Zamienił stryjek…

4

Ta informacja od kilku dni elektryzuje „samorządowy światek” powiatu. Przez część radnych już na wstępie jest całkowicie bagatelizowana, uznawana za nieprawdziwą i szkodliwą, a przez innych – głównie opozycjonistów – bardzo możliwą. „Kierownikiem całego zamieszania” jest Przewodniczący Rady Powiatu Robert Perkowski, który w najbliższych dniach miałby złożyć swój mandat. (…)

Na razie do końca nie wiadomo czy R. Perkowski, miałby zrezygnować z funkcji przewodniczącego Rady Powiatu, czy też samego mandatu. Jeśli to drugie, odchodzącego z Rady byłego burmistrza, który w wyborach do powiatu uzyskał najlepszy w wynik (ponad 5000 głosów), zastąpi osoba, która uzyskała drugi najlepszy wynik w okręgu – Anna Cecylia Uścińska (w jesiennych wyborach dostała 200 głosów). (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. Przecież do polityki nie idzie się po KASĘ , jak mawia klasyk prezes Kaczyński. Kasę ale jaką to jak się mówi 70 tys. złociszy. I tak moim zdaniem słaby burmistrz , małego miasta zostaje zastępcą szefa jednej z kilku największych firm Polski. Jaki to wybitny ekonomista, strateg czy organizator który drogę koło urzędu w Ząbkach i przejazd pod torami robił trzy lata ? Czy to nagroda za przyjaźń polityczną z posłami z Ząbek. Jestem za trzymaniem władzy przewodniczącego rady powiatu, radnego , prezesa firmy i za kandydowaniem na posła , senatora , prezydenta i europosła. A co tam należy się zdolny facet niech ma .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj