Zgodnie z numerkiem

7

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami starosty powiatu wołomińskiego Adama Lubiaka, że ma pomysł na rozwiązanie olbrzymich kolejek do rejestracji. Przed kilkoma dniami przychodnia specjalistyczna Szpitala Powiatowego w Wołominie uruchomiła „nowatorski” system.

Elektroniczny system numerkowy działa w większości podobnych naszemu szpitalowi, placówek leczniczych, a także w warszawskich przychodniach zdrowia. Idąc dalej, na wniosek starosty, zwiększono liczbę „okienek w rejestracji” do czterech.  (…)

Więcej na łamach Wieści.
http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

 1. Polecam Wieściom korzystanie ze słownika przy korzystaniu z takich 'trudnych’ słów jak 'nowatorski’:)
  „uruchomiła nowatorski system…system… działa w większości podobnych… placówek leczniczych”

  • A nie widzisz cudzysłowu, który powoduje, że określenie „nowatorski” staje się ironiczne? Właśnie dlatego, że wszędzie już działa ten system, tylko my byliśmy pod tym względem zapyziali.

 2. O czym my mówimy, chorzy stoją jak pieski pod przychodniami od 5 rano po numerek. Jak schorowany, starszy człowiek z gorączką ma miec siłę by stać??? Mamy drugą dekadę XXI wieku!!!

  • Jeżeli ktoś nie jest w stanie czekać na numerek lub musi skorzystać z pomocy
   Szpitalnego
   Oddziału
   Ratunkowego bo jest przywieziony kartką to sobie czeka 14 godzin lub 18 godzin. No to numerek to super sprawa. Jeszcze tylko na kiedy data przyjęcia po wyciągnięcia bilecika z automatu?

 3. @Paweł
  Remont fragmentu Wileńskiej od Sikorskiego do Reja. Była mowa o 4,5 mln zl. Jak za 300 metrów drogi to cena niczego sobie.

 4. Pomimo wprowadzenia numerków kolejka nadal długa, tam nie numerki trzeba wprowadzać ale personel (rejestratorki) wymienić albo dodać do tych 2 stanowisk jeszcze ze 2. Może 4 osoby szybciej obsłużą kolejkę.
  Ostatnio z numerkiem czekałam 1,5 godziny na obsłużenie, a było przede mną tylko 10 osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj