Wołomin: OSIR Huragan bez dyrektora

12

Jak dowiedziały się Wieści, z pracy w Ośrodku Sportu i Rekreacji Huragan w Wołominie odeszła dotychczasowa dyrektor Bożena Matusiak. Na razie obowiązki dyrektora przejął  Piotr Szulc. Więcej w najbliższych Wieściach.

12 KOMENTARZE

  1. Szulc był potrzebny do gry na okres wyborów, i on długo stanowiska nie zachowa. Radwan rozpoczęła czystki i szykuje miejsca dla nowych ludzi. Niebawem ich poznamy.

  2. Wybrali Radwan to mają, brak dojazdu do Wwa – normalnej drogi. Brak łącznika z S8. Jeszcze wiele lat minie, zanim w tym kraju nauczymy się głosować przy urnach, biorąc pod uwagę własne korzyści a nie emocje, z których potem nic nie ma.

  3. Nie odeszła tylko została po świnsku wyrzucona za to, że nie chciała zwalniać ludzi przed Świętami i zatrudniać „fffachoców” z ekipy miłości burmistrz Radwan.

  4. Pętla się zaciska wokół Elżbiety R. W MZO prokuratura i CBA, a na pływalni podobno pani dyrektor nie chciała kryć szwindli z lat 2015-16 narobionych przez „tow. Jaruzelskiego”.

  5. Radwan z Ciepielewskim działają w stylu „kto nie z Mieciem tego zmieciem”. Po Sulichu, Jagodzińskim oraz Mikulskim przyszła kolej na Matusiak i Szulca.
    A, że w budżecie znalazły się miliony do wydania na centrum rekreacyjne, muszą odpowiednio zostać zagospodarowane. Po parku Nałkowskich widać jak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj