawem ich poznamy.

 2. Jan

  Wybrali Radwan to mają, brak dojazdu do Wwa - normalnej drogi. Brak łącznika z S8. Jeszcze wiele lat minie, zanim w tym kraju nauczymy się głosować przy urnach, biorąc pod uwagę własne korzyści a nie emocje, z których potem nic nie ma.

  1. anka

   Miernoty Radwan trzyma za uległość, a pracowitych pozbywa się przy nadarzającej się okazji. Jest to standard w jej otoczeniu.

 3. Lamprecht z ZMP

  Nie odeszła tylko została po świnsku wyrzucona za to, że nie chciała zwalniać ludzi przed Świętami i zatrudniać "fffachoców" z ekipy miłości burmistrz Radwan.

 4. Widz z Okrzei

  Pętla się zaciska wokół Elżbiety R. W MZO prokuratura i CBA, a na pływalni podobno pani dyrektor nie chciała kryć szwindli z lat 2015-16 narobionych przez "tow. Jaruzelskiego".

  1. tam

   Działania w stylu Radwan i nie ma co się dziwić z nagrody za kampanijne usługi. Ciekawe czy powtórzy się casus Jagody?

 5. ada

  Radwan z Ciepielewskim działają w stylu "kto nie z Mieciem tego zmieciem". Po Sulichu, Jagodzińskim oraz Mikulskim przyszła kolej na Matusiak i Szulca. A, że w budżecie znalazły się miliony do wydania na centrum rekreacyjne, muszą odpowiednio zostać zagospodarowane. Po parku Nałkowskich widać jak.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *