Radzymiński duet w wołomińskim szpitalu

9

O ile dawnej (2011 roku) kandydatura Grzegorza Kryckiego na dyrektora Centrum Medycznego im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie, była wielkim zaskoczeniem, to nie inaczej jest dziś, gdy dowiadujemy się, że ten ekonomista, menadżer i oficer Wojska Polskiego pokieruje działaniami Szpitala Powiatowego w Wołominie.

A obawy są i to znaczące, bowiem inaczej kieruje się małym gminnym, jedno oddziałowym szpitalem i przychodnią specjalistyczną, niż wielkim zakładem pracy, zatrudniającym 700 osób. Wydaje się, że nie jest „sztuką” zarządzanie czymś, co dobrze funkcjonuje (Radzymin), a swoistym wyzwaniem zderzenie się z problemami zadłużonego „po uszy” Szpitala Powiatowego w Wołominie.

Od 1 kwietnia obowiązki dotychczasowego dyrektora i zastępcy mają przejąć (do czasu konkursu w trybie p.o.) były dyrektor Szpitala w Radzyminie Grzegorz Krycki oraz jego zastępca dr Agnieszka Wolska. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

9 KOMENTARZE

  1. Zmiana NARESZCIE – pozbyć się ustępującej bandy czworga a raczej pięciorga. Czas na nowego i zdolnego dyrektora . Jestem ZA.

  2. Mówiąc o kimś banda nie znając ludzi to delikatnie mówiąc poziom szamba fajnie by było gdyby tego typu komentarze umieszczałby Pan pod imieniem i nazwiskiem

  3. Odważnie ze strony rządzących ale chyba nikt nie zrobił rozeznania. Wystarczy zerknąć na TT, szczególnie na pierwszych obserwowanych, to dużo mówi o sympatiach człowieka – a tam, np. Gazeta Wyborcza, czy czołówka PO.

  4. Za funkcjonowanie soru i organizację pracy przychodni przyszpitalnej powinna być dyscyplinarna dla obecnego zarządu szpitala.

  5. Za co poleciał dyrektor? Przecież to przedwczesne zwolnienie. Płacą mu za nic nie robienie. Może jakieś informacje? Podsumowanie kadencji? To teraz dwóch medycznych? Super rozwiązanie. Na dwa główne stanowiska płacimy podwójnie! Ciekawe kto stanie do konkursu jak już jest zwycięzca. Paranoja

  6. Niech podsumuja kadencje GRUZY – za nieprawidłowości powinien odpowiedzieć. . Szpital pod jego rzadami jest w ruinie. Wielu odetchnie gdy go nie będzie. Ciekawe jak podejdzie do tego syfu nowy dyrektor. Pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego co się dzieje w szpitalu – np na SOR czy na internach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj