Duczki: Ósmoklasiści byli pijani?

Duczki: Ósmoklasiści byli pijani?

W miniony piątek ok. godz. 9.50 wezwano karetkę pogotowia i policję do Szkoły Podstawowej w Duczkach. Okazało się bowiem, że dwoje z ósmoklasistów wykazywało objawy podobne do zatrucia alkoholem.

Jak relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, w piątek przed południem policjanci otrzymali informację, aby natychmiast udali się do Zespołu Szkół w Duczkach, gdzie miało się  źle czuć dwóch uczniów. Pojawiło się podejrzenie, że mogli oni spożyć alkohol.
(…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(15) Comments

  1. tr

   Nigdzie nikt nie napisał, że wniosły. Temat powinien być jako wzmianka w kronice kryminalnej, ale nie na pierwszej stronie Wieści. Jest tysiąc ważniejszych tematów, ale Wieści o nich milczą, może państwo dziennikarze niedowidzący i niedosłyszący.

 1. rodzic

  Informacja powinna być rzetelna. Nie byli to ósmoklasiści a gimnazjaliści. Warto to sprostować droga Redakcjo.

 2. krystyna

  faktycznie po co ta sensacja! Na pewno uczniowie dostali nauczkę życiową, nie ma co drążyć dalej publicznie tematu! W gazecie pomylono fakty, tak robią w brukowcu!

 3. stop hejterom

  Wieści piszą o tym co wydarzyło się w szkole, ale widzę, że niektórym osobom związanym z tą placówką bardzo to przeszkadza.

 4. Pawel

  Bo co jest najważniejsze rano do sprawdzenia? Czy małolaty mają buty z jasną podeszwą żeby później woźna nie miała zbyt dużo roboty. Reszta jest zamiatana pod dywan I tak samo w każdej innej szkole z tego co gadam z innymi rodzicami. Kto tym z urzędu nadzoruje?????? Ta czarna cały czas??????

 5. Andy

  Gdyby dyrekcja miała poczucie honoru to powinna się oddać do dyspozycji władz oświatowych, a nie kryć się za prz.......ów , którzy starają się dowieść, że nic się nie stało. Nawet chcą zwalić winę na Wieści. Żałosne to wszystko.

 6. ..........

  Uczniowie się upili pewnie dlatego że mają zadawane zbyt dużo pracy domowej i siędzą odrabiając do 1:00 w nocy. Prawdopodobnie byli przemęczeni i stwierdzili że lepiej jest napić się bimbru i mieć chociaż dla siebie chwile spokoju.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *