Wołomin: Dzienniki elektroniczne już od września

Wołomin: Dzienniki elektroniczne już od września

Jak zapewniają władze Wołomina, od września 2019 r. każda wołomińska podstawówka będzie miała swój dziennik elektroniczny. Trwa proces pozyskiwania środków zewnętrznych na ten cel.

Na razie z tego, czym od lat cieszą się podstawówki w całej Polsce mają tylko nieliczne szkoły w gminie, jak wołomińska siódemka (nowa filia), trójka czy dwójka. Przypomnijmy, że dzięki dziennikowi elektronicznemu rodzice na bieżąco mogą śledzić postępy swoich dzieci w nauce, mają też bezpośredni dostęp do pełnej informacji na temat ich nieobecności czy spóźnień.

W tej chwili podpisano umowy na 2 projekty, którymi objętych będzie w sumie 9 szkół podstawowych: – Formalną decyzję przeszliśmy i teraz oczekujemy na decyzję merytoryczną. Decyzja będzie na przełomie pierwszego i drugiego kwartału tego roku i wtedy będziemy mieli we wszystkich szkołach naszej gminy dzienniki elektroniczne, okablowania strukturalne, sprzęty – wymienia wiceburmistrz Łukasz Marek. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(6) Comments

 1. pora

  Ale święto! Wołomin jako ostatnia duża gmina powiatu wprowadzi dziennik elektroniczny hahaa. Jesteście w tyle ze wszystkim

 2. Mirek

  o boże, to w wołominie nie funkcjonuje dziennik elektroniczny?!?!?! dobrze, że elektryczność jest.. ;)

  1. Mariusz Florkiewicz

   Niebawem ze środków unijnych powstaną nowe dworce kolejowe na naszej trasie - z poczekalniami i kasami biletowymi. Tylko, że takie cuda to nie w Wołominie... Dworce pojawią się w Ząbkach, Dobczynie i Chrzęsnem.

 3. Juras

  i co z tego skoro nauczyciele nie wpisują ocen, nieobecności ani terminów sprawdzianów i kartkówek lenie straszne cała Warszawa umie a u nasz Panie co to to nie, bo u nasz Panie święte krowy

 4. Marko

  W Tłuszczu dzienik funkcjonuje przynajmiej od 5 lat a może i dłużej, super sprawa. Wpisane są terminy sprawdzianów, uwagi do ucznia, plan lekcji, zmiany, oczywiście oceny, oczeń na tle klasy i wiele innych. Wypełniany jest dość skrupulatnie przez nauczycieli, naprawde super sprawa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *